0

Widzę ze Wy tez w większość jesteście za zmiana trenera.... Nie rozumiem ludzi jak można chcieć zmiany trenera przez to, ze straciło sie 3pkt. Możemy wygrać jeszcze wszystko, pokonaliśmy najsilniejsza drużyne z Anglii 0-2 na wyjeździe, powtarzam na wyjeździe. Ktoś mi przypomni mecz z silna drużyna zagraniczna z która wygraliśmy 0-2 w ostatnich 6 latach?
Ale Wam ciagle mało, czuje sie jakbym czytał komentarze ludzi którzy nie odchodzą od FM i główne motto to ZMIANY. Jestem ciekaw ile razy byście SAF'a wyrzucili
Pozdro

0

Haha Alves najlepszy? To ten, który podobno w tym sezonie do obrony szybkim biegiem wrócił sie 7 razy? Nasz najlepszy obrońca? No nie żartuj sobie ;)

0

Jezeli za pare tygodni dowiem sie ze trener który moze wygrać wszystko odchodzi, stwierdzę, ze mamy najbardziej idiotyczny zarząd od dawien dawna

0

Nie jestem przekonany,ale zdaje mi sie ze ocena Neya jest za surowa. W drugiej polowie chyba najaktywniejszy gracz Barcy, probowal jako jedyn (mimo ze nieskutecznie) roznych metod aby zagrozic bramce RSSS. 0,5-1 w gore wedlug mnie.

0

No tak nie kataloński trener to mundo dopiecze. Szkoda tylko ze jak Toto był i dostał 7 od Bayernu to mundo siedziało cicho. Niech wróci Tito to możecie zapomnieć o wygranych z City czy z Realem(1-2-3 staty Tito z Realem), co więcej można sie zastanawiać ile byśmy przegrali

0

Barca pierwsza po następnej kolejce zobaczycie. Po meczach LM drużyny zawsze są zmęczone, a na dodatek taki trudny mecz z Atleti...

0

A ja wolę Busiego. Wiele osób tutaj wielbi zawodników silnych fizycznie jak np. Toure, Song, Ibra, ale nie do końca docenia technikę. Obok Messiego w ostatnich 3 latach to zdecydowanie Busi zawodzi najmniej, gra prawie zawsze na poziomie. To oczywiście tylko moje zdanie i bez bólów dupy jak da rade :)
Pozdro

0

HA HA uwielbiam Ibre ale gadacie takie głupoty... ON nie może grać na skrzydle, Messi z środka też nie ma zamiaru się ruszać, tak więc Zlatan nie jest opcją dla Barcy.

0

Dzięki ! Choć wskazuje ze zabraknie Nam punkcikow, ale zobaczymy jak to będzie

0

Panowie w ostatnich sezonach mistrza zapewnialaby taka ilośc pkt
86 12/13
92 11/12
93 10/11
97 09/10
Trzeba przyznać, ze patrząc na to łatwo nie będzie, gdybym miał więcej czasu to speawdzilbym jaki był stan na 25 kolejkę, bo myśle ze to tez interesująca statystyka ;)
Pozdro

0

We wtorek pisales pewno co innego... Żałosne

0

Z Tito już by nas w LM nie było... Nie ma wedłu mnie porównania, Tata to o wiele lepszy trener

0

Widzę ze kolega na Turcje chciał trafić :p

0

Do przejścia wszystko zależy od Nawalki

0

Teraz najważniejsze losowanie z koszyka 2

0

Prawda jest taka, że jesteś idiotą :)

0

Czytanie komentarzy po przegranym meczu do 1 w nocy nie ma sensu na tej stronie. Tu jest 90% sezonowców, którzy nie są wgl. przygotowani na porażkę i jak jest 1, powtarzam 1 przegrana robi się wylew negatywnych komentarzy. Piszcie dalej, że Mou miał racje, a Barca nie wygra ligi ... Środkowy palec dla was

0

Kondolencje...

0

Ty chyba nie znasz roznicy w znaczeniu miedzy slowem hipokryta, a klamca...

0

Myśli ze samą gadką będzie grać przeciwko Barsie jak Mou, ale jest w błędzie.
Totalnie niepotrzebna prowokacja, myślałem ze ma więcej klasy

0

Destro to hipokryta czekam aż przyjdzie i będzie narzekać na brak transferu (tu wstaw dowolnego zawodnika)

0

Tito cofnął nas o rok z Tata powoli wracamy, piękny mecz

0

Ważna chwila dla tej serii, bo jeżeli redakcja nie pójdzie za zdecydowaną większością i za najdłuższym komentarzem(serii paxa) jakiego widziałem, to wszyscy którzy dzisiaj to czytali nie powinni się w ogóle wypowiadać na temat zmiany oceny, bo redaktorzy są nie do przekonania i spadnie im korona jeżeli przyznają rację większości.
Pozdrawiam

0

tak pól na pół całe Niemcy są przeciw ,,Bauerom" z Monachium. Kiedy BVB nie było na szczycie to może Schalke04 było większym rywalem, ale teraz Bayern jest na takim samym lub nawet wyższym poziomie znienawidzenia.
ALe zgadzam się, że porównanie nie ma absolutnie sensu

0

,, Z wielka przyjemnoscia pomoglem Ci w korekcie jezykowej tamtego tekstu i zaangazowalem, aby zagoscil mozliwie najszybciej na lamach w takiej formie - ale musze powiedziec, ze w swoich komentarzach od tego czasu stales sie niezwykle radykalny."
Aha czyli ja rozumiem to tak wisisz mi coś wiec siedź cicho

0

ZM dla Messiego
Pozdrawiam

0

Messi jest oceniany inaczej przez redakcję, gdyby tak jak Messi zagrał Pedro/Alexis skończyliby ze ZM i oceną 9. Powinniście oceniac wszystkich na równi

0

MESSiah no wlasnie a gdzie Messi? Nie mówię, że to koniec jego dominacji, ale powoli będzie wchodził w jego rolę Neymar nie teraz, ale za 2/3 lata już tak

0

Alves 5.5??? To jakiś żart? Radzę redakcji obejrzeć bramkę RSSS i sposób w jaki Dani sie wracał.
Przypomnę
Podanie na lewe skrzydło gdzie nie ma Alvesa w efekcie Pique musi iść na prawo, a w środku został tylko Masche, który był zagubiony bo miał 2 za plecami.15s Po bramce Alves w końcu jest na swojej pozycji, ale tylko po to aby sie ustawić przed rozegraniem wznowienia z połowy.
ZACZNIJCIE go ocenia jak PO a nie jak skrzydłowego
Pozdro

0

bez przesady... Z ciekawości, wymień 3 najlepszych według Ciebie zawodników Barcelony w tym sezonie (według mnie Ney Fabs VV)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?