barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moim zdaniem nie ma lepszego na drugim miejscu jest nasz Alba :)
0
że masz braki w ortografii :)
0
mam nadzieje, że to ,,paczał" to specjalnie? :D
0
Joe Hart najbardziej przereklamowany bramkarz świata ...
0
Co jak co ale prostopadle podania to akurat byly kolego...
0
Zrozumcie, że wasze zdanie co do składu jest gównem, gdyby było inaczej to wy bylibyście trenerem
0
Tata ma sposób na autobusy, pozwala przeciwnikowi grać i zmusza do jakiegoś ataku pozycyjnego, co daje nam szanse na kontry. Mam nadzieje, że jutro to udowodni
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=746491188701380&set=a.559196297430871.147624.552609934756174&type=1&theater
bez komentarza :D
0
Przede wszystkim z długimi nosami...
0
jacek1999 to wyraźny troll, redakacja powinna go zbanować
0
https://www.facebook.com/FifaUltimateTeam13giveaway?ref=hl utworzyłem stronke z tekstami z rm.pl bo aż się prosiło :)
0
Czlowieku to chyba pierwsza kontuzja Messiego od roku. Ostatnia po meczu z Benficą na tydzien, przedostatnia? 2 lata temu na 2 tygodnie
0
https://www.facebook.com/FifaUltimateTeam13giveaway# prosiło się storzyć stronę z tekstami z rm.pl :)
0
nie mówię, że Interowi się nie opłacało, ale to akurat jest wina Mou on kompletnie ustawia zespół pod swoją taktykę, przychodzi inny trener i wszyscy zapominają jak się gra
0
Mou wyciska cały sok i odchodzi tak było z Interem tak jest z Realem to co oni grają jest po prostu grą średniaka w hiszpańskiej lidze
0
Od razu jak dowiedziałem się o takiej koszulce ją zakupiłem na dodatek zanjomy był w Barcelonie więc prosto z FCBotiga do mnie powędrowała. Wiadomo, że osiągnęła sukces ze względu na kolory Katalonii
0
i tak ma być :)
0
Cos w stylu: ciesz sie, ze na ciebie zarabiamy jestes taki slaby wiec siedz lepiej cicho. Oczywiscie podobno mu tak powiedzial...
0
Wroc sobie do czasow Franco jak tak lubisz cofac sie do przeszlosci poczytaj sobie troche o tym twoim ulubionym klubie (wiem kibicujesz pewno od 2009 przez zelka haribo ) i jak ten twoj ulubiony klub kupowal sedziow i na jakich zasadach gral
0
Niech Xavi odpowie Arbeloi tak jak to zrobil kiedys przynajmniej uciszyl tego ,,swietnego" obronce na jakis czas
0
Widzisz kolega podał przyklad Mou, bo nie miał on koniecznie racji w tym co mówił i dyskutowali na jego temat. Ty zaprzeczasz sam sobie, z jednej strony chcesz wolnosci wypowiedzi, a z drugiej jak ktos Ci odpowie od razu mu posrednio te prawo zabierasz mowiąc np. ,,Juz nie mozna miec swojego zdania". Jezeli przeszkadza Ci odpowiedz, ktora jest inna od Twojej jestes hipokrtyta...
0
Lechu
Nie mozesz miec 16 skoro jutro gra ci 10 zawodnikow bo zaden gracz tyle pointsow dzis nie zdobyl
Pozdro
0
57 pkt nie jest zle :)
0
HE HE ALaba w fantasy league
0
nick bo jesteś dwa lata starszy? Pewno należysz do tych co stawiają [*] skoro twierdzisz, ze brak plusa to szacunek i odpowiednia postawa ...
0
prowokacja? Nie plusuj i wyraź szacunek? Żartujesz sobie?
0
VV 4? Za to, że przez nigeo straciliśmy nieprawidłowo nie uznaną bramkę? Za 5 strat? Przy 1 bramce mógł sie też o wiele lepiej zachować oczko w dół moim zdaniem.
0
Traktuje te zabawe jako udaną rekompensate za lige typerow :)
0
Fajny sklad, ale nie radze stawiac na Lopeza (choc sam mam go na lawie) poniewaz i tak grac bedzie Iker :)
Pozdro
0
W budzecie tez sie by nie zmiescił, nie ladnie klamac :)