0

Spalony byl.... Komentatorzy sie pomylili. Trawa jest jasniejsza i ciemniejsza i dzieki temu swietnie widac spalonego

0

Iniesta z 7, a Neymar z 6.5 to nieporozumienie ...

0

Tak nie w temacie, ale mamy Panowie cały tydzień piłkarski
pn- Manu vs Chelsea
wt- Legia
śr- Barca
czw- Sląsk
piątek- Pep vs Mou :)

0

ta robota to chyba minecraft.... Wnioskując po twoich (specjalnie z małej) wypowiedziach

0

mam nadzieje że dostaniesz za to bana

0

Zonker racja. Ta logika ,,wejde na newsa co slychac u ex-Barcelonistow i napisze, ze mnie to juz nie obchodzi bo jest ex-Barcelonistą."
Pozdro

0

Pewno 0 razy ... Tu by nie miał szans na gre tym bardziej, gdyby trenerem nadal byl Tito

0

Niestety napinacze tego nie rozumieją np.Messi0045

0

0

Przepraszam, ale czy redakcja go nie moze zbanowac? Usuneliscie dyskusje, a nie mozecie zbanowac goscia, ktory caly czas prowokuje?

0

No jezeli on przyjdzie to bedzie strzal w 10 moim zdaniem swietny szybki obronca

0

Test 11

0

Akurat spalony byl... Komentatorzy nie popisali sie wczoraj. Najpierw grubo przesadne jaranie sie Pawłowskim. Skoro Ryczelowi dostalo sie za to, ze krzyczal zbyt glosno Lewandowski jak BVB- zanany klub gral z Malaga, ktora nie ma raczej fanow w Polsce to nie wiem co zrobic z nimi skoro Bartek drewniaczyl i zanim cos pomyslał juz bylo przy nim 4 pilkarzy. Wracajac do spalonego trawa jest jasniejsza i ciemniejsza nie moza powiedziec czy byl czy nie patrzac z innego kąta niz 0 wzgledem ostatniego obroncy, Ney byl na 0,5m spalonym. I jeszcze 3 sprawa z komentatorami pod koniec wyjechali z tekstem, ze Malaga zaslugiwala na remis to chyba najgorszy komentarz tego duetu jaki slyszalem
Pozdro

0

gdzie Ci Song zagrał dobrze? po czym to stwierdzasz? Niektórzy chyba po wyglądzie oceniają piłkarzy, że jeden to patyczak, a drugi to super szybki czarnoskóry co wszystko czyści

0

Iniesta mi osobiście się nie podobał. Sergi miał za mało czasu i nic nie pokazał oprócz kiksa który mógł się skończyć asystą. Neymar za to dobrze kiwał pokazał elastico z dziura dobryrzut wolny itd. ogólnie dobry występ

0

Barca zapłaciła 45mln+Eto'o (którego konrakt się kończył) sprzedała za 24. Czyli strata 21mln+ zawodnik, któremu się kończył kontrakt. Jestem ciekaw czy wam tak wyjdzie z Kaką :)

0

,,Nie rozumie jeszcze jak funkcjonuje jego własny klub"
Ty Carlo pewno wiesz i w następnym spotkaniu wystawisz Ikera ;)
A tak na serio dobrze że odpowiedział, ale z wymienianiem na czym się nie zna mógłby sobie darować

0

Uwierz tez walczą... Tylko Barca i Real to nie City to kluby z jeszcze wyższej półki. Przecież to co City dzisaj gra wygląda kiepsko, gdzie im do 2 hiszpańskich gigantów...
Pozdro

0

spójrz na dół destro twierdzi co innego LOL
Pozdro

0

destro
Nie umiesz się przyznac do błędu? Jeżeli wytłumaczysz mi jak można dostac podobną sumkę za 33letniego Henry'ego co za 28 letniego R10 to przyznam Ci racje

0

haha co do tego właściciela to niezłe jaja. Jeszcze pod tą koszulką miał elegancką koszulę prześmiesznie to wyglądało.

