barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar był moim absolutnym nr1 od 2 lat przed jego przyjściem wcześniej miałem tak z Henrym Ibra i Fabsem tera moim marzeniem jest Pogba
0
Jeżeli sie nie mylę to juz dawno ogłosili nie?
3
To byłby za taka kwotę najbardziej przepłacony piłkarz w historii
0
Według Ciebie Belgia zagrała nudny futbol z USA ? Nie maja monstrum w postaci Messiego ale nie maja tez takich leszczy jak Gago, Higuain jedyne na czym bazuje Argentyna to geniusz Messiego i po części gra Di Marii (który mimo wszystko nie Zachwyca ). Belgia moze nie gra super ciekawego futbolu, ale z USA pokazali wiele a najwiecej pokazał Origi który moim zdaniem był do 90 min najlepszy na boisku. Belgowie maja rownież świetna defensywę z jednym z lepszych bramkarzy na świecie. Niezła pomoc, Fellaini spisuje sie całkiem przyzwoicie. Argentyna ma 9 słabeuszy którzy wychodzą przygotowani na mecz jak 4 lata temu czyli w ogóle. Belgowie maja kompletna kadrę i nie maja specjalnie słabych punktów na dodatek nic nie musza i to Argentyna bedzie pod presja
0
No bez przesady Rakitic nie jest złym transferem tak samo jak stegen sa proporcjonalnie dobzi do swojej ceny, tyle ze Real potrafi znaleźć wlasnie takie perełki jak Kross i co najważniejsze POTRAFIĄ SPRZEDAĆ swoich zawodników za duze pieniadze. Gdyby Fabsa był ich zawodnikiem jego transfer kosztowałby przynamniej 50mln
0
Co z tego ze sie murują? Zapewniam Ciebie ze Belgia rozprawiłaby sie z takim murem w 30min. Widziałeś ich grę tyłem do bramki? Jest to oczywiście podstawa do skonstruowania ataku pozycyjnego. W Argentynie tylko Messi potrafi tak grać i pózniej wychodzi to jak ktoś sie muruje. Beznadziejna Argentyna niestety polegnie z Belgia, a jak nie z Belgia to na 100% z Holandia
0
Co z tego? Tak sie robi interesy, jeżeli sie nie mylę Sakho miał polroku do wygaśnięcia kontraktu a my i tak za Marquinhosa zapłacimy koło 35. Real potrafi opylic nawet takiego Morate za 10 , a kupić jednego z najlepszych pomocników na świecie
0
najbardziej rzetelne? czyli rac?
0
ale kazda cena z 7 i w gore na poczatku liczby bedzie moim zdaniem mocno przesadzona .
2
rac to raczej pewne zrodlo tak wiec mysle ze Suarez jest juz Blaugrana
0
Rac to raczej zaufane zrodlo, a owec jest cos na rzeczy
0
Nie wiem jak na Was, ale na mnie najwieksze pozytywne wrazenie tych mistrzostw wytwarza Origi, ten gosc to zdecydowanie odkrycie munidal, gra tylem do bramki na 6 z +
0
Z takim trenerem na pewno, ale boniek i tak woli leszczy z polskiej ligii
0
Ja polecam Francuzow w okolicach 3.2
11
Busi ma najlepsze za soba? Powiedz ze zartujesz. Pique porownany z Puyolem? Powiedz ze zartujesz. Niepotrzebny obronca? Powiedz ze zartujesz
0
Tak, ale nie napastnika i skrzydlowego, a jezeli tak Alexis i Pedro out
0
Panie frazeologizm,
Rzecz w tym, że tych strzałów było jak na lekarstwo i winę częściowo ponoszą pomocnicy, ale przede wszystkim STYL. Mnóstwo klepania piłki, a strzałów jak na lekarstwo.
http://www.whoscored.com/Matches/816605/Live/Europe-UEFA-Champions-League-2013-2014-Atletico-Madrid-Barcelona
http://www.whoscored.com/Matches/738819/Live/Spain-La-Liga-2013-2014-Barcelona-Atletico-Madrid
Dwa mecze Barcy w LM, jak odejmiesz zablokowane strzały to wychodzi 9 strzałów w tym trzy celne
W drugim przypadku 7 strzałów i 4 celne
http://www.whoscored.com/Matches/821983/Live/Europe-UEFA-Champions-League-2013-2014-Real-Madrid-Atletico-Madrid
Teraz Real sporo strzałów (oczywiście pamiętamy, że mecz trwał 120min, ale zauważ strzały Atleti, biorąc pod uwagę fakt, że grali 120min jest ich o wiele, wiele mniej.
