1

Suarez w dół całe oczko a Pedro 0,5 w gore

0

Ja to samo Isco i Veratti i podbijamy Europę

0

Wyszles powiadasz ?

3

Karny !

0

Zobaczymy
Almeria zmieniła trenera a takie drużyny zawsze sa mocne, Getafe prawie zawsze gra dobrze z Realem i Barca u siebie, przekonamy sie do jutra czy mam racje :)

0

Albo Real albo Barca starca punkty cos tak czuje nie wiem czemu, swą wyjazdy zwyczajnie śmierdzą :)

0

Miałem nadzieje ze sie domyslisz ze chodzi o odpowiedz na twoje pytanie :)
Pewno chciałeś sie zapytać o to czy czytanie ze zrozumieniem tez innym poszło tak kiepsko hehe

4

No poziom bedzie schodził jescze bardziej jak znajda sie ludzie którzy Ci odpowiedzą. To strona o FCB o testach gimnazjalnych możesz pogadać z kolegami

0

Z prawdopodobieństwa nie tak zle gorzej z zasadami losowania :) (bez urazy)
Pozdrawiam :)

0

Mi sie wydawało ze chodzi o opadający lot piłki, ale jeżeli został zapytany i tego nie wyjaśnił to pewno jest to gest wykonany w stronę Ronaldo

0

Hehe
Na nich na szczęście nie mozemy trafić :)

0

Niemiecki zespół, dobrze nam sie z nimi gra :)

2

1. Nie? To lepiej byłoby zagrać 4-3-3? Z Douglasem? Pep też eksperymentował
2. W drugiej połowie defensywa na 5, w pierwszej rzecyzwiście bez rewelacji
3. Racja
4. Nei jest to jedyny pozytwny akcent, dobry Pedro, dobra obrona w kontekście całego meczu, trio, świetny pressing (już dawno takiego nie widziałem)

0

Proszę mi tą taktyką grać już do końca. Z przyjemnością się oglądało dzisiejszy mecz, a Pedrito chyba znalazł pozycje marzeń :)

1

zwykła ironia :) zdanie jest źle skonstruowane bo Zlatan na CN zodbył więcej bramek niż 1 :) sam miałem przyjemność zobaczyć 2 na żywo : )

0

Serio? Sory nie wiedziałem...

6



- Na Camp Nou Zlatan Ibrahimović zdobył jedną bramkę w barwach PSG i jedną w koszulce FC Barcelony.
WTF?

0

- Busi (jestem jego zwolennikiem i to nie jest subiektywny hejt)
- Ogólnie cały blok obronny oprócz Pique
+Pedro
+Masche
+ Świetny presing

0

ale świetne odegranie z pierwszej

0

zgadzam się, jedno wielkie drewno.

0

mysle ze bedzie to wygladac nastepujaco
Mats
Pedro Bartra Pique Mathieu
Sergio Javie
Iniesta
MSN
nie podba mi się to z Valencja zagralismy podobnie i bylo naprawde slabo, bez pomyslu

1

strzelić więcej bramek od nich.. proste

0

nie jesteś, gdyby Busi miał taki spadek formy przez 2 lata to moze tez bym zwatpil, ale jeszcze za Tito uważałem go za najlpeszego SPD na swiecie. Jestem fanem jego talentu :)

1

Juz druga taka z rzędu moim zdaniem

2

Z serii ciekawe statystyki (hehe) pod moim komentarzem (nie licząc odpowiedzi) w 6 na 10 komentarzach pojawia sie wzmianka o Cr
Przestańcie wreszcie bo macie taki bol dupy jakby strzelił hattricka z samych 11.

0

Bvb z 1 ?

0

Ta, Juve wyjdzie nawet prawdopodobnie przy przegranej

2

Coraz wiecej linkow sie tu pojawia. Proponowalbym dawac ostrzezenia za zamieszczanie linkow bez opisu bo przez ostatnie 2 dni przebijam sie tylko przez wielki smietnik, ktory byl postowany setki razy

1

Pique miał zrobić więcej, nie wiem jak mozna go bronić przy tej sytuacji. To nie jest dobry obrońca (a raczej obrońca na miarę Barcy) skoro nie potrafi wygrać takiego pojedynku

0

Zeby było jasne uważam Neuera za świetnego bramkarza. Zdecydowanie należy mu sie nominacja za wprowadzenie nowej ideii gry na pozycji bramkarza. Jeżeli chodzi o grę nogami nie ma sobie równych, jest jak 2 zawodników bramkarz i libero. Jednak osobiście uważam ze jeżeli chodzi o same bronienie to naprawde nie aż tak trudno znaleźć lepszych. Neuer na złota piłkę zasługiwałby wtedy gdyby zrobił to co np Cech w LM w 2012 roku kiedy Chelsea wygrała. Manu jest świetny, ale moim zdaniem nie jest na tyle wybitnych umiejętności samego bronienia aby dostać ta nagrodę.Przypominam to tylko moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?