0

ja już dawno zrobiłem :) Tym, którzy piszą ,,można zapomnieć o LM"

0

destro
haha to właśnie mówię zawsze znajdziesz nawet najgłupsze wytłumaczenie, które nie ma sensu
pozdro

0

,,Z pewnością natomiast nie zachwiałoby sytuacją ekonomiczną klubu. (30-40 baniek? mieli mieć 50 mln + transfery, więc na pewno zostało im 30 mln)"
Albo źle zrozumiałem albo zapomniałeś o Neymarze. W tym sezonie jesteśmy 41mln na minusie...

0

flaczek daj sobie spokój to największy pseudo ekspert tej strony, z nim nie wygrasz jest jak Mourinho

0

n00stress ma racje z tym, że ten mecze i tak bysmy przegrali Tito to tak beznadziejny trener, który nic nie wniósł i nie mielibyśmy sznas nawet z Silovą i Luizem w pierwszej 11. ALE, mówiąc, że mamy 3 zankomitych obrońców to przesada. Pamiętam w cdr mecz z Realem Puyol z całych sił, całym sercem próbował dogonić Ronaldo, ale nie mógł bo mu wiek nie pozwalał to już nie jest młody ŚO na którego można zawsze liczyć myślicie, że będzie grał regularnie jak za dawnych lat do 40? Mylicie się... Mamy wiec 2 ,,zankomitych" obrońców jeden złapie kontuzje i zostanie 1 plus młodzi więc już nie tak kolorowo.
Moje zdanie jest takie Tata nie che obrońcy to nie wpychajmy mu go na siłę. Przypomina mi się Busi, który za Pepa grał na tej pozycji i grał bardzo dobrze. Martino wie co robi myślicie, że nie przewidział tego co my(wy) wypisujemy w tysiącach komentarzy? Spokojnie on jest trenerem jeden z najlepszych drużyn na śwecie i wie co robi.
Pozdro

0

122 wydane
27 wplynelo na konto

0

Niech mi to ktos wytlumaczy prosze, ale koniecznie podajac zrodlo. Jezeli klub ma zamkniete okienko transferowe np. w Hiszpanii (dzis ostatni dzien) to czy nadal moze sprowadzac zawodnikow ? A moze tylko sprzedawac? Bo mundo pisze o poniedzialku mimo ze okienko zamkniete juz bedzie w niedziele, w poniedzialek to sie np. w Anglii konczy
http://www.transfermarkt.pl/pl/transfers/transferfenster/transfers.html
Z gory dzieki
Pozdro

0

Zm dla Valdesa jak najbardziej, ale ocena to przesada... Za 1 sete i 1 grozny strzal z daleka ma 9, nie pamietam ile dostal za mecz z Malaga, ale tam bronil wiecej i na pewno dostal slabsza ocene.

Messi- bez przesady nie jestem zadnym fanboyem, ale byl co rusz kopany, Ney nie robiac wiele wiecej od Leo ma o 2 oczka wiecej...

Pozdro

0

No widzisz co zrobisz... To jeden z powodow dla, ktorego calym sercem bylem za Bayernem. Pamietam jak sie poplakalem jak Barca przegrala z Chelsea (to byl pierwszy i narazie ostatni raz kiedy plakalem przez pilke) dlaczego? Bo jedna druzyna byla zdecydowanie lepsza druga sie tylko bronila i nie zaskugiwala na wygraną. W podswiadomosci przypomnialem sobie ten mecz i dlatego jeszcze bardziej bylem za Bayernem. Nienawidze Chelsea wszystko co wygrywaja to takim zlym stylem: z nami, z Bayernem w LM gdzie oddali jeden grozny strzal przy 20rzutach roznych Bayernu, dobrze ze ta fuksiarska druzyna znowu nie wygrala nie zaslugujac na to, a ten hipokryta jeszcze mowi ze lepsza druzyna przegrala HA
Pozdro

0

Jak zapytali sie go o niekorzystny wynik przeciwko Guardioli to zaczal mowic ze maja zle statystyki haha
Brawo dla Pepa nawet niezle sobie poradzil z samolotem :)

0

Messiah
Wyczuwam bol dupy hehe
Chelsea cos juz dzis sie nie pofarcilo. Podswiadomie ten mecz do zludzenia przypominal mi 1/2 finalu z Chelsea 2 lata temu.
Wgl za kim Ty koniec koncow jestes?

