7

żadna forma płatności zobaczycie najpierw ogłoszą sprzedaż alexisa a w przeciągu max 3dni kupno Suareza. Sytuacja przypomina mi Sprzed roku Real i sprzedaż Ozila za Bale'a wtedy myślałem ze to największy błąd Florka teraz wole sie powstrzymać bo myliłem sie i to bardzo :)

0

Słaba podróba mikiego. Prosze o bana adminów

0

Jest tak jak mówisz, ale nie ma wątpliwości, że Suarez zostanie zakupiony to już praktycznie oczekiwanie na ofisial

0

Hhahahahaha.

0

Erikson grzal ławę ? Serio sie pytam oglądałem około 8 meczów Spursow i zawsze pierwszy skład został wybrany najlepszym ich piłkarzem. Najbardziej szkoda mi Lamelli podkładałeś w nim wielkie nadzieje a to najgorszy ich transfer

0

przypomina to Spursow z zeszlego roku mam nadzieje ze po roku efekt tranferu bedzie taki sam jak w przypadku Bale'a

0

ale by bylo ;) Marzenie, ale to sie chyba nie potwierdzi niestety

1

oczywiscie o tym ze Dani gada głupoty bo Brazylia nie ma szans ;)

0

juz trochę na tej stronce jestem tak wiec mozna powiedziec ze sie przyzwyczailem :)

0

Teraz eksperci z fcbarca.com zaczynał analizować słowa Alvesa i szanse z Nimecami w 1/2

0

Najlepsza ciekawostka ekonomiczna Iwanskiego ,, No kibiców Ekwadoru jest więcej na stadionie, ale co sie dziwić PKB Ekwadoru jest 3 razy wyższe niż Hondurasu ... [chwila zastanowienia] a nie przepraszam PKB Hondurasu jest 3 razy wyzsZe

0

Na nikogo nie mogliśmy liczyć tak bardzo jak na Busiego w ostatnich latach (ok, tylko Messi był bardziej przewidywalny). Zawsze grał dobrze, ten sezon moze był gorszy, ale Masche mu nie dorówna sama inteligencja Busi zjada na śniadanie Argentynczyka, a chyba nie trzeba pisać jak ważna to jest cecha dla tej pozycji

0

Racja, ale jak juz tu ktoś napisał jak karać to zawsze tak samo

0

Dokładnie mozna zrozumieć takie sytuacje jakby mu wjechał w nogi brzuch ale w PLECY nie mozna trafić przypadkiem to jest po prostu pełna premedytacja

0

Masche nigdy nie wygryzie Busiego

0

To juz jest lepsze rozwiazanie zawsze taka sama kara, ale tak jak pisałem Suarez tego nie kontroluje i takie kary to zart

0

Powtarzam to instynkt a nie premedytacja. I chces mi tez wyjaśnić ze wjazd na pełnym gazie kolanem w plecy to nie jest aby zrobić krzywdę, uprawiałes kiedyś sport? A najwyraźniej przesłania z bólem na całe życie nie zrozumiałeś, trudno ...

0

Świat sie nie kręci wokół twoich zachcianek

10

Człowieku on przegapi szanse życia o czym ty pierd****

0

Myślisz sie
Suarez pokazuje naturalne pierwotne instynkty. Jest zagrożenie muszę sie uwolnić gryze. On nad tym nie panuje i ta kara go niczego nie nauczy on ugryzie jeszcze pare razie karierze. Tak juz ma to zapisane w mózgu i przy ważniejszych meczach instynkt sie włącza.
A Zuniga zrobił to celowo, widziałeś powtórki ? Przecież nie mozna sie cudownie przebić kolanem przez plecy i miec piłkę. To jest czerwo, ale co gorsza to jest kontuzja największej gwiazdy swojego kraju a moze i największej gwiazdy mundialu. Nie wspominając o tym ze suarez spowodował ból przez 1min a on ból praktycznie na całe życie. Suareza powinno sie albo wykluczyć z piłki albo nie dawać mu takich durnych kar i liczyć sie ze to sie stanie

1

Przecież to sa napinacze żadni kibice czekają tylko aż tacy jak Ty sie dadzą sprowokować. Głupota ludzka nie zna granic, ale nic nie zrobisz niestety :/

11

Niemcy jedna noga w finale

2

I powiedziałbym ze to pół żartem a pół serio. W Brazylii sa psychole, niektóre walki UFC sie tam nie odbywają przez zagrożenie

3

Boże chyba nigdy mi nie było kogoś tak szkoda, serio oddał serce na boisku myśle ze miałby szanse na ZP gdyby Brazylia wygrała a tak to jest koniec największej gwiazdy Brazylii taka szansa to za 4 lata ale juz niestety nie na swojej ziemii
Aż sie łezka w oku kręci

0

Haha a ja spojrzałem i mowie co on (Ty)pisze Haha

0

Tak samo z suarezem tera

0

Pedro he he

2

Widzę ze w szkole średnio z czasem przyszłym szło he he

0

podzielam zdanie, ze jest za slaby i to zdecydowanie, ale skoro do repry bierze sie sredniaka z polskiej ligii to nie byloby to dla mnie zaskoczeniem

0

Ale trzeba przyznać ze bedzie ciekawie, pewnie jeżeli osasuna bedzie w top 13 to repra czeka bo jestem pewien ze Nawałka to największe nieporozumienie wraz z Fornalikiem ostatnich dekad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?