0

Dobry pomysł Neymarowi szczególnie przyda się przerwa, to może nawet paradoksalnie przywrócić mu formę przed kontuzją

0

0-2? Nie pamiętasz?

0

mimo to brame strzelili i Adriano mogl wszystko zepsuc pod koniec, na szczescie Pan ze zdj uratowal sytuacje

0

W tabeli jest chyba błąd pierwsze 3 drużyny maja tyle samo rozegranych meczy

0

Mam pytanie bo sie spieram z kolega. W walce o 1 msc liczy sie różnica bramek czy bezpośrednie pojedynki

0

Widzę, że oboje jesteśmy w wysokiej formie

0

Trzeba przyznać, że Abi wystrzelił rok przed zdiagnozowaniem tej okropnej choroby, przed tym nie grał jakoś rewelacyjnie, ale też na pewno nie tak słabo jak Alves, któremu nie tyle, że nie wychodzi, ale mu się po prostu nei chce grać (wracać do obrony)

0

Dokładną diagnozę będziemy mogli postawić po meczu z City i Realem. Jeżeli wygrają oba to będzie to oznaczało, że przede wszystkim wielu zawodników musi zmeinić swoje barwy jeżeli przegramy można powiedzieć, że trenr jest winny. Ja stawiam na to 1, w tym seoznie wygrywamy wszystkie ważniejsze mecze (zauważył ktoś oprócz mnie, że Neymar maił zawsze udział przy bramce/bramkach w ważnych meczach?), a przegrywamy ze słbaszymi drużynami (wyjątek RSSS) i w dodatku głównie na wyjeździe.
Poczekajmy jescze 2 tygodnie

0

smutne wieście Andres czuły człowiek z resztą kto by tego nie przeżywał ... Bardzo mi przykro, mam nadzieje, że jak najszybciej się pozbiera, choć łatwo nie będzie. Don Andres ma chyba dzieci, nei? Czytałem jego biografie i chyba muszę jeszcze raz, ale świta mi coś o córeczce :)

0

Zgadzam się co do Hiszpanii bez dwóch zdań mógłbym postawić wszystko od głowy do nog, że nie wygrają MŚ.
Argentyna -nie ma defensywy, a ich trener też nie zdaje się być z najwyższej półki.

Neimcy- naturalni faworyci, młoda ambitna kadra, najlepsza drużyna na świecie należy do ich kraju zbudowana na Niemcach. Biorąc pod uwagę każdą formacje zdecydowanie najsilniejsza drużyna. Jedyny porblem Low nie ma popracia w Niemczech i czekają tylko na Kloppa, no i oczywiście wieczny kompleks Włochów.

Brazylia- najsilniejsza w defensywie (takie jest przynajmniej moje zdanie). Ma swojego lidera co jest zdecydowanie cechą na plus. Jednak w pomocy brakuje tego czegoś. Również brak mocnej 9. Mimo wszystko jeden w faworytów

Portugalia- Nie dawno mogło ich tam nie być, zdecydownaie moim zdaniem ich przeceniasz, można ich nazwać czarnym koniem, ale na penwo nie faworytem. Nie widzę mocnych argumentów. Kadra według mnie na poziomie belgijskiej

Pozdro

0

Puyol raczej kariery nie kończy

0

Sory ale to co napisałeś jest warte tytułu barana. Skąd oni mogli wiedzieć, ze ich zawodnik popełni tak idiotyczny indywidualny błąd. Mieli kryć Ronaldo po odzyskaniu przez siebie piłki ?

0

Moim zdaniem Real dziś sraci punkty za dużo tego wygrywania w końcu jest spadke jak to bywa z Realem, tym bardziej, że w środe grali w LM.
Tak czy inaczej wiele razy tak pisałem (bardziej myślałem) i nic z tego, tak więc żaden scenariusz mnie nie zdziwi, aczkolwiek byłbym w stanie postawić 10 na strate pkt Realu
Pozdrawiam

0

Z tym się absolutnie zgadzam Fabs jest jedynym możliwym zastępcą Xaviego. Choć tak jak jeżeli się nie mylę challenger napisał w felietonie jeszcze przed transferem Cesca, że jest on bardziej połączeniem Xaviego niż Iniesty. Dlatego ja uważam, że wraz z odejściem Xaviego czeka nas krótki kryzys (2-3 letni), chyba, że trafi się świetny trener i zmieni nasz styl gry płynnie, tak jak zrobił to sowjego czasu Guardiola
Pozdro

