barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Alexis asysta i to jaka ...
0
Niezle ich pocisnales
0
Gra beznadziejnie... Ale kupon uratowany :)
0
dzięki ! na kuponie mam, wszystko wchodzi oprócz nich to trzeba obejrzeć :)
0
masz jakiś link może?
3
wiadomo Marca. Isco grał dobrze, ale Ney przewyższył Bale'a, a Casillas bez komentarza nasz Bravo na pwno grał lepiej
1
VV w takiej formie jak był to bym sie zastanawiał czy na Neuera wymienić jakby mi zaoferowali i wcale nie przesadzam W miał formę życia
1
I to jest przykład wklejenia linków. Nie sam link, ale link z opisem człowiek od razu wie o co chodzi i wchodzi na to czego nie zna. Ostatnio tu sie robi bajzel przez wklejanie samych linków
2
Niech nam przypieprza karę, ale wtedy tez Realowi, Chelsea, manu i wszystkim którzy łamią finansowe FairPlay
1
wesołych świat, żebyś znalazł pod choinką FM na cd, którego bez problemu połaczysz ze steamem
3
Szczerze powiedziawszy jestem całkiem zadowolony z pracy Luisa. Nie oszukujmy się wybitnym trenerem raczej na pewno nie będzie, ale złym też nie jest.
Przede wszystkim daje szanse młodym zawodnikom, już nie boje się jak za Martino, że wszyscy odejdą, nie boję się o Adame, śpię spokojnie jeżeli chodzi o to.
Neymar w tym sezonie gra rewelacyjnie jak Messi, nikt z nas nie wie jaka w tym zasługa LE, ale może to sobie śmiało dopisać.
Oczywiście jest daleko od ideału, ale nie ma katastrofy przynajmniej na obecny czas
0
Tez myśle ze nie wybierze Bayernu. Jak nam cofnął bana to jestesmy zdecydowanymi faworytami, jak nie pofrunie do innego klubu. Takie oferty sa raz na 5 lat.
0
Real remisował i przegrywał po porażce w SPH
2
Superpuchar Hiszpanii ? Nie przypominam sobie :D
2
Moim subiektywnym zdaniem Neymar to topka w obniżnosci. Jako kibic Barcy brzmię pewno nieobiektywne, ale wystarczy spojrzeć na jego grę
1
O i wszystko jasne, aż tak duzo nie zapomniałem :)
2
Socios to właściciele którzy palca skaldki oczywscie śmiało mozna o nich powiedzieć cules, co jest określeniem fanów Barcelony. Jeżeli sie nie mylę cules w dosłownym tłumaczeniu na polski znaczy dupki i jeżeli dobrze pamietam wzięło sie to od tego ze kibice którzy oglądali na dawnym stadionie na gorze wypinali dupy (ale tak sobie myśle ze na 80% cos pomyliłem)
0
Za 65 mln, nie mniej i pod warunkiem zniesienia bana
0
Tez racja, w każdym razie liczę ze za max 10 spotkań stanie sie bardziej regularny
0
Tez mam nadzieje ze zacznie strzelać, ale bądźmy szczerzy miał szczęście ze to wpadło bo uderzył prawie w bramkarza
1
bzdura!
Śmiało można powiedzieć, że najlepszy sezon Messiego to 2010/11
jak widzimy również koło 60.
Sezon w którym Messi strzelił 91 bramke na pewno nie był jego najlpeszym pod względem gry.
Statystyki nie zawsze mówią prawdę
0
w następnym roku będzie drugi najwyższy wynik :) I mam nadzieje, ze ZP bo jak Ronaldo będzie miał 4 to będę miał ból dupy i nie będę tego ukrywał (na razie 3 jestem w stanie jak najbardziej zaakceptować)
0
idiotyczne gadanie, jakby Messi siedział na dupie i nic nie robił.
0
Tak naprawde to nic nowego. Montoya zawsze dobrze w defensywie, a w ofensywie głupieje
2
Tez chciałbym juz GD :)
Uważam ze pierwsze derby przegraliśmy na własne życzenie. Od 15 min kontrolowaliśmy kompletnie mecz do momentu bramki 2:1. Następnie katastrofalny błąd i mogło sie spokojnie skończyć 5:1 (nadal dziękuje Ronadlo ze zagrał tak beznadziejnie). Jednak teraz bym sie bal. Myśle ze czysto by nas rozegrali. Nasza pomoc nie istnieje oni maja najlepsza na świecie. Zawsze to powtarzam ze mając takie trio w ataku jestesmy w stanie wygrać z każdym. Tutaj byłoby jednak cholernie cieżko
1
Przecież w tym sezonie regularnie strzela, ale fakt dubelpak by sie przydał
0
Snoop dog jest najwięskzym sezonowcem :)
0
wiesz, to jest taka sfera, której ruszać nie wolno, bo nie wypada. Abi był dobrym LO, ale oczywiście słowo legenda to za dużo. Mimo to przeszedł okropną chorobę, która praktycznie z miejsca daje takie okreśelnie. Tak samo jest z Tito, nikt już nie ma odwagi pisać, że był słabym trenerem (ja też, a byłem jego wielkim przeciwnikiem) bo są sprawy większe niz futbol
3
Bramki z realem nigdy nie zapomnę !
0
aaaaa to już rozumiem takiego połączenia jeszcze nie znałem :)