barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez w dół całe oczko a Pedro 0,5 w gore
0
Ja to samo Isco i Veratti i podbijamy Europę
0
Wyszles powiadasz ?
3
Karny !
0
Zobaczymy
Almeria zmieniła trenera a takie drużyny zawsze sa mocne, Getafe prawie zawsze gra dobrze z Realem i Barca u siebie, przekonamy sie do jutra czy mam racje :)
0
Albo Real albo Barca starca punkty cos tak czuje nie wiem czemu, swą wyjazdy zwyczajnie śmierdzą :)
0
Miałem nadzieje ze sie domyslisz ze chodzi o odpowiedz na twoje pytanie :)
Pewno chciałeś sie zapytać o to czy czytanie ze zrozumieniem tez innym poszło tak kiepsko hehe
4
No poziom bedzie schodził jescze bardziej jak znajda sie ludzie którzy Ci odpowiedzą. To strona o FCB o testach gimnazjalnych możesz pogadać z kolegami
0
Z prawdopodobieństwa nie tak zle gorzej z zasadami losowania :) (bez urazy)
Pozdrawiam :)
0
Mi sie wydawało ze chodzi o opadający lot piłki, ale jeżeli został zapytany i tego nie wyjaśnił to pewno jest to gest wykonany w stronę Ronaldo
0
Hehe
Na nich na szczęście nie mozemy trafić :)
0
Niemiecki zespół, dobrze nam sie z nimi gra :)
2
1. Nie? To lepiej byłoby zagrać 4-3-3? Z Douglasem? Pep też eksperymentował
2. W drugiej połowie defensywa na 5, w pierwszej rzecyzwiście bez rewelacji
3. Racja
4. Nei jest to jedyny pozytwny akcent, dobry Pedro, dobra obrona w kontekście całego meczu, trio, świetny pressing (już dawno takiego nie widziałem)
0
Proszę mi tą taktyką grać już do końca. Z przyjemnością się oglądało dzisiejszy mecz, a Pedrito chyba znalazł pozycje marzeń :)
1
zwykła ironia :) zdanie jest źle skonstruowane bo Zlatan na CN zodbył więcej bramek niż 1 :) sam miałem przyjemność zobaczyć 2 na żywo : )
0
Serio? Sory nie wiedziałem...
6
- Na Camp Nou Zlatan Ibrahimović zdobył jedną bramkę w barwach PSG i jedną w koszulce FC Barcelony.
WTF?
0
- Busi (jestem jego zwolennikiem i to nie jest subiektywny hejt)
- Ogólnie cały blok obronny oprócz Pique
+Pedro
+Masche
+ Świetny presing
0
ale świetne odegranie z pierwszej
0
zgadzam się, jedno wielkie drewno.
0
mysle ze bedzie to wygladac nastepujaco
Mats
Pedro Bartra Pique Mathieu
Sergio Javie
Iniesta
MSN
nie podba mi się to z Valencja zagralismy podobnie i bylo naprawde slabo, bez pomyslu
1
strzelić więcej bramek od nich.. proste
0
nie jesteś, gdyby Busi miał taki spadek formy przez 2 lata to moze tez bym zwatpil, ale jeszcze za Tito uważałem go za najlpeszego SPD na swiecie. Jestem fanem jego talentu :)
1
Juz druga taka z rzędu moim zdaniem
2
Z serii ciekawe statystyki (hehe) pod moim komentarzem (nie licząc odpowiedzi) w 6 na 10 komentarzach pojawia sie wzmianka o Cr
Przestańcie wreszcie bo macie taki bol dupy jakby strzelił hattricka z samych 11.
0
Bvb z 1 ?
0
Ta, Juve wyjdzie nawet prawdopodobnie przy przegranej
2
Coraz wiecej linkow sie tu pojawia. Proponowalbym dawac ostrzezenia za zamieszczanie linkow bez opisu bo przez ostatnie 2 dni przebijam sie tylko przez wielki smietnik, ktory byl postowany setki razy
1
Pique miał zrobić więcej, nie wiem jak mozna go bronić przy tej sytuacji. To nie jest dobry obrońca (a raczej obrońca na miarę Barcy) skoro nie potrafi wygrać takiego pojedynku
0
Zeby było jasne uważam Neuera za świetnego bramkarza. Zdecydowanie należy mu sie nominacja za wprowadzenie nowej ideii gry na pozycji bramkarza. Jeżeli chodzi o grę nogami nie ma sobie równych, jest jak 2 zawodników bramkarz i libero. Jednak osobiście uważam ze jeżeli chodzi o same bronienie to naprawde nie aż tak trudno znaleźć lepszych. Neuer na złota piłkę zasługiwałby wtedy gdyby zrobił to co np Cech w LM w 2012 roku kiedy Chelsea wygrała. Manu jest świetny, ale moim zdaniem nie jest na tyle wybitnych umiejętności samego bronienia aby dostać ta nagrodę.Przypominam to tylko moje zdanie