barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilbao i Villareal to nie sensowny rywal ?
0
Moze nie powinienem tego pisać, ale Fabs niszczy Rakitica. Ivan we wszystkich meczach w jakich zagrał dał moze jedna bardzo dobra pile. Fabs to robił czasami po 2-3 razy na mecz
0
Nic dodać nic ująć kolego, tez sobie wspominałem Fabsa dzisja i te durne kentarze jakoby Chorwat był duzo lepszy
1
Moim zdaniem największy minus to środek pola (iniesta i Rakitic), niestet wyglada na to ze Messi bedzie musiał sie przesunąć na środek
0
Pomijając oczywiście spotkanie z Beyernem w LM :)
0
Orłowski przesadził z tym ze tak słabo zagrał, ale zgadzam sie 5 mln wyrzucone w błoto
3
Wyglada to na grę przeciętniakow z środka tabeli
0
A nie połowy ? :)
0
A skysport to co ? ...
0
Co mam napisać? Wygrałes dzisaj gratuluje :)
0
Chłopaczyna sie ogarnął. Fakt zrobił głupotę( za która zapłacił zdecydowanie za duzo) ale teraz mu sie juz nie zdarza
0
Pare dobrych meczów nie czynia Ciebie najlepszym. Masche jest świetny ale pamiętajmy ze w Barcelonie jest 1dm i trzeba o wiele lepiej czytac grę.
5
Zgadzam sie w ostatnich 3 latach jest najrówniej grającym piłkarze z Leo, nie ma co do tego wątpliwości. Według mnie najlepszy DM na świecie
0
Artykuł o Busim? Damy zdjęcie Messiego ;)
1
Ja na stronie bialych za napisanie de facto prawdy ze podkradli nam Di Stefano dostalem bana do 2038.
Nie wiem co tutaj sie dzialo ale potrafie to soie doskonale wyobrazic, tak wiec brawo za bana, bo czesto admini zachowywali sie biernie w takich sytuacjach
0
Szczerze mówiąc nie powinno być inaczej :) Bardziej jestem ciekaw kto nam strzeli pierwszą bramkę :)
0
Nie istnieją teoretycznie. Porównywanie RSSS do osłabionego Levante jest nie na miejscu. Zespół z Walencji w takim stanie miałby problemy nawet z utrzymanie sie w górnej części tabeli w 2 lidze. Cieszą mnie wszystkie wygrane, ale co innego jest wygrać i dopełnić formalność z Levante, a co innego wygrać z Villarealem lub Bilbao, gdzie rożnie moze byc
3
No ale bądźmy szczerzy z Levante nam sie trudno grało jak mieli do dyspozycji wszystkich lub prawie wszystkich zawodników. Teraz czytałem ze 9 kontuzji. Dodatkowo ostatnie miejsce w lidze, ten mecz był nie do przegrania
0
Juz bez przesady ze gdyby nie Neymar miałby asystę to była trudna piłka
1
a ja i zapewne więkoszość woli 8-2.
Bo tak samo można powiedzieć, że lepeij jest wygrać z Realem na SB 1-0 niż 2-6 a wiemy, ze nie jest
10
przeczytam nagłówek i umieszcze koemntarz, przecież już wiem o co chodzi ...
0
Zgsadzam się, mimo to uwazam ze 8 pierwszych zespolow la liga co najmniej by zremisowalo z 8 pierwszymi z BPL. Inaczej juz by bylo gdybyśmy porównali 20 zespolow. TAk jak kolega napisał najbardziej wyrównana. A czy najlepsza trudno stwierdzić (bo nikt do konca nie wie co to znaczy najlepsza )
8
Redakcja daje gościowi który grał przez większość meczu ocenę 5 przy czym zawodnik zanotował UWAGA UWAGA 13 podań ... Gdyby Messi miał takie statystyki dlaibyscie mu chyba ocenę 0 i dorzucili jakies w ciszy stadionu Messi juz nie jest taki sam.Hipokryzja...
0
Myślę, że z 9 się zgodzę ale poprzesuwałbym to jeżeli bierzemy pod uwagę TYLKO rozgrywki klubowe
1) Ronaldo
2) Suarez
3) Messi
4) Diego Costa ciągnał przez pol sezonu cały wóz należy mu się to miejsce.
5. Bale (był tak samo decydujący jak Di Maria, ale miał lepsze statsytki)
6. Toure
7. Di Maria
8. Ibra
9. Lewy
10. Sturridge/Reus (cięzko wybrac tego jedynego, ale moim zdaniem obaj byli lepsi niż Twoj ulubieniec :)
1
jeszcze raz dzięki teraz już lepiej :)
0
podasz linka kondziu ale do storny do ktorej drakula przekierowuje?
0
dzięki wielkie, choć miałem chyba lepszą transmisję jeżeli chodzi o jakość, ale mimo wsyztsko dziękuje :)
0
da ktoś bezposredniego linka ale nie do drakuli (w sensie do strony do ktorej drakula przekierowuje)
0
Panowie nie wiecie czy mecz nie leci na ruskim kanale ?
0
no widzisz nie zawsze trafiam :) Nie zmienia to faktu, że Munir zagrał dzisaj beznadziejnie i jedyne za co można go pochwalić to jego wysiłek, ale to powinna być norma i jest to norma dla każdego młodzika