0

Busi za mało w stosunku do Bartry
Kolejny raz jawny przykład faworyzowanej Munira w stosunku do Pedro
3 a 5 gdzie chłopaki zagrali bardzo podobnie to duża przesada

0

Nie

1

Zle ci sie wydaje

1

Pisałem ze trzeba dać Lucho rok, gowno prawda zmieniam zdanie
Niech spieprza jak najszybciej wystawia taki skład to ma taka gra bo wynik mam w dupie, dajcie w końcu kogoś kto sie zna na fachu

1

Wy durnie chyba Messi ma prawo stracić piłkę na 25 m
Zawiódł przede wszystkim wasz ukochany Bartra

0

Nie liczac dzisiejszego meczu

0

I ewentualnie 8mln zmiennych ale tego bie zapłacimy

0

dzięki wielkie. Jestem ciekaw czy to prawda, choć sprawa z Pedro trochę mnie ukierunkowuje

0

sukcesy idą wraz z dobrym zarządem. Jeżeli nasz zarząd to banda skorumpowanych cwaniaków i leniów to sukcesów nie zobaczysz

0

rewolucja ma do siebie to, ze krola trzeba zmienic. Tak było z R10 tak będzie z Messim

0

to może napiszesz mi co tam piszą ciekawszego?
Byłbym wdzięczny

1

Laporta wróci i Barca powstanie, nie liczyłbym, że z tym zarządem zajdziemy gdziekolwiek, tak więc jestem gotów na niecałe 2 lata męczarni

0

linknij

0

James lepsza opcja spirtowa niz Messi? Czlowieku Lio by w 2 lata strzelil tyle bramek ze Jamesowi zajeloby to 12 lat

0

jakie moze ? za 200 by kupili z pocałowaniem ręki, na dzisiejszym rynku James chodzi za 80 Bale za 90 to Messi by na pewno za 200 poszedł

0

Problem polega na tym, że jeżeli porównujesz Pepa do Enrique musisz wziąść pod uwagę, że Pep radykalnie zmienił ten klub. Efekt? Zbudował drużynę do siekania w rok. LE na pewno radykalnie drużyny nie odmieni. Moim zdaniem za plus jego pracy można uznać
1) Dobrą grę Neymara
2) Stawianie na młodych
Niestety to wszystko, zobaczymy jak będzie, jak będziemy grać jak za Martino już będą zadowolony bo na razie nam idzie gorzej

0

,,Alexis najlepszy na świecie" - BJJ

0

taki regres ze od 2009 do 2013 był najlepszym SPD na świecie, jeden miesiąc gorszej gry, a wy od razu zmasowane najazdy

0

skończcie w końcu z tymi zanjazdami na Busiego, mam wrażenie, że niektórzy zaczęli kibicować Barcelonie do transferu Suareza ;p

1

rok temu wszyscy tak mowili o atleti ...

1

I z tata mogliśmy wygrać z wszystkimi nikt nie był dla nas poza zasięgiem, teraz Bayern by nas sklepal na 3-0 albo Real ponownie by nas pokonał

1

nieprawda, jeżeli od 3 lat mamy trenerów bez pomysłu na zespół to się nie dziw, że przegrwyamy. Mogę Cię zapewnić, że z trenerem z najwyśzej półki typu jose czy pep takich jaj przez 3 lata by nie było

1

jaki syf? Człowieku awans z Evertonu do Barcelony będzie dla niego wielkim krokiem.

2

Barca powróci jak sie zmieni zarząd

0

Szacunek za to, choć oczywscie sie nie zgadzam

1

albo ze Ivan jest lepszy od Cesca

0

Fabs asysta ...

2

Aaaaa no tak to by miało sens, reakcja lubi takie zabawy.
Dzięki za odpowiedz :)

2

Witam, dziś mnie za bardzo na forum nie było, mógł mi by ktoś napisać o co chodzi z tym nowym profilowym wielu użytkowników?

0

Moje identyczne. Łapówka nie jest idealny i każdemu to wiadomo, np. Lata helikopterkiem na koszt klubu itd. Jednak jego otwartość na pomysły innych jest kluczowa dzięki czemu te szczęście mu sprzyja, daje wolna rękę trenerom i nikt nie ma do tego wątpliwości.
Na pewno by wrócił były honorowy prezydent i razem odmlodzili by ten klub i go uratowali, bo im dłużej czekamy na odmłodzenie składu tym bardziej sie zapadamy i jestesmy tiki taka staje sie cieniem siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?