0

no ta druga wersja ma sens bo najpierw napisałeś, że można sprzedawać, a nie kupować co byłoby bardzo nielogicznym rozwiązaniem. To znaczy, że dziś ostatni dzień dla Bale'a
pozdro

0

Xavi6 masz jakies źródło czy coś, bo strasznie mi się to nielogiczne wydaje :)
Pozdro

0

też to znalazłem i skopiowałem :) frajerstwo (ze strony realu) tyle świetnych graczy....

0

za 50lat to Romek będzie restował w pejsie hehe

0

Puchary nie= Historia
To, że bedzie tego wiecej jest jasne tak jak to, ze to klub bez historii

0

oficjalnie :) Już podpisał

0

Chelsea nie ma historii 8lat to jest nic. To kupiony klub bez historii

0

dedee
masz racje więc przepraszam. Ale nie przypominam sobie Chcelsea rok temu w KMŚ.
Sory za głupote

0

zdecydował

0

Byłem dzisaj całym sercem dla Bayernu. Po 1 nienawidze Chelsea kupiony klub bez historii.
po 2. nienawidze Mou
po3. Nasz człowiek Pep jest trenerem Bayernu i z całego serca mu kibicuje
na dodatek pół życia spędziłem w Niemczech :)
Ale zmierzam do tego, że za takie mecze wszyscy kochamy futbol. Czasami musimy znieść jak nasza drużyna w ostatniej minucie traci gola (Braca-Chelsea), a czasami jak strzela (Chelsea-Barac 1-1)
Najlpeszy sport na świecie

0

onet.pl

0

Jest. Nie ma farta chelshit i dobrze. Przypomniał mi sie mecz z nami w 1/2 i z bayernem w finale dosc tych fuksow
Brawo Pep :)

0

nie wiem kto Cię minusuje, ale niech się ujawni i powie dlaczego. Neuer jest niczym libero, szczęście takiego barmkarza miec

0

wczoraj napisałem dokładnie to samo :) Nasi pilkarze, a przede wszystkim Tata nabiorą DOŚWIADCZENIA w 4 meczach (Ajax autobusem nie zagra). Z grupy i tak wyjdziemy, a lepiej ,,poćwiczyć" bo jak przyjdzie półfinał z takim np. Interem co 4lata temu to będzie lipa. Lpiej zagrać 5mecz przeciwnko autobusowi niż 1 bez obeznania
Pozdro

0

dinio
ponad 20bramek w sezonie nazywasz zniszczeniem? Kaka nie wiem czy 10bramek w oficjalnych meczach przez 4lata zdobył więc wypad na rm.pl i tam sobie używaj tych argumentów

0

Wawrzyniak

0

Mowie wam,ze Tata wprowadzi te nasze kontry. W ostatnim meczu juz kilka razy zagralismy naprawde szybko pilke do przodu i odziwo nawet Xavi w tym uczestniczyl !(z tego co pamietam najaktywniejszy Alba). Małymi kroczkami Panowie 6lat w 3 tygodnie sie nie odrobi :)

0

Piotr
Dokladnie ja nie wiem jak mozna w ogle pomyslec o tym ze Barca nie wyjdzie z grupy. To przeciez trzeba byc wiecej niz pesymista. Wielka przesada, choc mysle, ze Ci ktorzy tak pisza sami w to nie wierza i sie oszukują :)
Pozdro

0

Rzuty rozne wałkowalismy przeciez juz ostanio sojerrrr :)
Tak jak powiedzial busel Tata jest niesamowicie inteligentny. Zobacz, ze przeciwko Atli pierwszy raz widac bylo takie naprawde szybkie kontry
, 2 sie nie udaly (Messi nie biegl wystarczajaco szybko i obronca go dogonil, a w drugiej Alves zwolnił akcje), ale mimo wszystko w koncu sie doczekalismy tych kontr, bo to logicznie najlepsza taktyka przeciwko autobusom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?