barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no jakby to był Pedro byś się zgodził, a że to Munir to oczywiście złego słowa napisać nie można tak było swego czasu z Songiem i Afellay'em
0
Munir zagrał dziś na 1
0
Kazdy mlodziak da z siebie 300% nawet z Apoelem
0
Czy wam tez odplaili na canal plus 2 jakis film? Chcialoby sie napisac co jest ...
1
Ładnie pojechał z Realem :)
0
Lebo jest najlepszy w sieci, nie ma takiego, który by mu dorównywał jest jak Messi w najlepszej wersji ytba
0
Co w tym lepszego?
0
w pierwszym sezonie Pepa mieliśmy coś koło 70% bramek w minutach +70 był taki mecz po remontadzie z Szachtarem, nwm czemu, ale zapadł mi w pamięć
4
No Iniesta to na pełnym gazie się mieści, Vermalen źle wjechał już na samym początku przez to się nie udało
0
ładnie łyknąłeś :)
1
darude - sandstorm
0
no sprawdziłem i np. na takie Getafe w kwietniu jest cały stadion, a na Eibar już nie, ale masz racje co do najbliższego meczu, aż dziw bierze, bo Bilbao to przecież dobra drużyna, a 20 ojrósów to nikt raczej nie żałuje. Może to przypadek.. nie wiem
2
Nie rozumiecie ze to kolejny artykuł, który jest wyssany z palca. Zawsze jak przychodzi nowy trener jest wychwalany. Taka generacja piłkarzy juz sie długo nie zdarzy
Kto zastąpi
Puyola ?, Xaviego?, Alvesa?, Piquenbauera (na pewno nie on)
Moze i to bedzie dobry sezon ale trzeba byc przesadnym optymista żeby po 3 miesiącach, a dwóch meczach mowić ze najlepsza Barca w historii zostanie odtworzona
0
Wydaje mi sie ze jest ich więcej, nie widzę logiki w tym ze byloby mniej :)
Dobry pomysł z kupieniem biletów na LM+LL przynajmniej bedziesz miał czas na zwiedzanie :)
0
Wiesz wszystko zależy od meczu
Np jak jest GD to od momentu kiedy pojawia sie na oficjalnej masz moze 6h na ogarnięcie biletów.
Za to jak jest mecz z ogórkami to możesz nawet w pt kupić a no. W ndz bedzie mecz.
Ja kupuje z wyprzedzeniem bo mozna wybrać miejsca i jest ich po prostu więcej do wybory.
Pamiętaj ze zawsze dostaniesz bilety pod stadionem tylko trochę droższe. No i trzeba ogarniać jak wyglądają bo podróbki pewno tez sprzedają
0
Z oficjalnej strony to wiadomka musisz sie pospieszyć, ale istnieje pełno nieoficjalnych, które sprzedają bilety i mozna je kupić w każdej chwili. Niestety sa oczywiście trochę droższe niż te z oficjalnej strony
1
W takim razie Lahma i Xaviego nadal mogą powoływać
0
i tak musi wybrać, czas najwyższy. Nie jest minimalistą i pewno wybierze Hiszpanię, a jak wyjdzie to zobaczymy
5
Song nigdy nie był alternatywa
0
Chodzi Ci o Spd, no racja tak cos mi nie pasowało. Choc nadal Kroos (upchneity) Modric i Illara sa 2 klasy wyżej :) tym bardziej ze Perez nie powoli na takie nazwiska
0
Bądźmy szczerzy te 3 dzieli przepaść w stosunku do 3 madryckich defensorów
3
Polecam sie spakować do szkoły (uprzedze wszystkich, tez juz jestem spakowany)
0
Ten ostatni ma wszystko co pozostali :)
0
No sory jak ty to porownujesz do ME to nie spodziewaj sie rewelelacji. Jednak tez nie przesadzaj ze bys nie wiedział ze grają. Chic w sumie to logiczne skoro siedzisz tylko na fcbarca.com i fb
1
No w sumie racja, tak czy inaczej 26 za Benatie a my kupujemy gościa który jest wart moze 8 mln
1
Munir jeden stopień w dół a Ney w górę na przecież tego nawet sie porównywać nie da.
0
Munir 5 i ta sama ocena dla Neymara... Smiech na sali
0
9 zmiennych wiec praktycznie 20. Fakt te 4 sa za wygranie LM 2 razy w ciagu 5 lat, ale przesada w cenie jak najbardziej
0
Ale oprócz Raktitica Zubi przepłacal, a sprzedawał za tańsze pieniadze niż piłkarze byli warci. Moim zdaniem beznadzieja
1
Vermalen juz wgl masakra bo szklany, a Bayern kupuje Benatie za 26