barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:0 wroce do tego komentarza
0
3:0 jutro wrócę do tego koemntarza :)
0
Ryczal jak się wydrze będzie dobrze. Jeżeli chodzi o komentowanie proklubowe to na 100 wygra z Labogą :)
Pozdro
0
Ocena Mascherano i Pique to porażka wysłać redaktorom zdjęcie gdzie Milan atakuje na 25m a gdzies z boku na 35 Javier i nawet nie na swojej połowie Pique sprintują z całych sił? Lub gdy Robinho nie trafi w pilke ale jest kompletnie niepilnowany? Ocena dla Busiego wedlug mnie 9 gdyz oprocz tej jednej starty byl to niemal perfekcyjny mecz
0
Szefie, a gdzie się podziała samokrytyka??? Aż zrobiłem zdjęcie jak Pique i Mascherano byli na połowie boiska podczas gdy Milan atakował na 25 metrze, a atakiem zajęli się boczni obrońcy. Mam nadzieje, ze ten wywiad to tylko gierka psychologiczna przed GD
0
Destro
Jeszcze nie dawno chwaliłes Alexisa i daruj sobie z tym wstępem bo już ktorys raz to piszesz, a ja ci powiem, ze obiektywny to ty jestes według siebie, bo inni ktorzy czytają te twoje wypociny i prosby o ŚN obronce i uwaga UWAGA pomocnika sie smieja i pytaja dlaczego jeszcze nie jestes kibicem realu bo u nich moglbys taki transfery wypisywac i bylbys na pewno krolem, a co najwazniejsze dla ciebie obiektywnym kibicem.
0
Sam jesteś tragiczny, skoro tak uważasz to musisz być sezonowcem
0
Wielbienie Iniesty przez redakcję nie ma granic już nawet nie będę pisać, bo max ocena obniży się o 1, a powinna o 3-4. Z całą resztą mogę się tylko zgodzić
Pozdro
0
Miki czasami jesteś po prostu mistrzem przeczytałem komentarz ,,katalończyk2000" i skończyłem, ale zobaczyłem jeszcze twój i pokazałeś, że król taktyki jest tylko jeden
Pozdro
0
http://www.fcbarca.com/video/lechia-barcelona-2-2-619.html wyszukajcie ,,Bart" i poszukajcie komentarzy pewno niejedni hipokryci teraz go wychwalają, a tam pisali, że się nie nadaje do Barcy
Pozdro
0
Nie wiem Panowie, ale ja szczgolnie w 2 czesci 1 polowy Neya na srodku widzialem, Fabs gral z tylu, ale moze sie myle
0
skończ
0
napisałem to samo oczywiście moja nazwa nie jest napisana czerwoną czcionką więc wielcy kibice po porażce (remisie) się nie zgodzili.
Pozdrawiam redaktora, mam nadzieje, że On was trochę oświeci
0
natall
To jest na równi z pisaniem MAJĄC LIDERA dumni po zwycięstwie wierni po porażce niech tak napiszą jak będziemy chociaż 3 w lidze to ok, ale takie coś jest po prostu żenujące
0
Martin Ty się nie dziw, że nie dostajesz więcej minut ...
0
0
natll11
Ty przypadkiem nie kibicujesz Barcelonie od 2008 (Nie twierdzę, że to źle) ?
0
MUSTHAVE
0
patrz niżej :)
0
raczej rykoszet.... Fajnie to wygląda, ale z majstersztykiem nie ma to dużo wspólnego
0
Nie rozumiem czemu u Taty Ney nie bije rzutów wolnych, to chyba moje jedyne zastrzeżenie do niego odkąd został trenerem.... Do rzutów wolnych powinni podchodzić zawodnicy, którzy najlepiej je wykonują, a nie Ci którzy są najdłużej w klubie
0
https://www.facebook.com/tekstyzrealmadrid.ppl?ref=hl
0
Zrozumcie, że miki jest jeden i wasze marne trolle go nie podrobią
0
Tylko że w zeszłym sezonie był Tito (najgorszy trener Barcy w XXI w. w MOJEJ opinii), a Wy mieliscie zgraną (na boisku)ekipe z Mou. Oczywiscie nie mowie, ze jest juz po GD, ale Barca jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku
0
Eric czy te minusy są dla Ciebie aż tak ważne, że piszesz długie wypociny? Po prostu zrozum, że ludzie mogą się z Twoją (moją i każdego) opinią nie zgadzać. Bo jakby ie spojrzeć to wychodzi 2,7mln pierwokup 1perełełki Santosu, gdyby nie Sandro i wcześniejsze załatwianie transferu Ney pewno byłby graczem Realu
Pozdro
0
właśnie dlatego poczekaj zanim będziesz narzekał ...
0
Zaraz poszukam tych komentarzy po meczu (uwaga, uwaga) z Lechią, gdzie co drugi komentarz był taki : Bartra udowodnił, ze nie nadaje sie to gry na takim poziomie ...
Szkoda, ze jest tu tylu hipokrytów
0
https://www.facebook.com/tekstyzrealmadrid.ppl?ref=hl nie musicie już szukać :D
0
daj już na luz z Thaigo on przede wszystkim odszedł za Tito, a nie Martino. Tata też jakiejś rotacji nie stosuje( Sergi, Tello itd.) i Marc pewno po powrocie Masche znowu będzie grzać ławę...
0
Iniesta z oceną 6 to są jakieś jaja normalnie haha. Już nawet nie chcę pisać czemu, bo nawet 5 to o 2 oczka za dużo, chyba oglądaliście mecz sprzed roku...