2

na dno?
,,Geniusz" miał 200mln do wydania i jakoś nie widzę żeby ich gra była dużo lepsza...

@Tom30
Spokojnie Seville? Proszę Ciebie gdyby futobol był taki przewidywalny...
Sevilla jest w stanie narobić kłopoty każdemu, tym bardziej Realowi, który gra ostatnio słabo

0

wczoraj czytałem, że 7, ale do tego momentu myślałem, że 4. Pamiętam, że byłem przerażony niską karą

0

trener nie jest fanem jego talentu

1

Bez przesady, nie porównujmy tego do furii Pepe, ktory z 8 razy sprawiał bol.
Czytałem ze sporo piłkarzy którzy dopuścili sie podobnego przewinienia pauzowało 2-3 mecze.

0

nic specjalnego, nie miał dużo pracy, pod koniec meczu odpalił :)

1

na sporcie tego nie ma, myślę, że to ,,żart" naszej redakcji

0

jest Bogiem futbolu

0

jaką prawdę ? Pokonaliśmy ich już 2 razy. Nawet jakby wygrali 1-0 i w karnych to nie zmieniałoby to faktu, że jesteśmy lepsi.

0

Jest jakaś telepatyczna więź między nim a Messim

2

Przyznaje, tak jak pisałem jest na innym poziomie, gra świetnie. Moim zdaniem po tym sezonie będzie w top3 zawodników na świecie

2

Różnica polega na jego grze. Jest bardziej skuteczny, bardziej odważny, ogólnie dużo lepszy. Ale jestem pewien, że rok temu zagrałby tak samo mając 2 bramki w meczu. Nie pamiętam dokładnie ile miał asyst, ale z tego co pamiętam to dużo, tak więc moim zdaniem jeżeli chodzi o grę zespołową różnicy nie widzę.

8

Neymar to najlepszy transfer od czasów R10, a jeżeli mu nie odbije jak Ronaldinho to będzie najlpeszym transferem w historii klubu. Gość ma 22lata, a jak będzie tak dlaej grał stanie się najpoważniejszym konkurentem dla Ronadlo i Messiego

2

Ney nigdy nie był egoistą

2

postraszyliście... :D

2

0

Rafinha to dla mnie największe rozczarowanie dziś, ale fakt cały zespół gra słabo

0

dzięki za tłumaczenie

0

Jak tak dalej pojdzie to zaraz 2:0 bedzie :)

0

Za granica nie dziala polmozgu

0

Da ktos prosze linka gdzie nie scina? Bylbym wdzieczny
Btw TVPS niestety mi nie dziala

0

Da ktos prosze linka gdzie nie scina? Bylbym wdzieczny
Btw TVPS niestety nie dziala mi

1

Z Suarezem sie zgadzam

1

Suarez chyba całą swoją technikę, drybling i przyjęcie zostawił w Liverpoolu, zabrał tylko walkę

1

Nikomu sprcjalnie na tym pucharze nie zależy, ale taki klub jak Real nigdy nie odpuści sobie jakiegoś trofeum. Na pewno nie przegrali specjalnie.

1

Nie przedadzaj, PK to trofeum najmniej prestiżowe, ale i najmniej trzeba włożyć sił aby je zdobyć. Jestem prawie pewien ze zwycięzca z pary Barca- atleti wygra PK.
A gdyby Real miał sobie odpuścić to juz by to zrobił rok temu

0

Zdecydowanie nie. :D

0

To sprawdź sobie skład a nie piszesz głupoty.... 2 z Barcy B w pierwszej 11

7

Pax ty trollu ...

1

Przecież to nie jest pytanie, kolega wam wymienił wszsytkie pewniaczki, a wy wykieniacie ktory jest dobry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?