barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ahhahaa to jakis zart? Naymar z Fabsem, Alexisem i Messim byl najlepszym zawodnikiem. W waznych meczach pokazywal najiwecej SPH z Atleti, bramka+asysta z realem, bramka w lm z atleti+najlepszy w drugim meczu, karniak+czerwien po faulu na nim. A pedro? beznadziejne strzaly, dryblingi. Chyba sobie obejrzales tylko filmik, ktory i tak pokazuje jak sie slizga i strzela z predkoscia 20km/h w bramkarza
0
dokladnie o to, to jest tak czesty blad, ze nie powinien sie zdarzac w ogole.
0
ziomek nie zeby cos, ale nudzi ci sie, ze takie pytania zadajesz caly czas rozumiem raz, ale bez przesady
0
FC BARCELONY brawo dla redakcji
0
to nie jest trafisz albo nie trafisz (scislej, szanse nie sa 50/50). Sa wiarygodne zrodla ktore maja wtyki i sa zrodla ktore pisza jak najwiecej zeby zapelnic strony
1
co za bzdura, jest pelno spirnterow ktorzy maja duzo miesnia. Trzeba pamietac ze masa miesniowa daje do wagi ale rowniez do sily
0
Vermalen podobno kontuzja juz sie zaczyna he he
0
tak poza tematem ciekawe czy VV znajdzie klub
0
Juz wiemy co sie z ta ofensywa stało ;) Oczywiście zmieniło sie to po odejściu R10
0
myślę, że nie, ale uważam również, że to Leo powinien być tym razem piłkarzem, który przejdzie na skrzydło
0
przyjemnie to się ogląda ;)
0
Oby złagodzili karę do dwóch spotkań ;)
1
ale gdy przyjdzie Cuadrado to wyjdzie na to samo +/- 8mln
1
a ja bym wolał Krossa, pewno większość komentujących też, tylko wiadomo po sprawie to ciężko się przyznać.
2
no dawaj Zubi pokaż co potrafisz dopiero po ściągnięciu Cuadrado i Vermalena i sprzedaniu Alvesa i Songa będzie można uznać te okienko za bardzo dobre
0
Nie, nie wyedytowalem wcześniej :) Szczerze oglądałem 7 meczy prawie nic, edytowałem bo przy Hummelsie to dziwnie wyglądało :) Mimo wszystko uważam ze to świetny obrońca. I wolałbym miec 3 obrońców jeden z młodzików, niż 4 ale tylko jeden z nich ma najlepsze przed sobą
0
Szczerze? Totalna beznadzieja. Daliśmy za dwóch starszych obrońców (nie pamietam ile trwał kontrakt Mathieu) w tym jeden miał kontrakt jeszcze rok ważny.... 40mln! Szok! Za te pieniadze kupilibysmy porządnego obrońcę np. Hummelsa prawie każdego SO, moim zdaniem psuje to efekt przeprowadzonych transferów przez zarząd musiałby przyjść Cuadrado abym powiedział ze to okienko było świetne
1
Messi powiedział, że Xavi jest weteranem, gdy ten miał 23 lat?
0
Nie watpie, na pewno dam wszystkim tutaj znać :) Chociaz jak czytam twoje komentarze o tym, ze niszczą Ci urlop KOMENTARZAMI w internecie, to poczekam aż sie skończy aby moj był lepszy :)
2
Swietnie napisane, oprócz tej końcówki, gimbaza, ze wszystkim musi pisać ze sie upiła?
Ale te komentarze wynikają rownież z pracy redakcji, która pisze takie głupoty jak ,,pierwszy poważny test "
1
Po co ten caps w środku to nwm (szczególnie, że tata i ojciec po hiszpańsku nie ma nic wspólnego) ;p, ale przechodząc do rzeczy, najwyraźniej nie rozumiesz, że nikt nie wpłynie na ciebie jak ty sam, jeżeli nie masz motywacji powinieneś zmienić klub żeby być może powróciła. Trener to przed meczem może dodatkowo zmotywować, ale trzon motywacji jest w piłkarzu
1
Jeżeli to trener ma motywować piłkarzy to sory, każdy kto uprawiał sport wie, że największym motywatorem jest on sam
4
no ok to pierwszą poważną próbą będzie ten mecz towarzyski, a Tata moim zdaniem ni był wcale taki zły
0
Pierwsza ,,poważna" próba to bedzie w GD
0
no przecież pisze, że mądrzejsi :)
0
To juz trzeci taki tekst, ktory czytam i pewno przeczytam jeszcze niejeden taki, ktory bedzie wskazywac na to, ze Barca Pepa powroci. Zabawne w tym wszystkim jest to, ze te teksty pojawiaja sie po 2 meczach, a autor juz wie jaki zawodnik jest dobry (choc w tych artykulach kazdy jest najleszy na swiecie).
Pozyjemy zobaczymy...
Moj ulubiony fragment wskazujacy na to iz Ivan jest lepszy niz Xavi
„Lucho” myśli o 26-latku w kategoriach „nowego Xaviego”. Z tą jednak różnicą, że Rakitić jest lepszy w destrukcji i szybciej podejmuje decyzje.''
Radze poczekac choc jeden rok, bo trener niby niesamowity a mial do dyspozcji niezla Rome i zle mu to wyszlo
3
Nie powiedzialbym ze Cuenca i przede wszystkim Tello sie nie udali, za Pepa grali tylko jeden sezon i nie byl on fatalny
0
Matofcb
Twój bol dupy (z niewiadomych przyczyn) jest ogromny. Odpowiedz na moj komentarz ,,nie zdziwię sie jak Celtic awansuje) zrozumieliśmy ze sie nie zdziwisz.
2
http://www.sport-english.com/en/noticias/calcio/juventus-sign-barcelonas-carlos-blanco-3391067
Chyba powoli redakcja fcbarcy zniża sie do redakcji z rm.pl (oczywiście tak nisko nie upadnal) ani jednego słowa o tym ze jest zdolny, jak tak mozna ?
0
Dzięki za poprawkę kolego ! Messi tez pewno nie jest, nie? A Barcelona gra w lidze francuskiej