2

Najlepszy byl Isco i jego pies messi :)

0

Go tez bardzo cenie i w mojej hierarchii najważniejszych zawodników znajduje sie bardzo wysoko aczkolwiek nie ma tak wielkiego talentu jak Ney mimo i uważam rownież ze jest bardziej zależny od obecności Messiego w przeciwieństwie do Neya

0

Dziękuje, w końcu ktoś to napisał :) Ja tylko dodam ze był to najważniejszy zawodnik w najważniejszych meczach
1. Gol z atleti na miarę SPH
2. Gol z Realem (podwójna dziura, do dziś nie wiem jak to zrobił)
3. Wywalczony karny z realem w efekcie rownież czerwo które odmieniło losy meczu
4 Zdecydowanie najlepszy gracz w 2 meczu 1/4 LM gdyby jego koledzy grali choćby w połowie tak jak on to byśmy byli w 1/2 bez problemów

0

zablokowales mnie chyba niechcacy w prywatnych waidomosciach i nie moge nic pisac do ciebie

2

Szukasz czegoś czego nie ma podaj mi przykład meczu gdzie operator pokazywał dziewczyny i strzelił ktoś w tym czasie bramkę. Operatorzy pokazują najpiękniejsza stronę mundialu (o gustach sie nie dyskutuje, ale możesz mi uwierzyć nikt nie ma nic przeciwko czasami naprawde trafia sie piękne panie).
Podusmowujac zluzuj poslady

0

Origi jest x razy lepszy od lukaku

0

Powiedział tez ze Abidal dostanie nowy kontrakt

0

Ciekawe spostrzeżenie i chyba rownież trafne, tylko RVP trzyma poziom

2

Szczerze? Aguero gra równie słabo jak Higuain i oboje po raz. Kolejny udowadniają ze sa przereklamowani

0

Cieżko powiedzieć ale możesz miec racje. Jest jednak Ekwador Brazylia Argentyna Holandia Francja Niemcy itd oczywiście odpadły tez dobre rep czyli Włochy Anglia Hiszpania Chorwacja itd mimo wszystki to MS i tutaj wszystko rozgrywa sie szybko, a nie jak w LM co miesiąc 2 mecze jednego klubu przez to LM zawsze bedzie nudniejsza bo wiemy ze np Arsenal dostanie w dupę najdalej w 1/4 i kazdy na to czeka długie miesiące, a tu zanim sie obejrzymy Kostaryka/Grecja juz bedzie pakować walizki.

0

Busi to najlepszy Spd na świecie Masche mu moze sie co najwyżej uczyć na treningach, Busi to jedyny gracz obok Messiego na którego mozna liczyć w większości meczów. Nie zawodzi, jest pewny tak, niestety tez niedoceniany

2

I w Zubim zeby cala trojka została :)

0

I kolejny raz udowodnił ze na mocne drużyny nic nie potrafi poradzić gra słabo, podejmuje naprawde złe decyzje nie panuje mad nerwami, gracz na słabszych rywali jak najbardziej. Chociaz pamietam jak Cr miał ten sam problem a w realu presję częściowo zrzucił i strzela lepszym i gorszym :)

1

To co zrobił Pepe to pikus przy Suarezie i songu

0

No zobaczymy chociaz moim zdaniem w fazie pucharowej ,,leszcze" poodpadaja jeden po drugim, co nie zmienia faktu ze zwyciesca moze byc naprawde nie do przewidzenia
Mnie najbardziej zachwyciła Francja potem Holandia a na końcu Brazylia reszty jakos nie widzę...
Niemcy jak zawsze pewno odpadka w półfinale, ciekawi mnie Argentyna bo grają totalne dno ale na ich szczęście z silna drużyna spotkają sie dopiero w 1/2 (Holadnia). Zobaczymy jak to bedzie, niezwykle ciekawy mundial lepszy od poprzedniego bezsprzecznie

0

Sa mocniejsze pod względem najmocniejszych drużyn, ale jeżeli drużyny z Anglii z miejsc od 1 do 20 zagrałyby z obojętnie jaka liga od 1-20 równolegle ze swoim miejscem wygrałby z każda liga, dlatego maja najlepsza ligę

1

Oni nawet mieli limit bramek ustalony Haha bede im kibicował jak beda grać z tymi fuksiarzami

0

Suarez na 90% zawieszenie

0

Tacy frajerzy musza odpaść, sami sie o to proszą

0

Kupujemy przynamniej nie gryzie

0

Jeszcze 1 wks'u i 100 do przodu

0

GOOOOOLLLL

1

Ależ ci Afrykańczycy sa słabi taktycznie żeby 3 na 2 szło w 60 min ... Maskara

0

Grecja ciągnęła Japonię chyba inny mundual oglądałes

0

hahaha właśnie Pogba na swoim FB pisze o Suarezie, a jescze 10min temu wspomniałem że byłby lepszym transferem, przypadek? ;))))

0

nie narzekają dopóki dostanie bana na pare ladnych spotkan ;) Ciężko stwierdzić jaki byłby to transfer, ale moim skromnym zdaniem nie byłby trafiony, pożyjemy zobaczymy, o ile się doczekamy ;)

0

nie, ale pokazuje to, że jest zawodnikiem bez klasy, a wolę żeby nasz klub reprezentowali pilkarze ktorzy mysla, a nie gryza rywala, no przeciez trzeba miec cos z glowa zeby robic takie glupoty 3 razy, pewno to koniec mistrzostw dla niego.
A za cene Suareza mozna kupic o wiele lepszych (bardziej perspektywicznych piłkarzy) jak np. Pogba, który naturalnie w pomoc wprowadziłby coś nowego i mielibyśmy pożytek na wiele, wiele lat. Suarez to nie jest nawet gracz pokroju Neymar'a, Bale'a choć to tylko moje zdanie

0

Obys mial racje :)

0

Pirlo nie odpadł proponuje włączyć TVP :)

0

Zgadzam sie z tym, ale to zasługa całej Francji, która gra najlepiej na tych mistrzostwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?