3

Polaczki ( nie mylic z Polakami) wypisuja ze nowe CN niepotrzebne, a pueniadze powinny isc na transfery. Az boli ze nie ma minusow bo te opinie sa smieszne i tylko ludzie ktorzy nie byli na CN sa w stanie wypisywac takie glupoty

0

Wolisz bo jestes egoistycznym Polakiem, ktory idzie z wiatrem, Ty masz gdzies stadion bo bedziesz tam maks pare razy, ale pomysl o innych. Jednomszczere pytanie: byles na CN?

1

Wpiez w google co to jest ,,socios" a pozniejnzadawaj takie pytania :)

0

No tak przy pytaniu o następny mecz wjechał na temat Barcelony, zastanów sie sam z siebie tego by nie powiedział. Tym bardziej nie rozumiem problemu do Francuza, bo nic złego nie powiedział

0

wyjątkowo się zgadzam akurat FIFA to juz bardziej, ale oskarżenia Pereza po prosu śmieszą. Sztuką jest tak robić przekręty aby nikt się nie mógł przyczepić Nasz zarząd dopuścił się 10 ,,nielegalnych" transferów od 2009 i za to jesteśmy karani, jeżeli FIFA przyjmie apelacje o cofnięciu kary, to pewnością jest, ze ktos chcial nam zaszkodzic jezeli FIFA nie przyjmie takie domysły nie mają sensu

0

Na razie to tylko slowa, raz nas oszukal wiec mu nie wierze

0

Pepe powiedział to parę dni temu rozumiem, ze wypowiedz nie moze sie podobac, ale nie jest to tak ze na stronie wszystko jest ,,swieze"

0

Szkoda ze PSG nie ma ograniczen ZAPOMNIALEM pracuje tam syn zabojada Platiniego i oczywiscie wybor o przyznaniu ms katarze tez nie ma nic wspolnego z PSG. Tymi smieciami(przepraszam za wyrazenie) z FIFY na czele z starym oszustem Blatterem mozna by bylo procesy robic i wiele zarzucic. Tak wgl gdyby nie to ze katar ma ms a nie Hiszpania to musimy za swoja kase budowac stadion na ktorym bedzie co tydzien 100tys, ale nie Katar to lepsza opcja bo po ms te stadiony beda bardziej przydatne niz nowe CNZ drugiej strony super zarzad naprawde zamiast przygotiwac sie to trzeba walnac takie gowno, nigdy nie bylo takiej sytuacji, ze nawet na takim Polskim forum ludzie znajduja lepsze argumenty (np ze przperowadzono 1000 takich transferow) niz ten swietny ,,zarzad"

0

Alexis zagra na 95%, możliwe, że z Neyem, przy takiej drużynie jak Atleti trzeba rozciągnąć grę skrzydłowymi, dlatego uważam, że Fabs ławeczka jutro. Ale zobaczymy jak to bedzie

0

No one cares

0

Jak zaczął płakać to sam prawie zacząłem, mam nadzieje, że to nic poważnego

0

Najlepsza wiadomość dnia, bardzo się cieszę

0

Racja rozumiem np. Takiego Ryczela z Malaga, ale to bezsens brać Dudka do komentowania starał sie być obiektywny tylko momentami. Orłowski i Laboga czyli kibic Barcy i Realu powinni komentować ten mecz najlepsi kentatorzy hiszpańskiej ligii także byłoby na pewno lepiej

0

To najciekawszy sezon, który kiedykolwiek miałem okazje oglądać a kibicuje od 2006. Możemy wygrać wszystko, przegrać wszystko naprawdę jest ogrom możliwości

0

W tabeli jest chyba błąd. Polskie strony mówią o 1 dla Realu, ale już Mundo i AS przypisują miejsce dla atleti. Zdecydujcie sie, bo wprowadzacie ludzi w błąd

0

Boże jakie głupoty piszesz, nie jestem hipokryta, ale tam faul(wślizg) byl kontynuowany do pola karnego, tutaj nie. Właściwie sam sobie odpowiedziałeś

0

Ładny mecz, ale Alves to zjeb roku i niech oidpuści sobie te durne cieszynki w stronę kibiców i zacznie lepiej coś grać, bo na ten moment mu się w głowie poprzewracało i na dobrą sprawę w drugiej połowie to Montoya powinien wejść

0

chyba nie powinno byc problemow :)

0

jak skończy się umowa bierz vectre, a nie te drogie nc+ od tych żabojadów, już mnie oszukali i pewno nei tylko mnie a vectra ma dużo taniej

0

nie obejrzysz clascico w tv jeżeli mieszkasz w Pl i nie masz C+

0

Redakcja ponownie śpi 20min spamu i nic ;/////

0

ale chyba nie sam, nie?

0

Ja tez pragnę dodać ze dwóch naszych najlepszych piłkarzy jest w najwyższej formie tuż przed klasykiem. Madryt ma sie czego bać

0

A on z matką blisko czy tylko z ojcem?

0

Nie mamy Tito nie ma się co bać o przygotownaie pod względem taktycznym.

0

najbardziej prawdopodobna opcja, z której ani trochę się nie cieszę. Nic w tym klubie nie zrobi ....

0

Klopp, a Tata to dwa różne światy, też myślałem o nim w czasie pisania komentarza, ale to raczej nie dojdzie do skutku. W Hiszpanii bierze się raczej trenerów ze swojego środowiska, a Niemiec to już wgl... poza tym jest zarezerwowany przez reprezenatcje Niemiec, jedno jest pewne jakby dołączył to byłoby bardzo, ale to bardzo ciekawe, choć tak jak piszę szanse są bardzo małe

0

Coś jest na rzeczy, szkoda, ale to wina kibiców, a przede wszystkim mediów, które z porażki 3:1 z RSSS zrobiły coś większego niż 7-0 pupilka Tito. Jak odjedzie to nie wiem kto musiałby przyjśc żeby go zastąpić, chyba tylko Simeone by mnie zadowolił.

0

No i jescze z takimi obotówkami co Pedro robił to praktycznie jednym trickiem mylił 3 obrońców

0

po dwóch lat coś w środę ruszyło, zobaczyliśmy to dziś, pytanie czy zobaczymy to w sobote jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?