barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.championsleague.ca/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/wpid-img_20150111_221707.jpg
2
na dno?
,,Geniusz" miał 200mln do wydania i jakoś nie widzę żeby ich gra była dużo lepsza...
@Tom30
Spokojnie Seville? Proszę Ciebie gdyby futobol był taki przewidywalny...
Sevilla jest w stanie narobić kłopoty każdemu, tym bardziej Realowi, który gra ostatnio słabo
0
wczoraj czytałem, że 7, ale do tego momentu myślałem, że 4. Pamiętam, że byłem przerażony niską karą
0
trener nie jest fanem jego talentu
1
Bez przesady, nie porównujmy tego do furii Pepe, ktory z 8 razy sprawiał bol.
Czytałem ze sporo piłkarzy którzy dopuścili sie podobnego przewinienia pauzowało 2-3 mecze.
0
nic specjalnego, nie miał dużo pracy, pod koniec meczu odpalił :)
1
na sporcie tego nie ma, myślę, że to ,,żart" naszej redakcji
0
jest Bogiem futbolu
0
jaką prawdę ? Pokonaliśmy ich już 2 razy. Nawet jakby wygrali 1-0 i w karnych to nie zmieniałoby to faktu, że jesteśmy lepsi.
0
Jest jakaś telepatyczna więź między nim a Messim
2
Przyznaje, tak jak pisałem jest na innym poziomie, gra świetnie. Moim zdaniem po tym sezonie będzie w top3 zawodników na świecie
2
Różnica polega na jego grze. Jest bardziej skuteczny, bardziej odważny, ogólnie dużo lepszy. Ale jestem pewien, że rok temu zagrałby tak samo mając 2 bramki w meczu. Nie pamiętam dokładnie ile miał asyst, ale z tego co pamiętam to dużo, tak więc moim zdaniem jeżeli chodzi o grę zespołową różnicy nie widzę.
8
Neymar to najlepszy transfer od czasów R10, a jeżeli mu nie odbije jak Ronaldinho to będzie najlpeszym transferem w historii klubu. Gość ma 22lata, a jak będzie tak dlaej grał stanie się najpoważniejszym konkurentem dla Ronadlo i Messiego
2
Ney nigdy nie był egoistą
2
postraszyliście... :D
2
http://gfycat.com/AggravatingElegantAtlasmoth - nr1
http://gfycat.com/WavySnarlingAfricanfisheagle - nr2
Dla mnie to jest 5 meczy jak nic ...
0
Rafinha to dla mnie największe rozczarowanie dziś, ale fakt cały zespół gra słabo
0
dzięki za tłumaczenie
0
Jak tak dalej pojdzie to zaraz 2:0 bedzie :)
0
Za granica nie dziala polmozgu
0
Da ktos prosze linka gdzie nie scina? Bylbym wdzieczny
Btw TVPS niestety mi nie dziala
0
Da ktos prosze linka gdzie nie scina? Bylbym wdzieczny
Btw TVPS niestety nie dziala mi
1
Z Suarezem sie zgadzam
1
Suarez chyba całą swoją technikę, drybling i przyjęcie zostawił w Liverpoolu, zabrał tylko walkę
1
Nikomu sprcjalnie na tym pucharze nie zależy, ale taki klub jak Real nigdy nie odpuści sobie jakiegoś trofeum. Na pewno nie przegrali specjalnie.
1
Nie przedadzaj, PK to trofeum najmniej prestiżowe, ale i najmniej trzeba włożyć sił aby je zdobyć. Jestem prawie pewien ze zwycięzca z pary Barca- atleti wygra PK.
A gdyby Real miał sobie odpuścić to juz by to zrobił rok temu
0
Zdecydowanie nie. :D
0
To sprawdź sobie skład a nie piszesz głupoty.... 2 z Barcy B w pierwszej 11
7
Pax ty trollu ...
1
Przecież to nie jest pytanie, kolega wam wymienił wszsytkie pewniaczki, a wy wykieniacie ktory jest dobry :D