0

zeus
chyba coś ci sie pokreciło koles... Spójrz na jego klatę, zdajesz sobie sprawe ile to pracy?
Mimo ze czarno-białe zdjęcie czasami oszukuje to tutaj i tak nie ma co się spierać, że Pinto ma bardzo fajną rzeźbę

0

Michael osmieszasz się... Odpowiedz mi wtedy moze na pytanie czemu Ibra nie zdobył ZP...

0

no tak zraz prównaj jeszcze fryzury ich synów. Obie są piękne (kobitki)! Obaj są niesmowitymi piłkarzami !
Pozdro

0

Redakcja świetne wybory :) Ja bym odsunął jednak chorobę Tito, bo to aspekt poza sportowy, dlatego też agłosowałem na Bayern.
Pzodro

0

Alexis 4?
,,notując tylko 24 kontakty z piłką" |To chyba wszystko tłumaczy on grał w ogóle?
Reszta ocen naprawdę trafiona, być może dałbym Messiemu jescze 0,5 do góry ponieważ stanowił jedyne zagrożenie
Pozdro

0

masz złe info skończył z tym

0

Nie PRZYPOMINAM sobie, ale on miał przynajmniej dobre mecze. Juz o tym pisałem, że Ibi to naprawdę fajny gracz, ale błagam stylu Barcy to on nie czuje, za Pepa trochę grał i nic z tego nie wyszło. Grał cały czs do tyłu bo myślał chyba, że na tym polega tiki-taka.
A tak wgl to porównujesz 22 z 27 latkiem, SERIO?
Pozdrawiam

0

możesz mi pwoiedzieć/przypomnieć kiedy Ibi miał formę w Barcelonie?

0

no nie wiem Piotrek w lipcu dyskutowałeś z nim praktycznie przy każdej okazji :)

0

Własnie Miki się przyznał do trolowania i do ubawu którego miał z niektórych osób.
btw ma 18lat :) i nie ma na imię mikołaj :)

0

Challenger
Powinieneś być prokuratorem, ja zbytnio nie widze zwiazku egoizmu z językiem angielskim. Messi ma grać w piłke jak najlepiej, a nie uczyc sie angielskiego...
Szukasz przesadnie wad charakteru tego piłkarza.
Z Ibrą to fakt, ale wyjątek...
,,Jednak w tym przypadku odbywa(lo) sie to moim zdaniem kosztem wynikow i optymalnego rozwoju innych graczy." Skoro tak Ci sie wydaje radze wrocić do felietonu paxa. Villa strzelił tyle razy w słupek, ze mógłbym się zalozyc o nie małe pieniadze, ze na minute jest rekordzista w historii FCB.
pax tak naprawde okradł Cię z broni ciężkiej (argumentów), a Ty zastąpiłeś ją drewnem (argument o języku,Alexisie, przypominam, ze on się potykał o wlasne nogi w crackovii był wyśmiewany na każdym kroku :) i on ma prawo ,,napisać ksiazke"?)
Pozdrawiam

0

,,Przeczytałem 2 akapity . Beznadziejny artykuł . " Otóż to 2 akapity.... Nauczka na przyszłość
Pozdro

0

Z tego co wiem jest wzbogacona dodatkowymi informacjami, ale nie jest kontynuacją

0

Jak bardzo wysilisz mózg to znajdziesz odpowiedź

0

Messi za cały rok bez dwóch zdań, jednak Ney to NA CHWILĘ OBECNĄ nasz najważniejszy gracz

0

Proszę Cię...
Np. w Neimczech też o tym rozmawiają mimo, że mają swoją Ligę i swój klub (w tym przypadku HSV). Nie iwem jak jest w Anglii, ale pewno podobnie. W Hiszpanii ludzie interesują się akurat bardziej swoją Ligą i potrafią wymienić zalety takiego Mirandy, ale już np. o Hummelsie dużo nie usłyszysz.
ALe kiedy Messi mówi coś takiego, no to niestety, ale ludzie się dowiadują i rozmawiają
Pozdrawiam

0

Ludzie Messi na tej pozycji zagrał pierwszy raz z Realem w pamiętnym zwycięstwie 2-6 (większośc nawet tego nie pamięta, bo jescze nie kibicowała). Po tym meczu Messi znowu zaczynał grywać na skrzydle, ale koniec końców Pep przesunął go na środek

0

,,W Anglii być może nawet nie wiedzą, o czym się tu dyskutuje"
Tu Polska, Szczecinek, już wiemy :)

0

Zdecydowanie Jordi, Ci ktorzy głosują na Bartre są niepoważni i nie rozumieją, ze chodzi o cały rok, a nie o aktualną forme

0

zna się ktoś dobrze na autogarfach piłkarzy z Barcelony. W sensie potrafi je rozpoznać?

0

no:(( A ja tak bardzo liczyłem na to, że namieszają :/

0

widze ze troll football zaljkowane :) gol był zdobyty rok temu i nie został uznany :)

0

Mam pytanie otóż na transfermarkt.de Cesc ma 13asyst a inne żródło mówi o 8. Ile on ich w końcu ma?

0

Zdjęcie wygrywa

0

4 druzyny bundesligii i bpl te ligii zaslugują na 5 miejsc. Jak widze ze np Zenit przechodzi mając 6pkt a Napoli odpada to mnie krew zalewa.

0

1/4 bedze najbardziej interesujaca od dawien dawna :) Tylko pomyslcie jakie druzyny moga zagrac. MASAKRA

1

N2O widze ze amerykanie wcisneli Ci propagande. Brawo tylko tak dalej

0

Zniszczeniem tego nazwac nie mozna :)

0

messi neymar
Twoje przeprosiny są dłuższe niż tekst który napisałeś przyznaj się, że nie wiesz jak się to pisze

0

Xavi pozdrawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?