0

Benz nic nie ciągnie(Francja gea swietnie!) reszta tak

1

Moze nie do finału ale półfinał to absolutne minimum

5

Argentyna

0

Niestety ale problem leży w Messim nie moze byc tak ze 2 graczy maja wolna rękę, pamiętasz co było przy kontuzji Messiego ? Świetny duet Ney alexis ten pierwszy miał wlasnie wolna rękę i brylował im dłużej nie było Messiego tym oni a szczególnie Neymlepeij grał, to było chyba z 4 ZM dla neya pod rząd, cos niesamowitego

0

Tak obiecuje ci ze nie wygramy LM dopóki będziemy miec Messieglo tak samo R10 musiał ustąpić miejsca tak samo Messi musi, zobacz jak grali nasi bez Messiego Alexis i Ney czarowali jak w reprezentacjach, a tak to jest gra pod jednego zawodnika, biegają za niego podają mu każda pile i to juz przestaje działać tyle w temacie

0

Bo jest messi ...

0

Bo Meksyk zremisował z Brazylia ?

0

Messi musi odejść taka prawda, pamiętasz jak te dup współpracowało pod jego nieobecność? Palce lizać

0

Haha widzę ze mamy odmienne opinie :)

0

Ten czarny powinien do domu jechać nic nie daje pograć piłkarze symulują on dalej gwiżdże i daje sie nabierać

0

Juz wszyscy piszą o Suarezie w Barcelonie myśle ze musi byc cos na rzeczy. Chcielibyście go zobaczyć kosztem Alexisa ? Ja osobiście wolałbym aby Chiljczyk został i abyśmy sprowadzili jakiegoś konkurenta jak Cuardado, ale z drugiej strony Suarez mógłby nam wygrać wiele rzeczy i z dobrym trenerem mielibyśmy byc moze najlepszy atak w historii

0

Widzę ze myślimy identycznie jedyne reprezentacje które wyobrażam sobie w finale to wlasnie Holandia/Brazylia/Francja/Niemcy. Osobiście uważam ze w fazie grupowej najlepsze wrażenie zrobiła zdecydowanie Francja. Szkoda mi Anglii bo moim zdaniem zasłużyli na awans kosztem Włochów

0

Liczą sie strzelone czy bilans ?

2

Ta powtórka to zart był spalony

0

Spokojnie jeszcze jest czas :) moze cos sie uda

4

Hiszpania nie grała w ,,piłkę"

0

20 w plecy jak Portugalia to przegra/zremisuje :/

0

Eh w szybę mi piłka jakaś uderzyła he he he

0

W drugiej nic, ale w pierwszej połowie jak nie on zespołowo.
Moim zdaniem najlepszy w pierwszej części gry

0

Costa interwencja mundialu

0

Tak to rozumiem jak sie śmiać to w obie strony :)

1

Juz nie posrajcie sie z tym nurkowaniem jakby nasi nie nurkowali ...

0

Pierwotny sposób na autobus wymyślił już dawno, bo 6 lat temu Luis Aragones z Rosją. Teraz autobusy są udoskonalane i już nie jest tak łatwo o ich przejście, ale doskonale jak to się robi pokazał Real w finale LM. Byłem pod ogromnym wrażeniem, z nich tryskała motywacja biegali na wszystkie strony i gdyby nie Ramos to byliby tylko i wyłącznie sb winni. Barcelona z Chelsea(2012) jest również świetnym przykładem, można śmiało powiedzieć, że pokonaliśmy autobus i jesteśmy sobie winni. Wgl prawie co tydzień pokonujemy słabsze autobusy typu Betis/Levante itd. takim samym jest Iran drużyna jak Argentyna powinna wygrać ten mecz 3-0, ale nie uda im się to jak nie zaczna biegać. Poza tym nie mają pomocy ani obrony, ja też bym bardzo chciał żeby nasz Leo był nazywany bezsprzecznie (choc spory zawsze beda) najlpeszym w historii, ale na tych MS tego nie widzę, jak przejdą jakiegoś silniejszego rywala to napsize do Ciebie i osobiście przeprosze ;)

0

Ja to nie stwierdzam po jednym/dwóch meczach, przecież to co pokazuje Argentyna jest po prostu słabe, grają flagmatycznie, sztywno w porównaniu do ww reprezentacji ich gra jest nudna. Nie maja pomysłu na grę i jestem pewien ze w takiej grupie z Chile i Holandia skończyliby tak jak Hiszpania.
Mogę sie z każdym założyć o 100 ze jeżeli trafia na ww reprezentacje to bedzie ich koniec na turnieju

1

Taaaa taka Holandia, Nimecy Francja by rozjechały biedna Argentynę do zera :/

1

Jak nasz zarząd kupi go za więcej niż 30 to obecny zarząd bedzie kandydować na pewno na podium w kategorii najgorsze zarządy FCB w historii

0

Zara chyba postawie na Iran hahahah

2

Raczej Iranu

0

Pewno zagrałby lepiej niż gago :)

8

Odkrycie roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?