barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
17 meczy za nami takiemu zawodnikowi potrzeba MINIMUM 1000minut w sezonie załóżmy, że Barca zagra razem 60 meczy. Czyli musiałby zagrać w 10 meczach, 1 na sześc meczy. Wniosek Sergio powinien już mieć 2 mecze (180min) za sobą
Pozdro
0
a ja ci powiem szczerze, ze nie docierają do cb argumenty jak zawsze. Tylko idiota nie ma nic przeciwko nie wprowadzaniu młodych do drużyny i piłki na najwyższym poziomie. Za Pepa Busi, Pedro(co jak co ale wtedy to był to bdb zawodnik), Thiago, Pique i wielu wielu innych. Tito z tym skończył miałem nadzieje, że Tata nie ma takiej kupy w gaciach i będzie odstawiał Xaviego aby wprowadzić Sergio, myliłem się...
0
Wszystko fajnie, ale Messi NIE MOŻE grać na skrzydle traci swój cały potencjał, czy Tata tego naprawdę nie widzi???? Ok ściąga uwagę, ale chyba lepeij żebyśmy oglądali być może najlepszego piłkarza w historii na środku gdzie się czuje jak ryba w wodzie. Dzisiaj jak przechodził na środek kiwał 4, niestety był zbyt egoistyczny i przy 5-6 tracił piłkę . Atak powinien wyglądać następująco
Ney Messi Alexis
0
Oceniasz to po 3 miesiacach.... BRAWO. Prawda jest taka, ze na to co z Pepem osiągneliśmy poczekamy sobie jeszcze długo.
0
Tello 4? Bez jaj ja bym lepiej zagrał (może nie lepiej, ale na pewno nie gorzej)
0
Destro straciłbyś rękę ...
0
być może i nawte tam jest! Ale jestem przekonany, że tak dużej w świecie sportu jak w FIFIE nie ma
0
MESSIAH16
Posłuchaj zgadzam się ze wszystkim, ale Twoje słowa ,,starszy,miły człowiek" kandydują na głupotę roku :) Starszy? ok.
Miły? To co się dzieje w tej FIFIE nawet nie zdajemy sobie pojęcia ile daje i bierze pod stołem. FIFA to jedna wielka KORUPCJA, a Blatter stoi na czele tego.
Ale przede wszytskim duży plus za zdanie ,,Tutaj moderatorzy to osoby madre,widac po felietonach itd,a tam to jakis cyrk" bo to wielka prawda. Tam szukają tylko spiny przykład z niedokładnym tłumaczeniem wywiadów piłkarzy Barcy i się dziwić skąd tam tylu ,,idiotów"
Pozdro
Pisze jeszcze raz, bo chyba się nie dodało :)
0
MESSIAH16
Posłuchaj zgadzam się ze wszystkim, ale Twoje słowa ,,starszy,miły człowiek" kandydują na głupotę roku :) Starszy? ok.
Miły? To co się dzieje w tej FIFIE nawet nie zdajemy sobie pojęcia ile daje i bierze pod stołem. FIFA to jedna wielka KORUPCJA, a Blatter stoi na czele tego.
Ale przede wszytskim duży plus za zdanie ,,Tutaj moderatorzy to osoby madre,widac po felietonach itd,a tam to jakis cyrk" bo to wielka prawda. Tam szukają tylko spiny przykład z niedokładnym tłumaczeniem wywiadów piłkarzy Barcy i się dziwić skąd tam tylu ,,idiotów"
Pozdro
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=765522760131556&set=a.559196297430871.147624.552609934756174&type=1&theater
0
I zmiencie statystyke fauli na Neymarze bo jest zero, a ja przypominam sobie przynajmniej 2 faule Ramosa.
0
Wszystkie oceny są spoko i mowie to ja, ktoremu wiecznie w Waszym ocenianiu cos sie nie podobalo :) mysle, ze inni tez tak sądzą. Iniesta MOTM jak najbardziej zasłuzenie
Pozdro
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=764916720192160&set=a.559196297430871.147624.552609934756174&type=1&theater ...
0
jedyny raz kiedy nie przegrał przez sędziów od kadencji Mou to 5:0 hehe
0
OFICJALNIE: Ter Stegen jeszcze nie dla Barcy
oj Zubi Zubi :)
0
Niech redakcja sie zajmie ta marną prowokacją GTA53
0
ok znalazłem dzieki :)
0
w jakim to newsie? Bo prowadzę fanpage z tekstami z rm a ten tekst jest megaaa :)
0
oczywiście ze pamiętam wszystkie komentarze przecież nie ma innego sposobu na ich znalezienie
0
http://www.fcbarca.com/48039-neymar-pozostanie-w-santosie.html 4 strona komentarz Messiah16 miał 11plusów więc duże poparcie gdzie są Ci którzy chcieli Aguero?
0
dokładnie :) Gdzie oni teraz są????
0
akurat Song na razie dużo nie robi, a raczej nie gra... Wiem, że tu jest dużo jego fanów dlatego proszę bardzo możecie mnie minusować do woli, ale taka jest prawda
0
,,Wczorajszy mecz był pierwszym w tym sezonie, w którym nie pojawił się Tello i Bartra." nie za bardzo rozumiem może chodzi o ani Tello ani Bartra?
0
natall11
Przecież Messi wszędzie gdzie jest odciąga uwagę. A chyba lepeij jest mieć dobrego Leo na środku niż słabego na skrzydle w paczce z Cesciem na 9
0
A ja powiem jednak, że według mnie wstawienie Messiego na skrzydle nie było dobry posunięciem postaram się wytłumaczyc dlaczego mam takie zdanie w punktach
1. Messi kompletnie nie dawał sobie rady na tej pozycji doszedł tylko do 1 sytuacji
2. Argentyńczyk stracił kilkanaście piłek
3. Najważniejszy punkt Cesc na środku pokazał, że jest to bezsensowna opcja. Chyba już lepiej gdyby na skrzydle grał Alexis a na szpicy Messi i wystawienie Ramosa coś dało, niż kiepska gra dwóch zawodników Barcy (Leo, Cesc)
Pozdro
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=763343810349451&set=a.559196297430871.147624.552609934756174&type=1&theater jakby jeszcze ktoś nie widział :)
0
marna prowokacja ...
0
Mi się zdaje, że piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła w słupek :)
0
Błąd w tytule nie czepiam się, ale nie zaszkodziłoby poprawić :)
Pozdro
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=763343810349451&set=a.559196297430871.147624.552609934756174&type=1&theater¬if_t=like