0

Ten gracz zdobędzie ZP i to szybciej niż się niektórym wydaje, takie jest moje zdanie :)

0

To już pewne ze finał odbędzie sie na Mestalla?

0

Autor raczej cytuje zarząd

0

Desrto
,,bo jestem dobrym obserwatorem i psychologiem " HAHAHA Serio? Ci, którzy Cb kojarzą pewno toczą sie teraz po podłodze ze śmiechu. Czasami potrafisz wdrapac się na szczyt głupoty ...

0

tak jest 2 Ibra w tym jedną z około 30metrów z wolnego coś pięknego :)
Szkoda, że mu się nie udało w Barcelonie, bo co jak co ale na 9 grał fantastycznie

0

;p

0

Pamiętam jak poleciałem na pierwszy swój mecz do Barcelony i Keita strzelił hattricka coś pięknego :)

0

O Bożeeee takich artykułów było tu już za dużo, niepotrzebnie, bo ten judasz powoduje złe emocje i zaraz będzie spina w komentarzach

0

kra7me
Po ostatnich meczach to my potrzebujemy przede wszystkim PO :)

0

Widzę ze o tej samej godzinie napisaliśmy o tym zawodniku ;)
Przypadek?
Pozdro ;)

0

Jeszcze nigdy po serii gorszych meczów nie pisałem aby sprzedać zawodnika, ale teraz będę musiał z tym skończyć ponieważ pewien zawodników tak irytuje, ze po prostu nie wytrzymuje... Rozumiem, ze lubi grać ofensywnie, ale na litość Boska mu sie po prostu nie chce ruszać dupy do obrony, bo powraca do niej truchtem. Kto już wie o kogo chodzi? Odpowiedz jest prosta D Alves oto jak straciliśmy gola z RSSS I Valencia.
Piłka na lewe skrzydło z kontry po której Alves CAŁY CZAS TRUCHTEM wraca do obrony, w efekcie Pique musi szybko ruszyć tyłek za tego lenia na prawa strone, a to powoduje, ze w środku zostaje tylko Masche (bo Busi nie zdążył) . Zawodnik wrzuca piłkę, a zagubiony Javier nie wie kogo kryć, bo ma 2 za plecami. Po 15s celebracji Alves wraca na obronę, ale tylko dla ustawienia sie do wznowienia gry. Pisałem o tym już wcześniej ( i spotkałem sie ze spora fala krytyki), ze dwóch ofensywnych obrońców to o 1 za dużo. Pamiętacie jak był Abi? Alves mógł zostawać z przodu bo zawsze było 3 obrońców, a nawet 4 jak Busi zdążył.
Wnioski są proste albo Alves albo Alba decyzja moim zdaniem jednoznaczna

0

Whatis
1/2 x 0= 0 ;)

0

kurt
Fajnie, że potrafisz się rozpisać i Twoje argumenty wcale nie są słabe, ale i tutaj cytuje ,,moglo stac sie cos gorszego niz w przypadku baggio" to jedno z głupszych wypowiedzi które czytałem, szcególnie po ,,wykładzie" z fizyki. SERIO? Porównujesz jakąś zapalniczkę do noża?

0

Zastanawiają mnie słowa o ciągłości w grze. Rzeczywiście jak spojrzeć na mecze to mało było takich w których graliśmy mniej więcej równo przez 90 min (oczywiście z bardziej wymagającymi rywalami). Najlepszy przykład to Real który nas zdominował w drugiej połowie, ale w pierwszej był prawie bezradny takich meczy było naprawdę sporo (nawet te które wymienił Tata)
Być może to wynika z przygotowania fizycznego naszych graczy.
Co do samego trenera to być może za wcześniej go oceniam, ale szczerze mówiąc zarządza tym zespołem o wiele lepiej od Tito. Nie mam mu na razie nic do zarzucenia (oprócz braku szans dla Bartry i Fabsa na 9 zamiast za Xaviego w pomocy, choć z tym tez już lepiej )
Pozdro

0

Haha jak Mou tak mówił to pewno pierwsze co to leciałem do kompa i pisałeś wypociny na temat tego Pana ;) Tata Portugalczykowi nigdy nie dorówna, ale ta wypowiedz to taka wlasnie w stylu Mou

0

Ma ktoś jakieś wysokojakościowe foty z meczu. Widzę w artykule link, ale średnio mi się podobają na tapetę, bo w deszczu jak Nasi się cieszyli z 2 bramki to nic tylko uwieczniać :)

0

Jest błąd Barcelona pokonała seville 4:0 w 2010 a nie w 2012, ale to drobny szczegół ;)
Pozdrawiam

0


Piękne czasy :) Miejmy nadzieje ze kiedys powrócą, a teraz też nie ma cos się smucić, bo wcale złego zaspołu nie mamy może nie jest to już faworyt na LM ale na pewno w top 5 klubów się znajduje

0

,,To że pokonają City jest pewne."
Pierwsza lekcja synku w futbolu nic nie jest pewne

0

destro
Gratuluję ponieważ stajesz się powoli (pfff czasmi go przebijasz) drugim mikimessim, problem w tym, że Ty raczej trollem nie jesteś.
To, że stadion nie wymaga odnowy mógł właśnie tylko powiedzieć ktoś kto nigdy na nim nie był. Powtórzę jeszcze raz CN to obiekt, któremu pyknie niedługo 60, na arenie europejskiej chowamy się jeżeli chodzi o nowoczesność stadionu.

0

Boże desrto weź wyprowadz sie do Barcelony takiego znawcę na pewno przyjmą. Przecież ty trąbisz już od lipca, a oni nawet teraz by nie pomyśleli

0

alwaro
,,Ale za ciebie nie tylko bym umarł, lecz oddałbym też życie mojego jedynego dziecka! " chyba Ty nie rozumiesz...

0

przesada z tym dzieciakiem i to duża

0

,,Teraz myśli tylko o nowym kontrakcie żeby zarabiać więcej niż inni" Boże co za głupota najeżdżajcie sobie na Messiego ile chcecie, bo i tak w ważnym meczy gdzie walnie 1-3 bramki znów będziecie wypisywać ,,KRÓL POWRÓCIŁ veb!" ale takie gadanie, ze mysli o kasie jest wręcz idiotyczne,
A kolega chyba nie zauważył, że Messi nie beirze aktywnie udziału w pressingu nie od meczu z Valencią, ale od paru lat

0

Nasz 3-4 najlepszy piłkarz w tym sezonie ( o miejsce w moim rankingu walczyłby z VV)

0

Niesamowite.... Po proszę bana dla tego Pana na jakiś okres za komentarz nie odnoszący się w żaden sposób do tematu
Pozdrawiam

0

Widzę, że większości wystarczy jeden wywiad żeby być optymistycznie nastawionym do prezydenta, jeden mecz do trenera i piłkarza...
Gratuluję, naprawdę...
A Messi pewno siedzi i płacze w domu za Rosellem

0

Mamy teraz przydupasa i pewno takiego samego chytrusa do 2016, a stracilismy goscia ktory mial przynajmniej jakies kontakty ...

0

Niech lepiej zacznie grać w podstawowej 11 i byc traktowany jako pilkarz nr 2/3 w druzynie i to mi w zupelnosci wystarczy

0

własnie dlatego przestaje mi sprawiać przyjemność czytanie komentarzy, a raczej szukanie jakiegoś sensownego.
Puknij się w łeb...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?