barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
asekuracje masz gdy jesteś po tej samej stronie boiska
0
Alves stworzył 5 sytuacji, które śmiało można nazwać wyśmienitymi ..wrzutkami
Miał jednego babola, kiedy Bravo piąstkował jak piłka była na górnej siatce, nwm jak tak mógł przepuśić piłkę
0
wgl nie można Cię zrozumieć :)
Pozdrawiam
0
Kara idiotyczna, banan mi sie pojawił na twarzy, bo wiem jak cieżko żeby jakiś piłkarz wgl podpisał sie na czymś, a Ney to zrobił bez problemu czym pewno sprawił komuś wielka radość
0
Z czystej ciekawości możesz wyjaśnić bliżej o jaki problem chodzi ?
0
Co z tego, liczy sie to, ze na nich stawia
0
Tak słabej pomocy dawno nie widziałem. Miejmy nadzieje ze to tylko jeden mecz
0
no ja bym powiedział, że spieprzył jedną (strzał z główki) w innych przypadkach nie mógł nic innego zrobić na loba przy strzale z 30 cm nie było czasu, a ta 3 sytuacja to śmiało można powiedzieć, że dostał piłę za plecy
Ogólnie z 5 ofensywnych zawodników zrobił więcej przez te 30? minut niż 4 przez większy czas
0
Dzięki wielkie ;)
Cała prawda, dodałbym jeszcze Neymara, który stworzył jeżeli się nie mylę dwie naprawdę dogodne sytuację. Lio robił dziś za całą pomoc i cały atak (do momentu zmiany Neya) nawet z rzutów rożnych strzelał Leo. Co jak co wygrał ten mecz tyle w temacie
0
Ja pozwolę ponownie napisać swoje spostrzeżenia po meczu.
1) Świetna praca w defensywnie całego zespołu, ponownie na 0 z tyłu, a wszyscy wiemy co wygrywa tytuły.
2) Cały zespół z wyjątkiem Mathieu, który zagrał beznadziejnie. Miał 2 piłki na ,,wyjazd" i 2 razy tego nie zrobił, skutkowało to obijaniem metalowej części bramki, ale jak tak dalej pójdzie do Francuz będzie się mógł ,,pochwalić" dorobkiem asyst przy bramkach. Dodatkowo prawie strzeliłby samca.
3) Świetny Ney. Jego zmiana ożywiła grę, asysta asysty widać, że będzie stanowił o sile naszego zespołu. Nadala uważam, że znajdzie się na liście top 5 transferów Barcy za parę lat. Świetnie się rozumieją z Messim (po bramce zamiast pobiec do Sandro przytulili się, można powiedzieć (napisać) ze to pokazuje iż oni czują się szefami w drużynie).
4) Słaba linia pomocy. Z wyjątkiem Busiego, naprawdę bez pomysłu, mam nadzieje, że chociaż Rakitic i Iniesta będą pomocnikami produkującymi bramki.
5) Lucho pokłada nadzieje w młodych W KOŃCU największy plus !
6) Tak jak pisałem po poprzednim meczu Messi wolnym elektronem, który nawte częściej się trzyma skrzydła. Co to znaczy? Suarez NA SRODKU
7) Słaby Dani Alves, tyle w temacie, jego czas w Barcelonie dobiegł końca.
0
Pamietam jescze jak eksperci po odjęciu Thiago pisali :
Mamy Roberto
Teraz widać wszyscy sa oświeceni.
0
,, zrobił więcej niż fifa przez cała dekadę)."
Dokaldnie swietnie to ująłeś
0
Wyjątek potwierdzający regułę
0
Nie twierdze, ze jest słabym graczem, ale nie ma co sie oszukiwać na 100 drużyn 90 wybraloby Suareza. Mozna miec mecz życia i powiedzieć (napisać) ze to tylko jeden mecz, ale gra na takim poziomie jak Luis przez 1 rok to nie przypadek. Suarez zawsze był świetny, Liverpool to po prostu nie najlepsza drużyna.
Aguero pamietam do dzis z Olimpiady w Pekinie, zapowiadał sie swietnie, jest dobrym graczem, który mimo wszystko zapowiadał sie na lepszego.
2
Jest gorszym graczem
0
myślę (choć nie wiem jak gra, wnioski wyciągam na podstawie opinii ,,brazylijskich" dziennikarzy) ze Martin go zje. Uważam, że to naprawdę utalentowany gracz, który pokaże jeszcze na co go stać
1
5 lat rozpiska
1 rok w Barcelonie
Wyp do Ajaxu
Wyp do Romy
Wyp do Stoke
Wyp do pireus
Dziekujemy !
1
Jak zwykle słabeusze z Portigalii w pierwszym
0
,, ( real wygral dwumecz 5:0 ale ciagle uwazam ze gdyby nie fuksowana bramka w pierwszym meczu do real zostal by rozkurwiony rowno z ziemia. "
Od tego momentu przestałem czytac. Te 4 brAmki w drugim meczu to oczywscie tez fuks
0
Dokładnie mi tez Real przyszedł od razu do głowy
0
Teoretycznie *
W praktyce jestesmy nadal na szczycie, gramy w LM i 3-0 w pierwszym meczu nikogo nie zaszokowało
0
Skąd wiesz, że padłaby bramka?
5
Typowy pseudopozytyeny artykuł. Przychodzi nowy trener i nie ma rzeczy w której jest gorszy od poprzedniego. Gdyby Tata przyszedł po Lucho byłby taki sam artykuł, ale na korzyść taty
4
No juz prędzej Real. Chociaz my mamy cięższy wyjazd to mamy rownież za sobą lepszy mecz. RSSS to niestety juz inna drużyna niż rok temu (choc tez Real na wyjeździe ich gładko pokonał, świta mi bramka Bale'a z daleka). Moj typ to 6 pkt w 2 kolejce, ale w 3 juz Real pogubi punkty na pewno. Wywieźć od roku komplet z Atleti to nie łatwa sztuka (Real: 1/6 Barca 2/6)
0
Dokładnie typowe, to jest drużyna która wygrywa często jedna bramka ale wygrywa prawie zawsze :)
1
Jaro to jakiś psychol napisałem, że podkradli nam Di Stefano to mnie zbanował do 2038 i napisał ,,pozdro". Ogólnie tamta strona przypomina propagandę jak za komuny. Po GD jak Alves coś powie lub Busi od razu wywiad wstawiony, a jak nasz trener powie coś normalnego to zero.
A o layoucie nawet nie wspomnę... Ta strona wygląda jak z 2006 roku
0
chodziło mi o sam wślizg, majsterszczyk
1
Nie ma porównania jeżeli chodzi o boiskowe zachowania to Messi jest święty przy Ronaldo. Teraz to w ogóle przesadził za takie coś powinien dostać 10 meczy, ale nie zmienia to faktu, że facet robi również wiele dobrego i pisanie jakoby robił to dla sławy jest kompletnie nie na miejscu.
@N2O Ronaldo tego nie nagłaśnia tylko nagłaśniają to media. Jeżeli Ronaldo rozbije samochód to będziesz miał o x więcej newsów o tym niż gdyby w tych samych okolicznościach np. Sterling rozbił samochód. Idzie to też w drugą stronę jeżeli chodzi o pomoc.
0
0
Powieście go. Pomaga? Źle, bo robi to tylko dla mediów... hahaha Ogarnijcie się... Bo jesteście tutaj szanowanymi użytkownikami, a piszecie jak na stronie rm.pl, gdy Messi kopnął w kibiców.