barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,Jednak my, z zimną krwią, sprzedaliśmy go za 25 milionów." Naprawdę wilkie gratulacje Rosell jestes niesamowity kup sobie złoty medal i wmawiaj nam jak to wy jetsescie świetni we wszystkim i że tylko wy macie racje, a Guardiola mówił ,,same kłamstwa"
0
nie płacił podatków i musi teraz tyle zapłacić z tego co słyszałem, że wyjdzie na to jakby rok w Barcelonie grał za darmo więc pewno stąd to prośba
Pozdro
0
Javier Faus został zapytany także o Garetha Bale'a, walijskiego zawodnika Tottenhamu Hotspur, o którym wiele się mówi ostatnio w kontekście jego możliwego przejścia do Realu Madryt. „Nie oceniam innych klubów" - oznajmił Faus. - „W tej kwestii mam wystarczająco pracy z moim klubem".
W takim stylu powinien się wypowiadać Xavi jak zostanie zapytany o Real.
Faus zawsze daje nam kibicom wiele informacji lubie tego gościa :)
Pozdro
0
Przede wszystkim nie bylo Alby, teraz jest i mamy tylko 2 obroncow. Kiedys Abi zostawal i bylo dobrze. Trzeba powoli zakonczyc wspolprace z Alvesem bo nia da sie wygrywac z 2 obroncami. Musimy kupic SO poniewaz Pique i Masche to za malo (na Tarzana nie ma co liczyc pewnie znow kontuzja przez 8miechow). Nastepnie trzeba sprowadzic kogos za Daniego lub wprowadzic Montoie (wole 2 opcje).
Pozdro
Btw jak na Polski odmienilbym poprawnie nazwisko Martina?
0
sami macie nieudacznika, który chce jakiegoś Bale za 120mln. Rozumiem 60, ale 120????? Wasz prezes robi to co każą mu media. Człowiek z kompleksami. Więc nie najeżdżaj na Rosella (ktore tez moim zdaniem jakis super nie jest) tylko spojrz na swojego prezesia
0
Srednia wieku?
Poogladaj sobie ytberow z fify kazdy ma wiecej niz 18 i kazdy mowi ze pes to nie konkurencja (nw jak na kompa).
Pes to japonski crap. Fifa ma wiecej lig, jest bardziej realistyczna gra sie w nia przyjemniej i ma lepsza grafike, a przede wszystki tryb ultimate team
Moj komentarz dotyczy tylko konsol, a nie pc
Pozdro
0
Chyba ucielo linka wkljam jeszcze raz usun spacje
https://www.dropbox.com/s/fvpnmrgqa5ybh04/Photo% 2030.07.2013%2001%2029%2028.jpg
0
https://www.dropbox.com/s/fvpnmrgqa5ybh04/Photo%2030.07.2013%2001%2029%2028.jpg mam nadzije ze mozna przeczytac i sie normalnie wszystko wyswietla. Pierwszy raz urzywam dropboxa z komorki :/
Ostatnie zdanie najbardziej smutne...
Polecam wszystkim ta ksiazke w mojej opinii jest niepodwazalnie najlepsza przetlumaczoną na polski ksiazka o Barcelonie. Teraz czytam Huntera, ale w mojej opinii nie jest tak ciekawa jak El Clasico
0
Z bujkami ze swoimi kibicami tez napisze, ale pisze dodatkowo z kolega wiec jest mi ciezko robic dwie rzeczy na raz tym bardziej ze uzywam telefonu ppozdro
0
,, ideologicznie boixos sa zlepkiem katalonskich separatystow i hiszoanskich casulas szczegolnie rasistowskich zwiazanych z ruchem neofaszystowskim [...] w ich pokojach plakaty z guevarą sa w mgnieniu oka zastepowane tymi z hitlerem "
0
Pozniej na priv wysle Tobie cytat z ksiazki el clasico. Tak boixos atakują cules na wyjazdowych meczach (przyznam ze nie pamietam dokladnie dlaczego). Dlatego tez bardz rzadko mozna spotkac cules na wyjezdzie bo sie ich boją (choc to tylko jedna z przyczyn nie wyjezdzania na mecze poza domem)
Pozdro
0
Neonazisci, ludzie ktorzy biją cules jak sa na wyjezdzie, a Ty kupujesz ich szalik...
