8

Najbardziej boli to ze Bartra nie dostaje szans na które zasługuje

0

Prawda, tyle pisali głupot, ze człowiek sie przyzwyczaił i aż dziw bierze, ze w obecnej sytuacji nie ma newsa ,,Barcelona pozyska Hummelsa i Reusa w pakiecie za 100 mln?"

0

Ja mam pytanie jak najbardziej poważne, czemu się pisze wszędzie o 6 pucharach skoro Real mogl zdobyc max5
PK
LM
SPH
SPE

Coś przegapiłem ?

0

pospieszylem sie z linkiem widzę, że tu aż wrze :)

0


jakby ktos jeszcze nie widzial

1

Sterling jest niesamowity

0

Samobójstwem byłaby taka formacja

0

Na pewno nie rzetelnym źródłem :) Ale to byłby dopiero transfer, duża zdrada, by sie działo na santiago bernabeu

0

Cieżko sie nie zgodzić, bo watpie żebyśmy grali na 2 Spd. Ale lepsze żeby jeden z tej 3 wszedł niż żeby wszyscy sie gdzieś zmyli po sredniakach europejskich.

0

Myśle ze Munir jest gotowy, w końcu sie cos dzieje jeżeli chodzi o wychowanków s.p. Tito i Tata włączyli do zespołu Bartre i to tez z przymusu. Pep co roku produkował 2 dobrych zawodników. Kto wie moze LE tez ma dobry plan, na pewno sie przyda bo dwa lata to nie jest mało

0

Sa zarejestrowani do pierwszej drużyny

2

Tak tez mowia jest taka stronka na fb trollfootball tam to sa dopiero debilie gorsi niż na rm.pl :)
Piszą ze UEFALONA bo pozwolili robic transfery
A największy bulwers maja z powodu wystąpienia Suareza w meczu towarzyskim. Uważają ze w Liverpoorze by mu na to nie pozwolili. Ogólnie zawsze w wakacje jest większa beczka z viscadzieci i haladzieci

0

W ZP liczy sie kilka rzeczy
1) trofea z drużyna i rep
2) osiągnięcia ondywidualne
3) forma przed gala
Fakt jest taki ze gdyby nie kontuzja Messiego rok temu i świetna forma Cr przed gala (hattrick ze Szwecja) to nie byłbym taki pewien czy Portugalczyk by wygrał, gdybyśmy zamienili ich miejscami jestem nawet pewien ze Leo by zgarnął nagrodę.
Oczywiście nie podoba mi sie to, ale co zrobisz ;)

0

Tak to zrozumiałem, jeżeli zle to przepraszam :)

0

Luis Suarez chociażby. Jeżeli sądzisz, że Messi ma tą samą jakośc teraz co za Pepa, to radzę pooglądać nawet śmeiszne filmiki na yt.

1

Messi, owszem zagrał lepiej w faize grupowej i ze Szwajcarią, ale pozniej gral dno. A Di Maria miał świetny seozn z Realem i był drugi po Leo (ciekawe czy to przypadek, że Leo przestał grać po kontuzji Di Marii)

0

CR7 nie dorastał nawet do pięt temu Messiemu za Pepa, to był prawdopodobnie najlpeszy gracz w historii, te hattricki, te rajdy, był niesamowity. Jednak po odejściu Pepa widać już tylko przebłyski nie ma meczu gdzie można powiedzieć: zoabacz Messi zagrał na swoim najwyśzym poziomie, strzelił hattricka, a mecz skończył się wynikiem 3:0. Tego już nie ma Messi przestał biegać, nie ma motywacji, nie wiem...

0

Di Maria był decydujący i jako jedne z nielicznych odnotował dobre występy w klubie i MS.
W finale z nami strzelił brameczkę, w finale LM przeprowadizł decydujący rajd na który stać było tylko jego. GRał cały czas na najwyższym poziomie, był najbardziej decydującym graczem Realu. Messiemu i Ronaldo te zp pierwszy raz sie kompletnie nie nalezy

0

na ZP w tym seoznie nie zasługuje nikt. Szczerze to może Di Marii bym dał. Do każdego można się przyczepić

0

problem polega na tym, że ludzie to zaczynają robić bo nominacja. Nie przekazują kasy, szczerze wątpię żeby Messi czy większość piłkarzy dała pieniądze na ten cel. Najlpeszy był Bill Gates ktory postanowił zbudować konstrukcje za pewno kolo 3000 dolcow a dał 100.

niezła porcaj śmiechu

0

Suareza też można śmiało nazwać panienką

3

podobno Perez chce ją wam zablokować

0

Dziękuje za dopowiedzenie :) niestety nie mogę juz edytować.

3

"Nie zasłużyliśmy na nic, więc niesprawiedliwe byłoby wygranie jakiegokolwiek tytułu. To my jesteśmy winni, nie Tata, który jest wielkim trenerem i wspaniałym człowiekiem. Miniony sezon był mieszaniną wszystkiego, ale to my jesteśmy winni, a skoro ludzie wierzą w coś innego... Radziłbym kupować gazety tylko po to, by oglądać zdjęcia. Niekoniecznie trzeba wierzyć w to, co jest w nich napisane".

A plotki mówią ze Alves badał celebruje gola z Man city

1

Ale mam beke jak czytam o tym ze to sprawka Pereza i co. Xd Ta strona pod względem tzw. dzieciaków niczym sie nie różni od rm.pl. Jedynie mamy więcej użytkowników na poziomie :)

0

To ze bedzie perła na pewno jest prawdopodobne :) uważam tylko ze porównania sa wygórowane, samemu zawodnikowi na pewno tez to nie służy :). Miejmy nadzieje ze bedzie przyszłością tej drużyny

0

No z całym szacunkiem do R10, ale w najlepszej formie Leo to mu do Argentynczyka brakuje (moje zdanie) . Poza tym Leo był lepszy od R10 w sezonie z Henrym juz nawet przed tym deptał mu po piętach. Munir to piłkarz którego większość zna z meczów towarzyskich tego sezonu

0

,,bezpośredniego następcę Messiego" aż oczy pieka

0

Nie ma szans nigdy nie jest tak, ze zawodnik która ma wręcz niesamowity spadek formy w wieku 31lat nagle w wieku 32 ja odzyskuje. Nie ma tak. Moze tak byc z Pedro ze nawet wybuchnie i zobaczymy tego z 2011 roku, ale taka kolej rzeczy, ze jeżeli masz 31lat i zaczynasz więcej gadać niż grać to złe to sie kończy, niestety. Alves w poprzednim sezonie jeżeli chodzi o prace w defensywie grał naprawde na poziomie 3 ligii. Nie pisze tu o wrzutkach bo denna taktyka przez 2 lata nie pozostawiła mu wiele więcej oopcji, ale gra w defensywie o wracamie sie do niej wola o pomstę do nieba

1

Alvesa hejtuje duzo osob, tylko to nawet nie mozna nazwać hejtem ale obiektywna opinia. Chodzi rownież o środek obrony nie mamy żadnego stopera na światowym poziomie Pique niegdyś tak był( moze nawet najlepszym) a teraz jest zagubiony podejmuje głupie decyzje NIE MA ŻADNEGO OBROŃCY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE nie wskazesz mi drużyny która wygrywała LM bez takowych obrońców, dodatkowo oczywiście ten słaby Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?