0

Źle mnie zrozumiałeś, ja nie interpretuje zamiarów Putina, ale mówię komu się ten Krym należy i nie ma tutaj wątpliwości, że Ruskim.
whatis sory za błąd
90% rozmawia po Rosyjsku
10% po Ukraińsku

0

Niestety? A co on zlego robi oprocz wlaki o swoich?
9/10 na krymie to ludnosc Rosyjska.
To po jakiego (tu wstaw dowolne slowo) inni im groza ze beda konsekwencje skoro to walka o ich terney, ktore im sie naleza

0

masz racje, ale faktem jest, że
a) grał w meczach ze słabszymi przeciwnikami
b) jak już grał z lepszymi to na pozycji fałszywej 9(wyjątek City), czego nie lubi i wielokrotnie mówi to w wywiadach
c) wyraźnie można odczuć, że jeżeli Nasz trener miałby postawić na 2 z 3 postawiłby na Inieste i Xaviego

0

jak kogoś do pomocy to tylko i wyłącznie Pana z Twojego nicku

1

Za dużo podekscytowania tym transferem. Oczywiście może się okazać Naszą przyszłością, ale wstawianie tutaj newsów kolejnych osób, które mówią, że ,,ma wszystko aby odnieść sukces" jest torchę bezsensu ponieważ wszyscy sobie z tego zdajemy sprawę(jednocześnie nie widząc go ani razu w grze poza akcjami z yt).
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy na razie to gracz Barcy B i jak za 2 lata zadebiutuje, to możemy mówić o możliwym sukcesie(choć nawet wtedy będzie do tego daleka droga), ale na razie jest zdecydowanie za wcześniej
Pozdrawiam

1

ja tez mogę stać sić lepszym piłkarzem od Messiego, a tak serio to w pewnym wieku już widać czy będziesz lepszy cyz nie, ani ja ani Gotze nie dorównamy Messiemu :)

0

na stronie 93 :p rzeczywiście odpowiednia pora aby wyjść za mąż :p

0

Sprzedać koniecznie. On już niestety nie będzie nam potrzebny, a nieskończone wypożyczenia nic nie dadzą

0

Nooo, masz racje Pogba jest mega, ma świetna technikę, jest młody i potrafi przywalić z dystansu na dodatek silny fizycznie. Moim zdaniem tez nie przejdzie bo Juve podobno 70mln za niego chce (choć myśle ze to ploty), ale mieć takiego zawodnika w składzie to same szczęście

0

Chyba kolego zapomniałeś o kulisach tych transferów. To nie było tak typu: a tego i tego wywalimy i zrobimy porządek.
Przede wszystkim Pep ich nie chciał.. Przez te imprezy i sodowe w głowie. Jedyny został Eto'o, raz nie brał udzialu w rozgrzewce, a Pep cały czas na to patrzył do tego dochodziły spóźnienia na treningi i pierwsze co zrobił to sie go pozbył.
Rozumiem jeszcze myśl pozbycia sie Xaviego, ale Iniesty już nie :P
Pozdro

0

,,Aby uniknąć dodatkowych obciążeń i przyszłych kar, na wszelki wypadek zapłaciliśmy 13,5 miliona"
A sie uśmiałem kłamstwo roku on chyba myśli, ze wszyscy to debile oprócz sandrusko i jego...
Choć reszta wypowiedzi jest całkiem dobra, to wlasnie takie zdania niepokoją. Czekam z niecierpliwością na 2016

0

Masz racje . Tylko wlasnie tu działa to tak, ze jak im podpadniesz ;(Rosell) i sie zacznie szukanie, to niestety, ale nie masz jak sie wybronić. Choć myśle ze ani Ty ani ja ani tez inni nie wiedzą skąd nagle aż tyle tego ,,syfu" jeżeli chodzi o transfer Neya
Pozdro

0

masz racje, ale zapewniam Cię, że każdy tak robi. Śmieszne tesco nie płaci podatków okazało się, że 70% zagranicznych firm tak robi. Tak smao z Neymarem wyszedł jeden zawodnik, bo chcieli wywalić Rosella udało się i wyciągnął jescze kaskę. Ale też mnie zaczynają niepokoić te niekończące się kary.

0

Źródło?

0

No tak, ale połowa już wykrzykuje, że Tata zły, Martino to za wysokie progi itd.
Przyjdzie wygrana z Realem/City on jest świetny, geniusz taktyki
Hipokryci..

0

,,zmusza Andoniego Zubizarretę do podjęcia konkretnych działań i znalezienia, w miarę możliwości, godnego następcy wielkiego kapitana Barçy."
No jak znam Zubiego skończymy bez lub z jakimś obrońcą za 10mln ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?