0

Rivaldo
co do słabości to racja nie jest w ogóle słaba i tu się z Tobą zgadzam, ale jeżeli chodzi o to, która dla oka jest ciekawsza no to niestety, ale hiszpańska pozostawia wiele do życzenia. W BPL co kolejke mamy ekscytujący mecz w LFP może 8 na cały sezon. Poza tym tam piłka chodzi szybciej, co daje wiekszą ilość strzałów itd.
Pozdro

0

R10 odszedł od nas w wieku 28lat, a Henry 33 chciałbyś dostać za 33latka 20-25mln? Nawet w fifie za niego tyle nie dostaniesz. I jak już mówimy o darowaniu sobie to też mógłbyś podarować sobie teksty typu
,,Zarzad Barcy tego nie kuma jak i 3/4 kibicow Barcy ale niestety taka jest prawda"
,,Zreszta gdybys sledzil Barca uwaznie to bys wiedzial [...]" Przywłaszczasz sobie racje (którą nie koneicznie masz) w co drugim komentarzu.
Ale mniejsza o to liczę na ciekawą odpowiedź gdzie mi wytłumaczysz jak za 33 letniego napastnika dostać tyle samo co za 28letniego gracza, który na gali ZP był 5. Powodzenia

0

destro
Te 20mln to była ironia za nich max można było wyciągnąć po 5mln. I widzisz znowu zaczynasz... Na poczatku piszesz, że nie jest z nas jakiś City czy Real, a następnie, że chcesz solidnego ŚO i napastnika. Z tego co pamiętam chciałeś aby klub wyłożył 50mln za Mangale więc według Ciebie solidny obrońca jest wart 50mln. Następnie napstnik pytanie po co? Po to, że jak Messi w całym sezonie na 4spotaknia kontuzjowany jest on wszedł? Był już Eto'o, Henry, Ibra, Villa wszystko typowe 9, a wszyscy oprócz Eto'o przesunięci na skrzydło. Jednak sprowadzając napastnika według Twojego życzenia trzeba wyłożyć około 20mln. I tak wychodzi nam
57+13+50+20= 140mln naprawdę uważasz, że zadłużony klub powinien wydawac tyle w letnim okienku? Bo jak tak to przydałaby się powtórka z matmy chyba...
Pozdro

0

destro
sory, ale czasami wypisujesz takie głupoty, że głowa boli. Zdajesz sobie sprawę, że Barcelona jest zadłużona? I nie wyjeżdżaj ze swoim tekstem, że zadłużenie zadłużeniem, ale jak chce się być najlepszym to trzeba kupowac.
Kasa to jedno z najważniejszych rzeczy? No tak jest wiele przykładów które to potwierdzają rm i 1/8 +po ponownym przyjściu Pereza w 4 lata jedno mistrzostwo. City, które nie potrafi przejść fazy grupowej. BVB, które 2razy zdobyło mistrzostwo Niemiec i doszło do finału LM. Barcelona, która zaczęła z Guardiolą, gdzie Alves to był chyba najdroższy transfer.
Ile chciałeś wyciągnąć za staruszków piłkarskich jak Keita i Henry? Po 20mln?
Jeżeli chcesz aby Barca kupowała tyle ile Real no to sory, ale chyba musisz zmienić klub. ja jestem dumny z tego, że gra tyle wychowanków
Pozdro

0

Ten Pan tu nic nie robi wiec jak ma oczekiwac ze zostanie? To tak jakby nie zwolnic sprzataczki , ktora nie sprzata
Pozdro

0

czemu pajace? Trochę szacunku kolego, bo zachowujesz się jak jak to powiedziałeś ,,pajac" nazywając tak kogoś tylko dlatego ze kibicuje innej drużynie. Ale do rzeczy, tak możliwe ze Suarez jest blisko Rm.
Wegner powiedział coś w tym stylu: Suarez do nas nie dołączy ponieważ wybrał inny klub, trudno jest negocjowac jak włącza się 3klub

0

Wiem, że nie związane z tematem, ale kiedy obiecana liga typerów ??

0

Czytałem, że spędzanie nocy w hotelu nie jest dobre dla piłkarzy. Pep pamiętał, że bardzo sie nudził w hotelach i wolał żeby piłkarze spędzili noc z rodzinami, a w następnym dniu z rana wyjechali. Nie wiem czy to nie była lepsza opcja (bo udowadniała zwycięstwami swoją wyższość). Jednak teraz Tata jest trenerem i on decyduje może to i lepiej jak odpoczną.
Pozdro

0

Wolałbym Neya za Messiego, a Fabsa za Xaviego.
Neymar to lepsza fałszywa 9 niz Fabregas, za to Cesc grał świetnie w pomocy w ostatnich meczach
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?