barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
źle to zrozumiałeś nie miałem na celu obrażania/wyśmiania itp. ;)
0
Nie będę kłamał, oglądałem koło 10 meczy z jego udziałem, może nie ejst to jakaś wielka baza aby ocenić zawodnika, ale jest to lepsze niż nic. Co do tej mitycznej oferty, jest to prawdopodobnie wymysł dziennikarzy, klauzula Mangali to 50mln a kontrakt konczy mu sie za 2 lata
0
Bez przesady Porto to klub, który bazuje na sprzedawaniu swoich najlepszych zawodników. Fakt faktem, że nie tanio (logiczne, ze chca zarobic jak najwiecej), ale taki Mangala jest do wyciągnięcia za 30mln na 99%
0
Też uważam, że Bartra powinien grać w pierszej 11! Problem pojawiłby się przy kontuzji jednego z zawodników wtedy nie mamy zupełnie nikogo!
0
No tak, ale mając Bartre i tak mamy 2 obrońców jeżeli ploty o Masche się potwierdzą (ma grac na SPD). Nie ma się co oszukiwać Barca potrzebuje albo pewniaka albo młodego utalentowanego zawodnika, który już sporo udowodnił na tej pozycji (np. Mangala)
0
Przecież tu chodzi o środek obrony, co ma do tego Montoya?
0
nie wiem na co czeka ten zasraniec (Zubi) niech się obudzi i ściągnie Mangale, później będzie znowu płacz jak już będzie w Man City Chelsea itd. ze byl do wyciagniecia
Osobiscie uwazam ze Marquinhos nie jest wart ceny za jaką chcieliśmy go sciagnac, czyli okolo 30mln+Alves
0
Tak racja pomyliłem sie chodzi oczywiście o opcje 2, bo tak jak piszesz przy opcji 1 BVB nie ma nic do gadania :)
0
Reus ma klauzule 35 mln, jak z nia dokładnie jest nikt nie wie sa dwie teorie
1) klauzula juz jest aktywna, cena 35mln
2) klauzula bedzie aktywna za rok
Jeżeli opcja 1 to będziemy musieli 50 wyłożyć bo Watzke to uparty gość i widać to na przykladzie z Lewandowskim. Jednak dzięki kontuzji Reusa moze byc o ten transfer o wiele, wiele łatwiej
2
Cuardado to nie jest nawet obrońca, a Piszczu jest za stary. Powinnismy szukać drugiego Abidala na prawa stronę i dać więcej swobody Albie
9
Di Maria to lepszy gracz na ten moment niż Cesc
0
Oni (w Argentynie) i tak go niedoceniają. Nawet nie wygrywa nagrody za najlepszego sportowca(rodaka) w Argentynie
0
Reusa tez nie? To najlepszy zawodnik wśród wymienionych
0
Admini powinni naprawić odpowiedzi, bo odpowiadałem na innym komentarz, a moja odpowiedz pojawila sie tutaj ;/
0
juz odszedl :)
4
Dokładnie, same nazwiska mi sie bardzo podobają. Tym bardziej ze na hita typu Reus mamy spore szanse. Rakitic to naprawde dobry zawodnik. Inna sprawa ze totalnie nie rozumiem decyzji o sprzedaży Cesca
0
Bedzie tak ze ściągniemy Rakitica, Bravo, Marquinhosa. Następnie poczekamy na PO i na jakiś hit typu Reus. Odejdzie zapewne Fabregas, Alves
1
Pique z tego co wiem nie podał waluty :)
2
Przecież 35 mln za takiego gracza to okazja stulecia. On jest wart przynamniej 60. Trzeba brać dać mu 10 mln/rok spłaci sie szybko
6
Możesz mi wytłumaczyć co ma Ney do debilstwa zarządu, bo nie za bardzo rozumiem
1
Tylko czygra i Ibra to wyzysk. Chyba nie sądzisz ze mozna kupić piłkarza za x pieniędzy a po 4 latach kiedy juz jest stary sprzedać go za x pieniędzy ?
0
Eh problem w tym ze jest to nielogiczne posunięcie. Większy sens by miała sprzedasz Messiego. Fabs to człowiek, który ma cechy jakie mogłyby pomoc w rewolucji. Człowiek, który jak zrezygnował z pieniędzy na nasza rzecz, człowiek który zawsze podkreślał iż Barca to jego dom, a zarząd po prostu traktuje go jak śmiecia (przypomina sie sytuacja z Abidalem i Pinto).
Nie wiem już sam czy te wybory sie odbędą czy nie (cos Prezes ostanio wspominał), ale wiem ze dopóki sie nie odbędą to nic z powrotu na szczyt nie bedzie .
0
już bardziej logicznym posunięciem byłoby sprzedać Messiego niż Fabsa. Człowiek, który ma mnóstwo atrybutów do zmiany stylu gry ma odejść?
0
Wybory: „Powiedzieliśmy, że nie będzie wyborów po odejściu Rosella. To jest zgodne ze statutem i tak zrobimy. Rozumiem, że niektórzy się z tym nie zgadzają, ale statut jest prawomocny”.
Nie rozumiem nie bedzie wyborów za rok? Bo jeżeli tak to czas chyba na mój płacz
0
ALves+20 max dodatkowo za 25 moznaby sie pokusisc o mangale i obrona jak marzenie. Uważam, że Martin nie będzie miał porobelmu zagrać na PO w pierwszej 11
0
Koke/Llorente i marquinhos za Alvesa cesca i alexisa to byłby dill roku dla tych ludzi którzy zarobią na naszym frajerskim zarządzie
0
Nawet jakby im był potrzebny to nikt za przeciętnego Pedro nei da 40-50mln. Może 3lata temu jego wartość mogła być tak oceniana dla szejków, ale teraz nawet oni daliby max 20. 40-50 mozna za Alexisa wyciagnac i tez bedzie ciezko, a przede wszsytkim nie warto bo to jeden z nielicznych, ktorzy sa zmotywowani do gry i zwyciestw i kazdy mecz to 100%
0
mi się wczoraj David bardzoooo nie podobał. Według mnie zagra na przyzwoitym poziomie max 1 sezon, ale to tylko moje zdanie ;)
Pamiętam jak był Ibra to była dopiero 9, w pewnym momencie wydawał się ważniejszą postacią niż Messi i wtedy Pep przesunął go na skrzydło, co moim zdaniem było jego najgorszą decyzją podczas całej trenerskiej kariery w Barcelonie
0
Ja przede wszystkim chciałbym w Barcelonie zobaczyć to co wczoraj w grze Realu od 60min wielką motywację. Tak naprawdę tą motywację widać w Neymarze Albie VV, Barcie (którego już niestety nie będzie) reszta naprawdę podchodzi do meczów z za małym zaangażowaniem
0
Plusik za przyznanie sie do błędu. W Macierewicza pobawić sie mozna ale idziesz w złym kierunku piłkarz nic do tego nie ma. Za to fakt, ze syn platiniego jest zatrudniony prez katarskie władzę PSG a w Katarze całkiem przypadkiem odbędą sie ms za 8 lat juz ma cos do rzeczy