barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwo oczywiste
0
Z jego celownikiem to zgaduje ze kurs musiał oscylować w granicy 100 :)
0
Haha tez mam łączony wystarczy ze wejdzie wlasnie łączony po kursie 1.95 i bedzie dobrze :)
0
Ja tak samo Francja do przerwy/koniec meczu juz noe weszło ale to te duze pieniadze sa jeszcze w grze
0
Śmiechlem kiedy zaczęli mowić o tym ze trener moze osłabić drużyne o 50%
0
Zgadzam sie ze sie kończy, co więcej moim zdaniem sie skończyła czy dodanie napadziorem by cos dało nie wiem, bo nie jestem jasnowidzem :) ale jak najbardziej muszę sie zgodzić z Tobą ze trzeba wprowadzić cos rewolucyjnego, BYC MOZE nominalnego napastnika
0
Ja nie mam go za silna osobowość tylko za trenera który moze sie okazać równie słaby jak jego poprzednicy. Messi radzi sobie o wiele lepiej na środku niż na skrzydle i nie wiadomo jak przesunięcie Leo spowrotem na skrzydło mogłoby wyjść. Tak samo jak Ronaldo gra kompletne dno na środku tak moze byc tez z Messim na skrzydle chcoiaz takiej tragedii byc nie powinno
0
Pytanie tylko czy Alexis nie jest zbyt dobry na rezerwowego ://
30
50 mln bez Alexisa byloby dobra cena
0
Decyzja czy go biorą należy do klubu
0
Tylko Miki to był troll i na dodatek wkręcał ze ma numery a ten to chyba na serio i na dodatek numer wyszukal, nie ma co beke do 18 bede miał
0
Hahahaha you made my day :)
0
20 poszły sie jeb*c
2
Ja tez, nie ma juz gitarki :)
0
Typowe...
0
Szpaku emerytura juz nie mowie o takich failach jak ,,kibicki" ale on tylko wymienia nazwiska i po długości wypowiadania nazwiska mozna dopiero wywnioskować czy akcja jest groźna i gdzie sie toczy. Lubię gościa ale to jest juz prZesada
0
Koło 1500 zł choć mozna pewnie taniej
5
Świetna seria, szykujcie sie na rekordowa sumę komentarzy :)
1
Nie powiedziałbym zagrali nudne 2,5 połowy Grecy grają wlasnie 3 nudny mecz bo baty od Kolimbii miło sie oglądało
1
Skończ
0
Dał jasności mowie o Grekach ;)
3
,,kibicki" ~ Dariusz Szpakowski
1
I grają najnudniejszy futbol na mundialu
0
moze nie ma tv geniuszu
0
na tvp sport w necie bedzie ;)
0
Tiki taka Jest sama w sobie zaprzeczeniem gry z kontry
Podstawowe różnice
Tiki taka - posiadanie piłki powolne konstruowanie akcji częste ataki bramki przeciwnika
Gra z kontry - mniejsze posiadanie efektem cofnięcia sie do obrony co skutkuje częstym atakowaniem bramki naszej drużyny
Zobaczymy jak to bedzie :) możesz moec racje, ale mogę ja miec rownież ja :)
0
Uczniu, Bayern podważa twoja tezę
2
No to kolejny sezon bez trofeów jej !
2
Ktoś to musi napisać CUARDADO TO NIE OBROŃCA
0
Nie bede przypominał kto chciał wprowadzić 3-5-2 (1 nie jest potrzebna w określaniu formacji) do Barcy, potwierdza to tylko ze jest istnym geniuszem ;)