0

A co jak np. dana drużyna odleci z LM? Będę mógł wymienić piłkarza czy już koniec zarabiania punktów na nim?

0

Courtois
Dante Boateng Bonucci
Reus Oscar Isco Pogba De Bruyne
Neymar Messi
Może coś ugrają :)

0

przeczytaj newsa, a nie spamujesz, jak ja takiego czegoś nie lubię... Wiem, że czytanie to teraz najtrudniejsza czynność dla niektórych, ale bez przesady

0

Destro
Z Atleti grał o wiele gorzej, choć wczoraj też jakoś mega nie zgrał, ale bez przesady, że to jego najgorszy mecz w ostatnich latach.

Geble dokładnie ciekawe jak to będzie. Podobno Leo nie czuł się dobrze kiedy Ibra był głowną postacią wiemy jak to się skończyło... Z Neymarem nie ma takiej możliwości bo on juz gra na skrzydle. Myślę, że powoli Neymar będzie się wdrapywał na sam szczyt, ale na pewno nie z dnia na dzień. Wczoraj zagrał swój najlepszy mecz w FCB

0

,,Od kad kibicuje Barcelonie jeszcze nigdy nie widzialem tak slabego argentyńczyka. " kibicujesz Barcelonie od wczoraj?

0

Piękny prezent urodzinowy i od Realu i od Barcy dziękuje :)

0

Zawiodłem się. Dowód osobisty, konto w banku, zrzuty... Miała byc nowa LT z jeszcze większą zabawą... Jest komercja i zabawa dla NIEKTÓRYCH osób... smutne

0

hajs się zgadza he he

0

Chciałem pozdrowić Kiko

0

Zelek haribo 7 he he

0

racja, ale ja właśnie uważam, że dostanie bana szybciej. Admini potrafia nawet wyłapać jeden komentarz podczas meczu, a ze spamerami męczą się godzinami
Pozdro

0

Z drugiej strony zobaczymy jak szybko patryk5678 dostanie bana w porównaniu do spamera

0

no rzeczywiście strach z Tb dyskutować takie wkręty masz...
Gwiazda strony he he

0

messisros
Jakby chcieli to by ich załatwili szybciej czy to banem na konto czy na ip, coś chyba rzeczywiście jest na rzeczy

0

„Można brać z niego przykład. Nie jestem obiektywny, bo to mój przyjaciel. Zaskakuje mnie jego postawa." Jakos dziwne tlumaczenie chyba, ze tylko mi sie tak wydaje
Pozdro

0

wielka*

0

jedna wilka PORAŻKA. Wyrzucone pieniądze...

0

ja się kieruje kryterium oceniania
,,Nazwiska nie grają: Zawodnicy oceniani są na podstawie faktycznego wkładu w grę, a nie potencjału. Miara dla wszystkich jest jednakowa. W praktyce może więc dojść do sytuacji, że słaby gracz który wespnie się na wyżyny swoich umiejętności, otrzyma gorszą ocenę, niż dużo lepszy piłkarz mający swój gorszy dzień."
Jeżeli by to zmienili proszę bardzo Messi mógłby nawet dostać 7. Ale wyraźnie jest napisane, ze nazwiska nie grają. A już tak wiele hattricków Messi w sezonie tez nie zdobywa ...

0

Messi 8? Czy aby nie przesadzacie? Chyba was rozpieścił za bradzo, bo dałbym sobie głowę uciąć, że gdyby na jego miejscu był Alexis, Pedro, Ney zakończyliby przynajmniej z 9 albo nawet z 10. Do tego dochpdzi jeszcze fakt, ze miał 4kluczowe podania (najwięcej po Fabsie).
Jesteście zbyt surowi
pozdro

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47450&kom=ok
Hala dzeci totalni traca nad soba panowanie :) nie dziwie im sie :)

0

Witek
Ty wiesz swoje, a ja wiem, że Ci ,,bardzo spokojni zawodnicy pokorni, mający mniejszą motywację na boisku i będący mniej odporni psychicznie." przez wielu ekspertów są uznawani za najlpeszą drużynę wszechczasów (za Pepa oczywiście).
To tener jest od taktyki i on decyduje gdzie, jak zaowdnik biega, zawodnik, kótry się do tego nie potrafi dostosowac jest nieprzydatny dla drużyny

0

N2O Ty akurat najlepiej wiesz jaki jest Pep...

0

polacoblaugrana
takiego typa była nam potrzeba każdy czarował jak przychodził do barcy przestawał (przykład Alexis), a Ney się nie boi i to jest najważniesjze :)
Pozdro

0

najlepsze :) do teraz nie wiem jak to Ney zrobił

0

tez zrobilem filmik o inieście

:)
Pozdro

0

sprawdz priv :)

0

,,- W futbolu dzieją się takie rzeczy. To prawda, że w drugiej połowie mogliśmy powiększyć przewagę, ale prawdą jest także, że Valencia trafiła w słupek i to jest to, co mnie martwi. Minuta pod koniec pierwszej połowy była fatalna, ale patrząc przez pryzmat boiska i klasy rywala to była zdecydowanie najlepsza wersja Barcelony."

Konstruktywna samokrytyka, cos czego nie moglismy uslyszec przez rok z Tito (po meczu z Bayernem (4-0) ,,zagralismy dobrze, sedizowie nam nie pomagali)
Dzisiejszy mecz ogladalo sie naprawde dobrze jak za starych,dobrych lat :)
Pozdro

0

Bardzo mnie cieszylo jak gral Neymar pewny siebie. Jak podal ta pietka (nw jak on to zdobil) do Messiego to nie moglem wyjsc z podziwu :)

0

1 :) he

0

To ja dodam jeszcze ze gdyby Postidze udalo sie strzelic hattricka bylby pierwszym graczem w historii, ktory takiego zdobyl przeciwko Valdesowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?