barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko ze oni go wypożyczaja bez rozwiązywania kontraktu i zawsze był naszym zawodnikiem dlatego sprzedaż za byle jakie pieniadze bedzie dobra rzeczą
0
A pamiętacie Pato? On byl nawet jeszcze lepszy od Bojana !
0
Oczywiście masz pełna racje. Jednak różnica polega na tym ze Pepe staje na rękę kopie leżącego itd. a Suarez byc moze widzi zagrożenie wsród obrońcy i wykonuje pierwotny instynkt, który jest gryzieniem. Moim zdaniem przez to kara jest stanowczo za wysoko
1
No to po czesci go usprawiedliwia. On nad tym nie panuje po prostu ewolucja nie zrobila u niego dobrej roboty i zachowal sie instynkt pierwotny - gryzienie w przypadku zagrozenia
0
Daj spokój Suarez przyszedł za Sancheza tak wiec w ataku nic sie nie zmienia. Cuadrado by sie przydał jeżeli Messi zostałby przesuniety na pomoc
0
słuszna uwaga ;) Mimo wszystko jest najczęściej tak, że piłkarz, który wygrał turniej ma przynajmniej 2-3pozycje w górę zapewnione. Zobaczymy jak to bedzie w przypadku wygranej Niemiec, bo wszyscy chyba wiedzą kto by wygrał w przypadku mistrza z ameryki poludniowej ;)
2
Problem polega na tym, że nie czuje się tam doceniany. Przesuwają go na pozycje której nie lubi, mimo, że często gra x razy lepiej od Cr lub Bale'a. Ten rajd, który dał im bramkę na 2-1 z Atleti tylko to potwierdza, WIELKI NIEDOCENIANY. Z drugiej strony rok temu podobnie było z Ozilem, wszyscy się zdziwili, bo moim zdaniem był to ich najlepszy piłkarz sezonu 12/13. Wiemy jak to się skończyło. Kross raczej poradzi sobie na środku moim zdaniem, a Angel może zostać gwiazdą nowego ciekawego projektu odbudowania potęgi, która mocno upadła z Van Gallem będą się bić o mistrza bankowo.
1
zniszczyłeś hahahaha normalnie te żarty mnie nie śmieszą, ale ten jest genialny, bo potrafię sobie to wyobrazić ahahahhaha
0
pierwszy film z Suarezem w roli głównej, który mi się spodobał ;)
1
jasnowidz he he zluzuj poślady tylko sobie piszemy, to nie są jakieś wypociny tylko zwykła wzmianka ,,co by było gdyby" a może Messi bo poszedł do pomocy a Angel na skrzydło, anyway nikt tu nawet poważnie o tym nie mówi.
0
To by było coś zupełnie innego niż sytuacja z największym judaszem w historii, ale pasowałby do nas choć wszyscy wiemy, że szans na to nie ma
0
Robben był najlepszy ale co z tego najlepszy piłkarz na mundialu zawsze gra w zwycięskiej drużynie tak samo jak to miało miejsce z LM gdzie wygrał Diego Milito
0
Te newsy kogo Barca kupi a kogo sprzeda to chyba nie muszę pisać ile one sa warte.
Rafinha jest x razy lepszym grajkiem niż Roberto na ten moment i mielibyśmy 3 pomocników na 2 pozycje chyba ze Messi przejdzie to 4. A czy przejdzie do pomocy czy nie to sie okaże. Wiem ze jak przyjdzie Cuadrado to raczej innej opcji nie ma
0
A no dobra dzięki, wlasnie pamiętałem ze cos z tymi karnymi było, dzięki
0
chociaż z wielkimi drużynami (Chelsea, Man City) nie grał rewelacyjnie ...
1
na yt to u mnie byś nawet takie coś zobaczył, radzę poczekać i się nim nie jarać po klipach na yt. Jak będzie chcoiaż w połowie tak dobry jak Iniesta to już będzie ekstra
0
no nawet Steven hattricka w jednym meczu walnął, mylę się?
2
Szczerze? Na razie jestem zadowolony z poczynań zarządu (aż sam nie wierze, że to mówię). Po 10 dniach okienka przyszło 4(6) zawodników i odeszło 2.
Mam jescze nadzieje na
- sprzedaż Songa
-sprzedaż Alvesa - ew. Xaviego
- sprzedaż wszystkich zawodników, którzy nie mają szansy zagrac typu Tello, Afellay, Cuenca (juz odszedl) ew. Sergi Roberto
-zakup ŚO
-zakup PO
- zakup Cuadrado w przypadku przesunięcia Messiego na pomoc jak np. w Argentynie czasami
-Jeżeli Messi nie przejdzie na pomoc zakup pomocnika
1
nie jestem niEPoważny. Jeżeli na gracza, który ma 30lat chcesz wydać 50mln to nie mam pytań, ile on tu pogra? 2 lata?
1
silva za stary ;)
0
Ale konkrety ? Ja nie widzę żadnej 9 która pasowałoby do Barcy jak Suarez. Aguero? Swoje umiejętności pokazał na mundialu. Muller? Zginalby w tym klubie. Higuain? Wszyscy wiemy ze to nawet nie 50mln. Serio nie widzę nikogo
1
Nie śmieszne :)
1
Tylko jaki napastnik ma teraz jakość podobna do Suareza ? Żaden, niestety rynek sie bardzo ograniczył jeżeli chodzi o 9
0
Boja jest z czasów wcześniejszych niż Pedro lub Busi. Przykłady ostatnich dobrych graczy to Thiago, zobaczymy jak bedzie z Deulofeu. Traore ma predyspozycje żeby byc najlepszym skrzydłowym na świecie
0
Przejawiasz jak jakiś obcy w dodatku polityk. Tak jak napisał kolega dziękujemy i żegnamy
0
Oczywiście ze wierze iż moze byc opcja przesunięcia Messiego na pomoc jak to ma miejsce w Argentynie w efekcie zwolnienie 9 i prawej strony za Cuadrado
3
Cuadrado to nie PO...
0
4-3-3 Messi do pomocy jak w Argentynie transfer Cuardado (z przodu z Suarezem i Neymarem). Ale wszystko co wygra z Realem mnie zadowoli
1
Nie pamietam dokładnie ale jak przegraliśmy z Bayernem było dość sporo
0
Na to jeszcze musimy poczekać, ale zapowiada sie dobrze. Jedyne czego sie boje to słabej gry z lepszymi przeciwnikami tak jak to było w BPL z leszczami najlepszy na świecie z mocnymi średniak