0
Najpierw radze sie zapoznac kto to jest boixos bo niestety ale normalni oni nie są
0
ale w jakim oni sie w koncu zatrzymują gdansk czy jakimś innym. Ja mógłbym nawet iśc :D
0
1. Jak możesz po 2 meczach towarzyskich oceniać ten transfer? Ok według mnie też przesadzili z $, ale z ocenami się wstrzymajmy przynajmniej 2lata.
2. Nie Bale nie ma klauzury. W Hiszpanii jest to obowiązkowe w Anglii klub może o tym zdecydować
0
Ibrahim był obiecującym zawodnikiem, moim zdaniem gdyby wybrał inny klub niż Barca dziś mógłby byc trochę lepszym zawodnikiem. Co do jego powrotu to nie mam wątpliwości, że jest niepotrzebny. Człowiek, który próbował, ale nie rozumiał filozofii tiki-taki (szczególnie jego wieczne podania do tyłu były irytujące), nie pierwszy nie ostatni
Pozdro
0
on ma grać w piłkę, a nie odpowiadać na pytania z Geografii ...
0
nikogo mecz Panamy z USA oprócz Cb tutaj nie interesuje
0
o gustach się nie rozmawia (pisze), ale słowo ,,cudowna" to chyba trochę za dużo na te ,,nute"
Pozdro
0
Powiem tak słaby mecz z przebłyskiem/ami geniuszu (piłka do Mullera).
0
Napisze jeszcze raz.
20 000 ludzi musiało jakoś dojechać. Załóżmy, że każdy zapłacił 100 (w 2 strony) wychodzi 2 000 000 zł. Tak dla Messiego to tygodniówka, ale to naprawde duże pieniądze. Czy gest jest tyle wart?
Nie mówiąc już o organizatorach, którzy włożyli mase pracy lub kibicach którzy są zawiedzeni.
Dzięki za minusy
Pozdro
0
no kur** to jest nawrót, on nie zginął. 20 000 musiało jakoś dojechac do Gdańska. Załóżmy, że średnio musieli wydać na transport 100zł (w dwie strony) to 2 000 000zł. Tak dla takiego Messiego to tygodniówka, ale to jest naprawdę dużo pieniędzy. Czy gest jest tyle wart? Zapytajmy się tych którzy wydali te pieniądze
0
postaw się na miejscu organizatorów, którzy przygotowywali to przez miesiąc, ile pracy musieli w to włożyć. Postaw się na miejscu ludzi którzy przejeżdżali tysiące kilometrów. 36 000 mało?
To jest gest, którego równie dobrze mogłoby nie być
0
0
No tak jak to ująłeś z Zubim byłyby ,,niezłe jaja"
0
Gdyby grali z Bayernem, a nie Lechią to jestem prawie przekonany na 100%, że by pojechali
0
matifcb
Czy Ciebie w życu jeszcze nikt nie oszukał? Wierzysz im na słowo jakby Rosell i zarząd byli Bogami...
0
Sory za moje odmienne zdanie, ale Barcelona zachowała się nieprofesjonalnie. Po co jest 2 trener? Rozumiem jakby Tito umarł (3 razy pluje), ale ten nawrót już miał miejsce i ajkoś grali. Wstawcie siebie na miejsce organizatorów, którzy zrobili wszystko aby to zorganizować. Wstawcie siebie na miejscu tych wszystkich ludzi, którzy do Gdańska jechali 36000 tylu ich było!
To gest, a nic innego pytanie czy słuszny
0
Pewno zostane zjechany, ale i zarząd i Tito (przede wszystkim) zachowali się strasznie nieodpowiedzialnie. Najpierw nawrót choroby i nie zatrudnienie nikogo na miejsce Tito, gdzie nie był on z drużyną w najważniejszym momencie, następnie ustalenie że na następny rok zostaje i dizś ponowny nawrót choroby. Teraz nowy trener będzie miał niecały miesiąc, aby ogarnąć to wszystko. Słaby początek sezonu jest prawie pewny.
0
możesz plz w skrócie powiedzieć co mówią? Bo mi tv jak zwykle lami (multiroom w nc+ - nie polecam)