0

Nadal nie moge uwierzyc ze Alves moze byc w ogole brany pod uwage na powaznie do pierwszej 11

0

byli, byli

0

tylko ze to bylo jakies fejk konto :/

1

Juz odpowiadam. BVB ma cos jeszcze do gadania w sprawie Reusa. W zmie jak slusznie zauwazyles zostanie aktywowana klauzula w wysokosci 35mln. Problem polega na tym, ze Bayern jest zainteresowany zawodnikiem. Jezeli Resu zatesknil za swoimi kumplami to zdecyduje sie dolaczyc do bayernu. Ryzyko, ze tak sie stanie jest niskie, ale nadal jakies tam jest. Sprzedanie do Atlti pozwoli uniknac katastrofe.
Mimo wszystko jest to plota NEymar tez mial jezeli sie nie myle rok do konca a zaplacono duze pieniadze tak samo Vermalen, z Reusem to jedna wielka plota i naprawd esie zdziwie jezeli pojdzie do Atleti

0

Tak jak pisalem Abidal swietnie, Puyol niestety juz nie ma swoich mlodych lat i bedzie lapac kontuzje za kontuzja tego jestem pewien. Co do przyszlych transferow, bardzo sie boje, ze kara powroci. Zubi mnie przyzwyczail to pewnej biernosci w okienku transferowym, teraz przeprowadzil 6 transferow i na 99% 7 w drodze. Podejrzane... W obronie to jezeli mam byc szczery najwieksze nadzieje pokladam w Barcie

0

Dokaldnie. Vermalen pewno bedzie jak Puyol w tym sezonie trochę pociągnie, a w następnym sie polamie po całości i gowno z 20mln wyjdzie. Mathieu jeżeli chodzi o kontuzje nie wyglada tak zle dlatego z niego sie nawet cieszę. Mimo wszystko za 40 kupilibysmy kogoś z górnej polki na lata

0

Ale tak szczerze to z kogo ? Suareza i Rakitica ? Obrona szczerze mówiąc do kitu jakby przyszedł Cuadrado to tez byłbym zadowolony, ale inaczej nie ma ani tragedii ani rewelacji

2

nie wierz w takie glupie ploty. Cuadrado jak najbardziej, ale Reus to niemozliwe marzenie

0

Nie do konca rozumiem o co chodzi :)
Suarez w BPL 110 meczy, 23 zolte, co piaty mecz zolta kartka, tragedii nie ma. 0 czerwonych kartek. Ten zawodnik gra w ataku, a tam jest ciezko zarobic zolta kartke

0

rac pewno zrodlo CUA w Barcelonie, a jednak!

2

ahahaha dokladnie, z najbardziej znienawidzonej osoby zostalby drugim Guardiola hahah

0

transfer Cuadrado bylby bezsensowny po sprzedazy Alexisa

2

Nie wiem kiedy Cuadrado gral na tej pozycji, nie ogladalem tez Florentiny ( z wyjatkami oczywiscie) w poprzednim sezonie, ale moj kolega za to oglada Seria A i powiedzail mi ze od 2 lat Cuadrado niegral czesto na tej pozycji. Sadze ze Alexis y sobie poradzil zawsze byl jednym z najlepszych jezeli chodzi o pressing, a gorzej niz Alves z tylu na 100 by nie zagral.

3

Z Cuadrado jest tak ze bezsensowna bylaby sprzedaz Alexisa za Kolumbijczyka, mysle ze obaj maja podobne umiejetnosci. Z przodu swietni, szybcy, przebojowi, z tylu troche gorzej, Cuadrado moze i ma wieksze umiejestnosci, ale Alexis na 100 wiecej by biegal i jako wachadlowy sprawdzilby sie lepiej, dlatego mysle, ze niestety zaufane zrodla maja racje i go nie sciagniemy.
A przy okazji sie wyzale, teksnie za Alexisem ale i do dzis nie dotarlo do mnie, ze nie jest juz nasz

0

o ile dobrze pamietam 5 meczow, ale daj znac jak sie dowiesz :)

0

jakby powiedzieli ze dzisiaj to byloby tak samo jak jest teraz, ciekawe czy maja FB, ale hiszpanski dziennik i tak to rozpyli w 2min

0

Zostanie, pózniej pójdzie odwołanie do TAS i wtedy beda większe szanse z UEFA to bardzo mało prawdopodobne

0

To samo u mnie tylko jestem dwa razy dłużej to jeszcze gorzej :)

0

o teraz sobie przypomnialem Pana ;) Przeprosze wiec ponownie jezeli bedziesz mial racje :)

0

nie zgodze sie co do meczu Realu w pierwszym meczu BVB zaslugiwalo na bramke i pamietam to do dzis choc chyba takimi slowami Ceibie nie przekonam :) Zobaczymy w nastepnym sezonie kto z nas ma racje :)

0

nie jest, City nic nie potrafi w praktyce na arenie europejskiej, u siebie w UK sa moze i Panami, ale w LM rok w rok dostaja becki. BVB na papierze moze i nie jest tak mocna ale w praktyce powinni wyeliminowac real rok temu, dwa lata temu final

0

musisz wywalic na pewno city i arsenal oni nie sa na poziomie bvb

0

Widze ze nie znasz pani ....

4

oni nigdy nie zrozumieja
jak piszczek dobrze gra to jest super PO
jak bayern zle to tikitaka to przezytek

0

dzieki ze to wklejasz

0

oni wlasnie nie pytaja sie o przecieki, problem polega na tym ze bylo o tym jedno zdanie, a to pytanie jest takie czeste, ze az sie prosi o napisanie takiego artykulu

0

powinni banowac albo ruszyc glowa i wstawic artykul, bo doskonale wiedza, ze pelno ludzi o to pyta

0

no walsnie prostownik grzbietu jest przerwany przez kregoslup, chyba ze na spinie to moze zablokuje czesciowo dostep :)

0

Dostałby i nie piszcie głupot bez zastanowienia. BF przy kręgosłupie jest bardzo niski tam nie ma żadnych mięśni przy tym tak wiec nawet kulturysta by w identycznej sytuacji dostał tej samej kontuzji, z odlatywaniem jak najbardziej macie racje.

0

statystyki
Pedro- 3314 min
19 bramek 13 asyst(razem 32 goalpoints 1 na 104 min)
Neymar- 2830
15 bramek 15 asyst (razem 30goalpoints 1 na 94min)
A i tak wszyscy wiedza w jakich meczach robil to neymar a w jakich pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?