barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poszła ofiska z Balem. No to ciekawe ile Florek wynegocjował :)
0
11/11 lubię to :)
0
a ja dodam tylko, ze saga Cesca trwała więcej niż jedno okienko...
0
każdy tutaj tez już rzygał sagą z Fabsem i była ona jeszcze grosza niż z Balem
0
może on w przeciwieństwie do ciebie znawco wie, że Barca ma długi i Laporta jest jednym z powodów tych długów. Nie mówię, że Laporta był zły ogólnie, ale ty traktujesz go jak Boga jak złe słowo to od razu źle...
Odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego komentarza bo cos ostatnio uciekłeś
0
wybrałeś politycy vs gwiazdy tvn zamiast derby n Londynu? Zawiodłem się :)
0
MarioVeB dokładnie można tak jeszcze długo wymieniać
0
destro
hahaha wielki kibicu twierdziłeś ze już ze mna nie dyskutujesz?
To odpowiedz mi na moje pytanie, przypominam twierdziles, ze Hnery'ego 33letniego mozna bylo wyciagnac za podobna sume jak za 29 letniego R10, które wtedy był 5na głosowaniu na najlepszego piłkarza.
Co do długów angielskie kluby finansowo mają dobrą sytuacje w Niemczech najlepszą jak masz około 30mln długów spadasz! Nie wiem jak powiedział szanowny redaktor, ale to tez nie jest Bóg i moze sie pomylic.
Co do Laporty mogę mówić na niego złe słowo, on o te finanse dbał kiepsko co sezon było z 30mln więcej na minusie. Jego latanie helikopterem na koszt klubu też nie pomagało...
Człowieku jesteś żenujący twierdzisz, że powinniśmy ściągnąć Subotica (wymieniles jako przyklad) i jeszcze napastnika i twierdzisz, że te długi to głupota idź lepiej pograj w fm bo zdaje mi się, że masz wrażenie że własnie w tym swiecie zyjesz.
Jeżeli masz zamiar mi odpowiedzieć odpowiedz mi na pierwsze pytanie, bo ostatnio coś mi uciekłeś
0
4-5 manu
0
może (na pewno) nie ma kasy bo nasz klub jest zadłużony? Nie rozumiecie (niektórzy) co to znaczy? Wyznaczyliśmy sobie kwote 50mln na transfery + sprzedani zawodnicy w tym okienku został nam jeszcze milion. Dług klubu znów o kilkanaście-kilkadziesiąt milionów się zmniejszy i dobrze. Z Laportą dług się tylko powiększał
0
gol Neyamra był tak ważniejszy niż wszystkie 3Isco razem wzięte
0
możesz miec sam nsport, ale nie możesz mieć samego canal+sport
Pozdro
0
wymień mi te świetne transfery oprócz Isco :)
0
3mam kciuki za Spursów :)
0
Chelsea raczej wygra BPL mają najlepszego trenera w tej lidze. Na pewno nie postawiłbym na Man City z tych lepszych drużyn grają teraz najgorzej. Myślę, że Manu ma szanse, ale nie są faworytami :)
Liczę, że Spursi po sponsoringu Realu namieszają, ale to na razie czarny koń
Pozdro
0
Iniesta vs Isco to tak śmieszne porównanie jak polskie drogi i niemieckie ...
0
Cr nigdy nie będzie świetnym piłkarzem na środku, ale tak jak powiedziałeś mogą go mieć jako średniaka dłużej na środku lub jako prawdziwego cracka na skrzydle, ale krócej
0
jakich meczy? Oglądałem ze słonzi i grali dobrze (wynik mówi sam za siebie), a z Chelsea tez byli drużyną, która lepiej grała więc nie wiem o co Tobie chodzi Manu to zdecydowany faworyt
0
dokładnie nie wiem co Carlo kombinuje, ale trzeba być slpepcem zeby wystawiac Ronaldo na śrdodek ten piłkarz ma za słabą kontrole piłki i jest zbyt samolubny na tą pozycję. skrzydło to jego miejsce tam może używać swojego najlpeszego atrybuty czyli szybkosc do woli :)
Pozdro
0
nie liczyłbym na Liverpool oglądałem ich 2mecze na początku grają całkiem dobrze, a w drugiej połowie męczą się jak nie wiem co. Ale zobaczymy to jest futbol nigdy nic nie wiadomo
Pozdro
0
haha dobre
0
masz internet to se sprawdz...
0
kurtis
widzisz powoli na naszej stronie jak na waszej sami ludzie do spinania ... Zpaytałeś się normalnie, a zostajesz obstrzeliwany czerownymi pociskami
0
tak świetnie żeby go nazwac fenomenem? Nie mam bólu dupy, ale podjarka tym Isco po 3meczach jak nie wiem co ... Gra dobrze, ale niech tak zagra cały sezon i wtedy mozemy sie nim tak ekscytować, a nie po 3meczach...
0
Messiah16
Nie przesadzaj piszesz, że Isco to fenomen po 3meczach, które obejrzałeś z jego udziałem. BRAWO
0
Powiem szczerze gra dobrze, ale tak dupy jak isco nie urywa :) Jego dryblingi nawet często kończą się powodzeniem (najlepiej wychodziło mu z Malagą). Trudno jest go jednak ocenić po 150min gry... Porównywac transfery możemy dopiero po pół roku teraz to nie ma sensu
0
blaugrana158
To chyba nie oglądasz GD skoro tak twierdzisz albo zacząłeś od poprzedniego roku
0
Pep próbował, ale mu nie wyszło. 3-4-3 to zamknięty dział (być może nawet przez ten eksperyment przegraliśmy ligę)
0
ale Naymar może grać na prawym skrzydle, bo on ma tą słabszą nogę tak dobrze opanowaną, że mu prawie obojetnie :)
0
Liverpool to mimo wszystko bardziej utytułowany klub chyba ze chodzi Tobie tylko o BPL :)