1

Na prawej obronie

0

Nie skończy, waleczny grajek który ma przede wszystkim wizje byc moze najważniejsza cechę do gry w Barcelonie

0

Słuszna uwaga, dziękuje :)

0

Na razie jesteśmy 40 na minus (licząc ze Suarez przyjdzie). Powinnismy jeszcze za songa tello moze Alvesa i moze Xaviego 30 mln wyciągnąć. Czyli okienko byłoby 110 na minus tez mi sie wydaje ze moze nie dojść do transferów ale skoro podobno menago Cuadrado siedział w Barcelonie to moze jest cos na rzeczy :).

0

Nie wiem jak wy ale ja od Deulofeu zdecydowanie wole Traore i to on moim zdaniem powinien grać jako 1 rezerwowy

0

No nwm cos czuje ze Cuardado wisi w powietrzu

1

Marzenia niektórych ludzi: Suarez przychodzi jest ekstra to typowa 9, a no mam nadzieje, że Sanchez zostanie bo lubie. Cuardado? świetny mundial brać go. Dawać szanse Deulofeu, bo młody i jeszcze Traore jest dobry.
Jak czytam te wszystkie komentarze to naprawdę pojawia mi się uśmiech na twarzy ;)

0

ok, rzadko się zdarza, że ktoś wypisuje takie głupoty tak więc wyprowadzę Cię z błędu.
PRZYKŁAD
Masz piłkę, która niedawno kupiłeś ktoś jest zdeterminowany aby ją kupić, gdzie oferta będzie wyższa? (wybierz poprawną odpowiedź he he ;)
a)gdy powiesz mu, że chciałeś ją już opylić na początku wakacji
b)powiesz mu, że raczej nie jesteś skłonny jej sprzedawać
O i nawet znaleźliśmy twoją hipokryzję ;)

0

Dokładnie napisze jescze raz przypomina to sytuacje z Ozilem i wylewem na rm.pl ze wypad z Bale'm i Ozil niech wraca do domu. Teraz wszyscy tam siedzą cicho i nie chcą się przyznać, jeżeli tranfer Suareza okaże się równie dobry to tu też nikt za Alexisem tęsknić nie będzie, mogę Cię zapewnić. Osobiście był to jeden z moich ulubionych graczy w Barcelonie i nigdy o nim nie zapomnę, ale myślę, że ten transfer będzie dobrym posunięciem dla niego, pytanie czy dla nas też

2

najlepszego to zdecydowanie za dużo powiedziane, grał w kratkę, najlepszy to on był jak została liga

3

PRZESTAŃCIE. Tych waszych wypocin i tego płaczu czytać się nie da. Też mi jest smutno z tego powodu, ale wstrzymajmy się do przynajmniej następnego sezonu. Chcecie LM? To trzeba przejść przez takie rewolucje. Real sprzedał rok temu swojego drugiego, najlepszego, a często najlepszego na boisku Ozila. Kupili za dwukrotność ceny Bale'a. Był płacz, ale efekt po roku pokazał, że czasami warto.

0

atleti miało motywacje. Przypominam Rela tez z poczatku plakal po Ozilu a teraz maja decime

0

ok Panie tez go lubie, ale przesadziles i to ostro Alexis lepszy od Leo? Leo czasami może wykonywać same stałe fragmenty i zrobi więcej niż ,,zwykły" grajek

0

To pewno jutro Suarez ofisial radzę sie wstrzymać z płaczem bo z Ozilem i Balem było podobnie a wszyscy wiemy jak sie skończyło

1

,,- korzystać z jakichkolwiek sprzętów sportowych na siłowni" jeżeli nie chodzi o siłownie klubowa jest to złamanie prawa człowieka i FIFE mozna pozwać a tej sprawy przegrać praktycznie nie mozna

0

Alba za Tito był naszym drugim najlepszym piłkarzem

1

ale to byloby takie oficjalne ukoronowanie

2

Messi po najlepszego piłkarza w historii

0

dokładnie, a nie przypominam sobie sezonu w którym Iniesta nie byłby KO przez ponad miesiąc (chyba, że w ostatnim mówiąc szczerze nie pamiętam jego kontuzji sprzed roku;)

0

No tak słynna rewolucja Guardioli tam był przecież jeszcze wielki Deco no i Eto'o (mimo ze sprzedany rok pozniej). Mi sytuacja z Suarezem przypomina sytaucje z Bale'm. Teoretycznie zasłużony zawodnik (choć w przypadku Realu wiele bardziej zasłużony) Ozil/Sanchez zostaje zamieniony na najlepszego grajka BPL choć za 2 razy większą sumę. Płacz kibiców, wyroki, że to najwiekszy błąd itd. Mam nadzieje ze w naszym przypadku skończy to się tak jak w przypadku Los Blancos ;)

2

Z drugiej strony ciekawe co z Songiem? Myślicie, że zostanie? Wiem, że cieszy się tu wieloma fanami (moze po MS sie to zmeinilo) ale jestem jak najbardziej za jego odejsciem. Jeden z wiekszych niewypalow ostatnich lat

7

To chyba będzie szok jeżeli będziemy posiadali Cuardado i Suareza. To z pewnością najbardziej ekscytujące okienko od wielu lat dla Barcy ;)

1

Cuardado w pomocy byłby raczje niewypałem, ale masz racje jakaś tam pustka w tej pomocy jest ;) Busi, Rakitic, Iniesta kto ich zastąpi w przypadku kontuzji? Rafinha jest kotem w worku tak samo jak Sergi jestem jak najbardziej za jezeli chodzi o dawanie im szans, ale brakuje jednak tego jednego na poziomie klasa światowa

0

Holadnia gra ofensywnie ? Mówimy o MS z 2010?

0

Przeciez znaczna większość zysków pochłania nike

1

Najśmieszniejszy jest argument ,,płacisz jakby twoje pieniadze były" a pózniej nie bedzie kasy na porządnego stopera a dług powiększy sie o kolejne ~100 mln

0

Ze piłkarz moze przynieść po paru dniach/ roku klubowi zyski ze sprzedaży koszulek oscylujące w cenach np 50 mln. Nie chce mi sie juz szukać tego artykułu bo dawno go czytałem

0

Ten mit marketingowy dawno został obalony :)

0

he zapomniales chyba o Bayernie

0

dokładnie to by była 1 max 2 bramki roznicy. Dante tam nic nie robił a Luiz miał idiotyczną rolę nadaną przez trenera. Neymar dodałby im wielkiego komfortu psychicznego. Z resztą 6 min przesądziło o tym wyniku (tyle czas zajęło Niemcom strzelenie bramek nr 2-5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?