0

Czerwo oczywiste

0

Z jego celownikiem to zgaduje ze kurs musiał oscylować w granicy 100 :)

0

Haha tez mam łączony wystarczy ze wejdzie wlasnie łączony po kursie 1.95 i bedzie dobrze :)

0

Ja tak samo Francja do przerwy/koniec meczu juz noe weszło ale to te duze pieniadze sa jeszcze w grze

0

Śmiechlem kiedy zaczęli mowić o tym ze trener moze osłabić drużyne o 50%

0

Zgadzam sie ze sie kończy, co więcej moim zdaniem sie skończyła czy dodanie napadziorem by cos dało nie wiem, bo nie jestem jasnowidzem :) ale jak najbardziej muszę sie zgodzić z Tobą ze trzeba wprowadzić cos rewolucyjnego, BYC MOZE nominalnego napastnika

0

Ja nie mam go za silna osobowość tylko za trenera który moze sie okazać równie słaby jak jego poprzednicy. Messi radzi sobie o wiele lepiej na środku niż na skrzydle i nie wiadomo jak przesunięcie Leo spowrotem na skrzydło mogłoby wyjść. Tak samo jak Ronaldo gra kompletne dno na środku tak moze byc tez z Messim na skrzydle chcoiaz takiej tragedii byc nie powinno

0

Pytanie tylko czy Alexis nie jest zbyt dobry na rezerwowego ://

30

50 mln bez Alexisa byloby dobra cena

0

Decyzja czy go biorą należy do klubu

0

Tylko Miki to był troll i na dodatek wkręcał ze ma numery a ten to chyba na serio i na dodatek numer wyszukal, nie ma co beke do 18 bede miał

0

Hahahaha you made my day :)

0

20 poszły sie jeb*c

2

Ja tez, nie ma juz gitarki :)

0

Typowe...

0

Szpaku emerytura juz nie mowie o takich failach jak ,,kibicki" ale on tylko wymienia nazwiska i po długości wypowiadania nazwiska mozna dopiero wywnioskować czy akcja jest groźna i gdzie sie toczy. Lubię gościa ale to jest juz prZesada

0

Koło 1500 zł choć mozna pewnie taniej

5

Świetna seria, szykujcie sie na rekordowa sumę komentarzy :)

1

Nie powiedziałbym zagrali nudne 2,5 połowy Grecy grają wlasnie 3 nudny mecz bo baty od Kolimbii miło sie oglądało

1

Skończ

0

Dał jasności mowie o Grekach ;)

3

,,kibicki" ~ Dariusz Szpakowski

1

I grają najnudniejszy futbol na mundialu

0

moze nie ma tv geniuszu

0

na tvp sport w necie bedzie ;)

0

Tiki taka Jest sama w sobie zaprzeczeniem gry z kontry
Podstawowe różnice
Tiki taka - posiadanie piłki powolne konstruowanie akcji częste ataki bramki przeciwnika
Gra z kontry - mniejsze posiadanie efektem cofnięcia sie do obrony co skutkuje częstym atakowaniem bramki naszej drużyny
Zobaczymy jak to bedzie :) możesz moec racje, ale mogę ja miec rownież ja :)

0

Uczniu, Bayern podważa twoja tezę

2

No to kolejny sezon bez trofeów jej !

2

Ktoś to musi napisać CUARDADO TO NIE OBROŃCA

0

Nie bede przypominał kto chciał wprowadzić 3-5-2 (1 nie jest potrzebna w określaniu formacji) do Barcy, potwierdza to tylko ze jest istnym geniuszem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?