0

Nie moge sie z Toba zgodzic, ze nasza obrona zagrala jakos slabo. Pozwolilismy im na 3 okazje, a to nawet calkiem malo. Gralismy pressingiem i moze to nie bylo jeszcze na 6, ale jednak wygladalo to niezle.

Co do kiepskich meczow z poprzedniego sezonu cytuje Tito na konfernecji po meczu z Bayernem (3-0) ,,w ostatnich miesiacach nic nie zmienialismy przez wyniki".

0

Busel
Co jak co, ale Za Pepa jakos to działało. Ok przegralismy z Interem i Chelsea, ale w obu meczach (szczegolnie z Chelsea) zabraklo skutecznosci i sami mozemy sobie byc winni. Za Tito juz tak kolorowo nie bylo, ten trener nie radzil sobie z tym do takiego stopnia, ze pierwszy mecz, ktory zagralismy przeciwko busowi dobrze to ten z Milanem, gdzie Xavi i Puyol na obiedzie podobno ustalali taktyke.

Moim skromnym zdaniem (bo zaden ze mnie trener) Barca musi oddac pilke i zmusic rywalow do ataku. Tak jak to mialo miejsce w meczu Hiszpania Rosja na me2008. Ruscy byli dobrzy do momentu kiedy sami musieli kombinowac pozycyjnie. Wyobrazcie sobie ile miejsca by sie zwolnilo...
Pozdro

0

Dokladnie. I tak i tak wyjdziemy z tej grupy. Najwazniejsze slowo to DOŚWIADCZENIE, ktore nabędzie Tata i zawodnicy w 4 (Ajax az tak defensywnie nie zagra) meczach. Dobrze jest miec druzyny przy, ktorych mozna pocwiczyc, bo wczesniej czy pozniej nadejdzie prawdziwy test np. polfinal gdzie przyjdzie nam grac z lepsza druzyna juz 2 razy nam sie nie udalo (inter, chelsea) mam nadzieje, ze te mecze pozwola Tacie w jakims stopniu wymyslec strategie na autobus.
Pozdro

0

gratuluje, że skopiowałeś tekst i go wkleiłeś prawdziwy kibic z Ciebie i w dodatku Katalończyk hehe

0

haha będąc kapitanem? obiecując im(kibicom) wcześniej, że nigdzie nie odejdę? zarabiając pieniądze, które mnie zabezpieczą do końca życia (może mniej, ale jednak)? będąc kochany i uwazany za symbol klubu?
Obiektywnie Tobie odpowiem: NIGDY

0

to nie konto mikego tylko kolejnej jego podróbki. Ludzie mu zazdroszczą i tworzą nowe konta. Nie lubie takich podrób bez pomysłu

0

dwóch na tym zdjęciu to prawdziwe legendy, trzeci to zwykły sprzedawczyk, który pójdzie za kasą wszędzie

0

gala dla najlepszego pilkarza Europy już tak jest i dobrze bo nagrody dostają zawodnicy mniej doceniani np. rok temu bardzo się cieszyłem, że Iniesta ją otrzymał, teraz Ribery. Jakby każda nagroda była za indiwidualne umiejętności zawsze wygrywałby Messi

0

napisałes w dowolnej kolejności czy twierdzisz, że Man city pokona Bayern?

0

tak, ale rok temu BVB zostało pokonane tylko przez Bayern to jest strasznie niedoceniany zespół, gdyby np w tej grupie znalazłby się Real nie mielibyście wątpliwości, a czy Blancos to taka lepsza drużyna od BVB? . Ja typuje (moje zdanie więc mozecie dać na luz) ze Borussia wygraja LM, chociaż w tych rozgrywkach nigdy nie wiadomo. Oczywiście całym sercem jestem za Barceloną

0

Powiem tak cieszę się z całego losowania. Przejdą zdecydowanie lepsze zespoły. Jedyny zespól, którego może byc szkoda przez 3miejsce w fazie grupowej to Arsenal/Napoli u reszty chyba raczej wiadomo kto przjedzie
Pozdro

0

wyrównana oprócz BVB, które jest ponad tymi drużynami

0

obejrzyj jeszcze raz i napisz jeszcze raz, że Messi słabo zagrał. Nie jestem jego fanboyem czy coś, ale przecież co krok go kopali więc jak mógł coś zrobić. Co wygrał 1v1, a wygrał prawie wszystkie to kosa...

0

17:30 jurosport ejczdi

0

Wracając do meczu bo widzę tutaj różne opinie. Nie przesadzajcie jakiś super mecz w wykonaniu Barcy to nie był. Widać postępy, za Tito pewno oddalibyśmy 0celnych strzałów i wszyscy zasnęliby przy telewizorach. Wczoraj wyglądało to lepiej stwarzaliśmy więcej sytuacji, ale nie przesadzajmy 1celny strzał to trochę za mało liczę na to, że Tata coś wymyśli. Pressing tez wydawał mi się lepszy niż rok temu, ale musimy oddawać więcej strzałów stwarzac sobie więcej szans. Atak wertykalny mi się podobał czasmi widac było, że nie stopują, ale grają cały czas do przodu. Moim zdaniem trzeba znaleźć wspólny mianownik z tym jak grali za Pepa, bo wtedy jak przegrywaliśmy to z barku skuteczności, a teraz zdarza się, że z barku oddanych strzałów, np. z Bayernem możemy sobie narzekać na obrone ile chcemy, ale nie można strzelić bramki nie grając piłki do przodu. Tata ma pomysł na ten zespół i z meczu na mecz powinno być lepiej, a za pół roku powinno już to działać całkiem sprawnie
Pozdro

0

real madyt psg man city i napoli w próbnym losowaniu hehe mocna grupa by była

0

Problemem byłoby 2 miejsce... Ja jednak wolałbym bez BVB i wyjść pewnie z 1 miejsca, a tak to będzie trzeba się bić aż do końca

0

dokładnie albo jakiś błąd w tłumaczeniu nie zrozumiałem tego

0

niech Polacy ogarnął od nich jak to się robi. Bo na CN murawa jest perfecto, a po 60min w Polsce dziury jak na drogach

0

chciec taką grupę to głupota...

0

Spokojnie Twój ukochany klub na pewno Cię będzie szanować i na pewno niedługo bedziesz w pierwszej 11. w końcu real szanuje wszystkich a najbardziej swoje legendy Raul, Casillas więc nie masz się czym martwić Kiko

0

,,Dopiero rozpoczynamy sezon i myślę, że nie jest tak źle. Chcemy przede wszystkim grać szybciej i dokładniej" Kolejny cytat, ktory potwierdza ze Tata ma wizje Barcelony, powodzenia :)

0

Raczej sie nie mylisz, ale biali jeszcze gorzej przegrywaja niz ci drudzy. Pepe, ktory staje na dlon Messiego, Marcelo ktory sie przeszedl po Pedro, Arbeloa ktory sie przeszedl po Villi i go podniosl, Ramos ktory porbowal zlamac noge Messiemu a pozniej jeszcze bitka z kolegami z repry moge tak w nieskonczonosc ...
Coz jedni przegrywac potrafia drudzy sie kopac

0

Ostatni Pepe za Ville i sklad sie zgadza :)

0

W czterech meczach 1 stracona bramka byc moze to tylko statystyka, ale na papierze obrona sie poprawila

0

Coz w koncu Madryt oni chyba juz tak mają

0

Kammen
Wroc sie do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem geniuszu

0

Dżordż Martino o Boze... Eksperci tvp...

0

Troche przesada z tym tytulem chyba byl dobry,vale bez gola Neya to nic by z tego nie bylo

0

Gowno nie mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?