0

myślę, że Adama poradziłby sobie lepeij niż Munir

0

Moje staty co do roku kalendarzowego są poprawne
http://www.transfermarkt.pl/eden-hazard/leistungsdaten/spieler/50202/saison/2013
Wyraziłeś się źle bo nie chodziło tobie o rok kalendarzowy tylko poprzedni sezon + MS, ale nawet jeżeli to brałeś pod uwagę to zaniżyłeś Hazrdowi liczbę (mam nadzieje, ze nie specjalnie)

0

Iniesta i Xavi w 3 chyba jednak nie

1

Śmieszne jak kazdy z fanów realu kiedy Messi wygrywa ZP pisze ze Fifa to gowno korupcja i ZP przestała sie liczyć. Fani Barcelony maja wtedy niezła beczke i zapewniam was ze oni teraz z Was sie śmieją bo jesteście śmieszni. Argumentów przemawiających za Messim nie ma. Czepianie sie braku np Alexisa w zestawieniu jest po prostu poniżej pewnego poziomu.

0

Niestety nie udało mi sie podtrzymać dyskusji przepełnionej sarakzmem :/ :)

0

Przez Zubiego stracilismy Bojana zamiast dac go na kolejne wypozyczenie (nie piszcie tylko ze przypadkiem on jest na wypozyczniu, juz sie czlowiek gubi )

1

Nie z taka pewnoscia. Messi moze sie nie zalapac

0

Co z tego ze nie gral ? Czyli jak zawodnik zagra mecz zycia i wypadnie z gry do konca sezonu to wedlug twojej logiki zasluguje na nominacje do ZP?
Hazard jest 2 polki nad Alexisem.
Hazard w roku kakendarzowym w kanadyjce ma liczbe 40
Marnujesz moj czas podajac statystyki wyssane z palca.
Udane MS Alexisa ? Udane by byly gdyby przeszli srednia Brazylie.

3

Alexis? Bez przesady ...

4

to będzie pierwsza ZP na którą nikt do końca nie zasłużył.
Ja osobiście nie zdziwiłbym się aż tak bardzo gdyby Messiego zabrakło w pierwszej trójce

0

Zgadza sie kolego, na sile Bravo mozna wcisnac za szybkie wyprowadzanie pilki

0

No ja tez zapłaciłem za to jego murowanie praktycznie 80 ;)

0

Eeeeee tam myślałem juz serio ze Mou, ale by było w mediach :)

1

Wierzyć należy zawsze, w Europie nie ma juz drużyny z która potrzeba cudu aby wygrać mecz. Fakty sa takie
1) Należałoby znaleźć nominalna pare 2 SO (i daruje sobie wpisywanie kogo bo od tego jest LE)
2) Zostawić Albę chyba ze LO trzymalby sie defensywy ( bo Mathieu masakra)
3) Wprowadzać nowych pomocników. Spośród ofensywnych zaufanie mam tylko do Iniesty, potrzebujemy kogoś takiego jak Fabs który pośle prostopadłe pily

0

Kto tak powiedział ? Nie gadaj ze Mou ;)

0

On sie nie starał kiedy go potrzebowaliśmy najbardziej, przestał biegać i nic tego nie usprawiedliwi.

1

żadne drewno nie daj sobie wmówić, do dziś pamiętam jego mecz z Arsenalem w 1/4 (albo 1/8) LM, od tego czasu nie widziałem meczu w którym jakiś piłkarz zagrałby aż tak dobrze :)

0

Tak, ja obstawilem za 20 Chelsea ;) dzuo do wygrania

0

kiedyś wymyślili, krótkie podania, każdy narzekał, a nie było to wcale takie głupie

0

dzięki, widzę, że ostro z nimi walczysz, dja sobie na luz z nimi się nie da walczyć jedynie strata czasu. Skoro wiedzą lepiej od Lucho to od nas już na pewno :)

14

OFICJALNIE
95% użytkowników tej strony to kompletne głąby. Dlaczego?
Cofnijmy się w czasie, jakieś 3 miechy. Sport i Mundo napisały, że Lucho jest ekstra, porównano go nawet do Pepa, wszyscy oczywiście wiedzieli już na tej stronie, że jest lepszy od Pepa przed pierwszym meczem w lidze, bo fajnie przeskakiwał przez bariery (synonim motywacji hehe). Teraz jak przegrywamy Lucho jest beznadziejny, powinien wylecieć.
Zejdzie na ziemie viscałebki, może po następnej porażce w końcu was ubędzie na tej stronie. BARCA NIE JEST JUŻ NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ EUROPY, zrozumcie to w końcu. Dajcie Lucho czas (1 rok chociaż), ehhh sam się oszukuję. No to wysyłajcie swoje cv, gdzie napiszecie, że oglądaliście wszystkei mecze BArcelony od 2011 może was zatrudnią jako trenera, bo gdyby co niektórzy poszli to mecz byśmy zapewne wygrali 4:0

0

Jeżeli się nie mylę to był jeden z pierwszych meczy gdzie Mathieu zagrał na LO

0

jaki ty jestes zenujacy, Alves dzisaj jeden z lepszych moim zdaniem najlepszy a ty jak zwykle glupoty piszesz
Btw do isco podal Iniesta

0

Rakitic by zagrał słabiej od Xaviego.

0

Słabo panowie, nie byłem przekonany do Lucho i oczywiście nadal nie jestem lecz daje mu rok. Myślę, że gdyby został tata i miał taki budżet jak LE dzisaj byśmy znów wygrali

1

Mathieu najgorszy

0

kiedy bystrzaki zrozumiecie, ze nie bedzie?

0

Munir 6 i Pedro 6 ... nie mam pytań
Jeden z nich miał również kluczowe podanie, które nie zostało odnotowane
Który ma za wysoką ocenę? Nie muszę chyba pisać każdy kto oglądał wie :)

1

Jest tylko jedna sprawa oni piszą o Argentynczykach

0

obiektywnie na to patrząc by się uśmiali gdyby byli w formie.
Nikt mi nie wciśnie, że Rakitic gra dobrze bo nie gra, spełnia się tylko w defensywie w ofenywie dał jedną dobra piłę, a to zdecydowanie za mało, tęskni się za Fabsem.
Iniesta grał magicznie z Ajaxem i jeżeli zagra tak z Realem to ja nawet o wynik jestem spokojny, mimo wszystko to był jeden mecz a przed paroma tygodniami spadek formy Iniesty był zauważalny nawet dla kibica, ktory nie oglada co tydzien Barcy.
MAsche świetny mecz z Ajaxem, ale i tak pewnie zagra Busi czy słusznie ? Nie wiem.
Podusmowując wcale ta nasza pomoc taka lepsza nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?