0

Szkoda ze piłkarze po meczu nie podeszli i podziękowali za taką wspaniałą oprawę

0

Dokladnie najpier byl przeciwienstwem Tito, a jak przegrywaja to ten o dobrej grze

0

To jest Twoje zdanie, którego nie wypada tutaj zamieszczać, dlatego jestem za wyłączeniem komentarzy

0

ok kilka kwestii
1. ,,Szli jak burza i było jasne że są nie do zatrzymania" No nie wiem czy to było tak jasne jak czytałem Twoje i innych komentarze (nie mówię, że nie wolno się mylić, bo każdy ma prawo) mieliście chyba jakies wątpliwości? Ja akurat byłem pewien, że Bayern pokona Barce Tito, ale tej Barcelonie brakowało DUŻO, BARDZO DUŻO do Pepteamu.
2. Real z nami wygrał, ale nie wygrał tak jak kilka razy z rzędu za Tito, co to znaczy? Nie był lepszy, to my kontrowaliśmy grę, to my stwarzaliśmy sytuację, to my bylismy faworytami przed meczem i gdyby był następny mecz z Realem za 2dni też bysmy byli.
3. Bayern to wielka drużyna, ale uważam, że macie zbyt duży zachwyt przez to, że ostatnio oni są lepsi (tak jak po wlace MMA, gdy ktoś w ostatniej rundzie wyraźnie dominuje, to każdemu się wydaje, że wygra). BVB mogło ich załatwić w pierwszych minutach, Arsenal mógł ich wywalić zanim jescze doszli do 1/2. Barca Pepa była czymś o wiele wiele większym niż Bayern, pwoiedizałbym nawet 4(wiadomo czemu) razy większym
Pozdro

0

macie prawo mieć swoje zdanie ja zosatnę przy swoim :)

0

Posłuchaj nie mów, że nawet Pep by nie pomógł bo tego nie wiesz.... Prawda jest taka, że za Papa byliśmy NAJLEPSZĄ drużyną na świecie nawte jak przegraliśmy Ligę, LM to i tak wszyscy wiedzieli kto jest najlepszy. Guardiola zbudował maszynę, która można było pokonać tylko cudem. Porównania Tito do Pepa są absolutnie nie na miejscu
Pozdro

0

Chyba 9,7 swoim samochodem :)

0

Miki zdradziłeś Messiego na pewno jest zawiedziony

0

Bez spiny i bólu dupy, ale ta bramka Ronaldo to nie była jakaś niesamowita...

0

Messi ma kontuzje, a ty o Złotej Piłce weź się zastanów co piszesz

0

policz sobie ile w tym seoznie grał a później to wypisuj destro bo bredzisz miejscami głupoty

0

„Bolało mnie, że nie zagrałem w pierwszym składzie. Wiem, jaka jest jedenastka preferowana przez trenera i wiem, że mnie w niej nie ma. Postaram się pracować, by zaczął mieć wątpliwości. To był mecz dobry, aby o sobie przypomnieć."

Tyle w temacie nie wiem co Argentyńczyk widzi jescze w Xavim osiągnął on wiek gdzie zaczyna grac się coraz gorzej (szczególnie wczoraj zapamiętałem akcje z 47'), ale oczywiście nawte jeżeli Cesc gra 1000 razy lepiej to jak przyjdzie ważny mecz zostanie wystawiony albo na szpicy albo zacznie na ławce

0

Kurwa (bo chyba nie ma słowo które lepiej opisuje tą sytuacje) czy te półmózgi, które są w sztabie medycznym Barcy nie potrafią się określić czy Messi jest wyleczony czy nie? Czy to jest jakiś żart, że to jego 3 kontuzja mięśniowa w krótkim czasie? Wielcy lekarze....

0

Jedno pytanko dla kogo ta minuta ciszy bo chyba się przesłyszałem

0

Oczywiście S Roberto nie odstaje szansy z kandydatem do spadku bardzo fajna decyzja o wystawieniu Xaviego...

0

Hart jest przereklamowany

0

I nagle uśiwadomiłem sobie co krzyczał jeden z komentatorów RAC po strzeleniu gola przez Inieste
Dzięki ;)

0

On był jednym z kandydatów, ale ogólnie planowano już zatrudnić Guardiole przed 1/2 w LM z manu jednak postanowiono poczekać do końca sezonu, Pep przez cały czas był kandydatem nr 1

0

Dokladnie, kilk miesiecy temu połowa twierdzila ze to gwiazdeczka i nie podobala im sie jego fryzura...

0

Najgłupsze słowa wypowiedziane od osoby związanej z klubem od wielu lat, brawo za obiektywizm Zubi, weź się lepeij do roboty, a nie zapomniałem do 2016r i tak masz znowu kaske za kilka wywiadów i opierd****** się

0

Nie wiem czemu go minusujecie Xavi miał przynajmniej 7 okazji gdzie Neymar wychodził na czystą pozycje, jezeli macie wątpliwosci radze obejrzec całą pierwsza polowe i druga od 60-80. Wnioskibsa proste FABS do pierwszej 11

0

Czemu koke na rm.pl ma 8 a tun7?

0

to niech go wypożyczą ja nie mówię, że to zła opcja, ale bądźmy szczerzy jaki zawodnik z wypożyczenia przyszedł i wdarł się do pierwszej 11. Pamiętasz jak Pep wprowadził Pedro, Sergio, Pique (on akurat po transferze)? Strach pomyśleć co by się działo bez Busiego, ale ok wy macie inne zdanie i uważacie ze stawianie na młodych to głupota ...

0

taka jest cena wprowadzania nowych graczy, nie grają lepsi, ale grają Ci którzy potem będą stanowili trzon drużyny, ale jasne najlepiej jest stawiać na Xaviego, a zmarnować (bo chyba nie myslisz, że jak gracz ma 23lata to dopiero wtedy powinien zacząć grać) Sergio i za kilka lat kiedy Xavi będzie na emeryturze szukać kogoś za 50mln naprawdę wydaje ci się to lepszym roziwązaniem?

0

,,Ma to co nie ma Pep i Tito czyli Rotacje , daje wszystkim pograć"
PEP NIE ROTOWAŁ ?????? TO najśmieszniejsze/najgłupsze zdanie które dzisaj usłyszałem zobacz sobie ile pograł S Roberto w tym sezonie człowieku a później wypisuj takie brednie

0

A ja mam do niego żal za to ze stawia cały czas na Xaviego i Inieste powinien uczynić Fabregasa nr 1 jeżeli chodzi o wystawienie formacji pomocy i dawać znacznie więcej szans S Roberto nawet jeżeli będzie nas to kosztować punkty (choć uważam, że Fabs to nr 1 w pomocy) to kiedyś przyniesie nam to dobre rezultaty

0

nie przesadzaj michal ty hipokryto jestes zwykłym hejterem i tyle w tym temacie, cham to moze byc pepe ramos, ale nie Ronaldo ....

0

Xavi jz cgyba nigdy nie dostanie 9 (iczywiscie w tym meczu nie zasluzyl) chyba ze zaliczylby 3 asysty i strzelil bramke za surwo go redakcja cenia. Tak samo z Messim tym razem dobra ocena jednak czasami sie d niego wymaga 3 bramek a jak strzeli to i tak dostaje 8...

0

Takie rzeczy to za Pepa Busi, Pedro, gdyby został to pewno Thaigo stanowiłby trzon naszej drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?