barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
żadna forma płatności zobaczycie najpierw ogłoszą sprzedaż alexisa a w przeciągu max 3dni kupno Suareza. Sytuacja przypomina mi Sprzed roku Real i sprzedaż Ozila za Bale'a wtedy myślałem ze to największy błąd Florka teraz wole sie powstrzymać bo myliłem sie i to bardzo :)
0
Słaba podróba mikiego. Prosze o bana adminów
0
Jest tak jak mówisz, ale nie ma wątpliwości, że Suarez zostanie zakupiony to już praktycznie oczekiwanie na ofisial
0
Hhahahahaha.
0
Erikson grzal ławę ? Serio sie pytam oglądałem około 8 meczów Spursow i zawsze pierwszy skład został wybrany najlepszym ich piłkarzem. Najbardziej szkoda mi Lamelli podkładałeś w nim wielkie nadzieje a to najgorszy ich transfer
0
przypomina to Spursow z zeszlego roku mam nadzieje ze po roku efekt tranferu bedzie taki sam jak w przypadku Bale'a
0
ale by bylo ;) Marzenie, ale to sie chyba nie potwierdzi niestety
1
oczywiscie o tym ze Dani gada głupoty bo Brazylia nie ma szans ;)
0
juz trochę na tej stronce jestem tak wiec mozna powiedziec ze sie przyzwyczailem :)
0
Teraz eksperci z fcbarca.com zaczynał analizować słowa Alvesa i szanse z Nimecami w 1/2
0
Najlepsza ciekawostka ekonomiczna Iwanskiego ,, No kibiców Ekwadoru jest więcej na stadionie, ale co sie dziwić PKB Ekwadoru jest 3 razy wyższe niż Hondurasu ... [chwila zastanowienia] a nie przepraszam PKB Hondurasu jest 3 razy wyzsZe
0
Na nikogo nie mogliśmy liczyć tak bardzo jak na Busiego w ostatnich latach (ok, tylko Messi był bardziej przewidywalny). Zawsze grał dobrze, ten sezon moze był gorszy, ale Masche mu nie dorówna sama inteligencja Busi zjada na śniadanie Argentynczyka, a chyba nie trzeba pisać jak ważna to jest cecha dla tej pozycji
0
Racja, ale jak juz tu ktoś napisał jak karać to zawsze tak samo
0
Dokładnie mozna zrozumieć takie sytuacje jakby mu wjechał w nogi brzuch ale w PLECY nie mozna trafić przypadkiem to jest po prostu pełna premedytacja
0
Masche nigdy nie wygryzie Busiego
0
To juz jest lepsze rozwiazanie zawsze taka sama kara, ale tak jak pisałem Suarez tego nie kontroluje i takie kary to zart
0
Powtarzam to instynkt a nie premedytacja. I chces mi tez wyjaśnić ze wjazd na pełnym gazie kolanem w plecy to nie jest aby zrobić krzywdę, uprawiałes kiedyś sport? A najwyraźniej przesłania z bólem na całe życie nie zrozumiałeś, trudno ...
0
Świat sie nie kręci wokół twoich zachcianek
10
Człowieku on przegapi szanse życia o czym ty pierd****
0
Myślisz sie
Suarez pokazuje naturalne pierwotne instynkty. Jest zagrożenie muszę sie uwolnić gryze. On nad tym nie panuje i ta kara go niczego nie nauczy on ugryzie jeszcze pare razie karierze. Tak juz ma to zapisane w mózgu i przy ważniejszych meczach instynkt sie włącza.
A Zuniga zrobił to celowo, widziałeś powtórki ? Przecież nie mozna sie cudownie przebić kolanem przez plecy i miec piłkę. To jest czerwo, ale co gorsza to jest kontuzja największej gwiazdy swojego kraju a moze i największej gwiazdy mundialu. Nie wspominając o tym ze suarez spowodował ból przez 1min a on ból praktycznie na całe życie. Suareza powinno sie albo wykluczyć z piłki albo nie dawać mu takich durnych kar i liczyć sie ze to sie stanie
1
Przecież to sa napinacze żadni kibice czekają tylko aż tacy jak Ty sie dadzą sprowokować. Głupota ludzka nie zna granic, ale nic nie zrobisz niestety :/
11
Niemcy jedna noga w finale
2
I powiedziałbym ze to pół żartem a pół serio. W Brazylii sa psychole, niektóre walki UFC sie tam nie odbywają przez zagrożenie
3
Boże chyba nigdy mi nie było kogoś tak szkoda, serio oddał serce na boisku myśle ze miałby szanse na ZP gdyby Brazylia wygrała a tak to jest koniec największej gwiazdy Brazylii taka szansa to za 4 lata ale juz niestety nie na swojej ziemii
Aż sie łezka w oku kręci
0
Haha a ja spojrzałem i mowie co on (Ty)pisze Haha
0
Tak samo z suarezem tera
0
Pedro he he
2
Widzę ze w szkole średnio z czasem przyszłym szło he he
0
podzielam zdanie, ze jest za slaby i to zdecydowanie, ale skoro do repry bierze sie sredniaka z polskiej ligii to nie byloby to dla mnie zaskoczeniem
0
Ale trzeba przyznać ze bedzie ciekawie, pewnie jeżeli osasuna bedzie w top 13 to repra czeka bo jestem pewien ze Nawałka to największe nieporozumienie wraz z Fornalikiem ostatnich dekad