Wnioski? Trzeba wzmocnić defensywę i zmienić styl
0
No było blisko, ale grają dalej pytanie zasadnicze jak długo jeszcze pograją, według mnie stać ich na pokonanie Belgów/Amerykanów ale czy Holandia nie okaże sie zabytki wielka to juz nie wiem, nie mówiąc o finale
0
Hahahah jaki ból dupy bo sie chce transferów. Fakt jest taki ze jest niepotrzebny, chyba ze Suarez nie przyjdzie to moznaby sie zastanowić. Nie trzeba znać Lucho aby wiedzieć ze Suarez Messi Alexis Neymar to za duzo. Obrona to priorytet
0
Ok, swietnej gry z kontry nie podwaze, bo nie przypominam sobie nawet 5 kontr Argentyny w 1 meczu, ale co do dobrego ataku pozycyjnego chetnie sie wypowiem :p Moim zdaniem sa w tym aspekcie bardzo slabi, graja na sztywnych nogach, nie potrafia wychodzic na pozycje, szczegolnie z Iranem bylo to widac i nie ma usprawiedliwienia ze bronili sie w 11 we wlasnym polu karnym, bo to srednia jakosciowo druzyna i Argentyna powinna przejechac sie po nich.
Zgadzam sie ze obrona nie jest najgorsza, ale nie zgadzam sie z teza jakoby byla na rowni z obrona Brazylii
Patrzac na rywali w fazie grupowej Brazylia musaila sobie zadac o wiele wiekszy trud aby nie stracic bramki, Silva daje naprawde rade. Argentyna za to zagrala mizernie z Bosnia czy Nigeria
Ale najwaznieszym punktem na niekorzysc Argentynczykow jest ich pomoc, Gago? Hahaha. Di Maria na razie odpalic nie moze, a bardzo liczylem na tego gracza, szczerze mowiac myslalem, ze przycmi Messiego, nie zrobil tego nawet w polowie, dno.
Mozna jeszcze dodac Higuaina i Aguero, nie wiem jak tobie, ale mi momentami chcialo sie plakac jak widzialem ich poczynania.
Jak bedzie to jescze zobaczymy jezeli Argentyna wygra mundial lub chociaz dojdzie do finalu to do Ciebie napisze i przeprosze, ale wedlug mnie to nawet Belgowie moga ich wyeliminowac, zobaczymy jak sobie poradza jutro (dzisaj) ja wyczuwam ponowne czekanie az Messi cos wyczaruje i wygrana jedna bramka
0
Kilka istotnych spraw
1. Czytaj ze zrozumieniem napisalem ze powinien odejsc, a jezeli wedlug Ciebie moja negacja komentarzy typu ,, oby to byla prawda" ,,swietnie ze odchodzi, w koncu!" jest rownoznaczna z tym ze powinien(pedro) zostac to wyprowadzam Ciebie z bledu, jezeli nadal tak twierdzisz radze nie odpowiadac wiecej na komentarze, bo czytanie ze zrozumieniem to podstawa w takich sprawach.
2. ,,Szacunek nalezy sie kazdemu kto zaklada koszulke Barcy" czyli Figo tez zasluguje na szacunek?
3. Czy np. Keirrison zasluguje wedlug cb na taki sam szacunek jak Pedro?
Pedro powinien odejsc bo niesety do nowej Barcy, ktora przezywa ciezki okres jezeli chodzi o zmiane/rewolucje stylu nie pasuje, nie zmienia to faktu ze wypisywanie W KONCU jest po prostunie na miejscu.
1
Jak najbradziej sie z tym zgadzam ! Ale czy mozna pisac na czlowieka ktory wprowadzil nas do finalu Lm w Londynie otworzyl tam wynik, strzelal realowi bramki (najbardziej w pamiec mi zapadla ta niezaliczona w PK z realem, chyba 2012) aby daj Boze odszedl ? To jest jakis zart ? Dzieciaki na rm.pl (chcoc niewatpliwie tutaj tez pisza to dzieciaki) potrafia z szacunkiem odniesc sie do takiego Higuaina, ktory im mogl zapasc w pamiec z niewykorzystanych setek, a tutaj pilkarza ktoremu w dzuym stopniu (MVP to byl przeciez trzon druzyny) zawdzieczamy wszsytkie trofea od tego 2009 do 2012 traktuje sie jak (przepraszam za wyrazenie) gowno
2
Nie wiem w czym ci imponuje Argentyna. Moze mi napiszesz i mnie oswiecisz (przekonasz) ? Bo poza Messim tam nie ma nic nad czym moza by bylo sie zachwycac. Najlepiej tak jak pkszesz prezentuje sie Francja i Kolumbia.
14
Smieszy mnie jak tu wszyscy(nieprawdziwi kibice) piszą oby tylko Pedro odszedl, oby to byla prawda ze juz go nie zobaczymy. Troche szacunku sezonowcy do pilkarza, ktory tej druzynie dal wiele dobrego.
0
to jest jawna napaść, jestem prawie pewien, ze nie moze trenowac na treningach klubow nalezacych do FIFA
0
no rzeczywiscie szlachetny gest, brawa za solidarność
0
Neuer :)
0
Nie to było szczere pytanie z lekka dozą ironii :)
0
Nie widZe żadnego związku, oswiecisz mnie ?
0
Mam nadzieje ze to prawda choć uwierzę 1 września