0

nie lecą. Niestety zostaje Ci tylko nc+

0

widzę, że z natury jesteś spinaczem :D Co płacz to piotr1985:d
Pozdro

0

spóźnione tłumaczenie, ale jest :)
Pozdro

0

Kurcze no wlasnie lipa, ze redakcja zajmuje sie tlumaczeniem poswieconym osobie didac lee zamiast Cruyffa. W koncu to najlepsza strona o FCB w Polsce, powinno juz to dawno byc

0

Będzie przetłumaczony wywiad z Cruyffem? Jego słowa na pewno wywołałyby dużą dyskusje
Pozdro

0

Cruyff ,,Barca powinna sprzedać Messiego po sprowadzeniu Neymara"
Odważnie : D
Pozdro

0

O jakich rotacjach mowisz?
Jakbys wiecej czytał to znalazłbyś pytania o transfery. (Bedzie jeszcze 1-2). Mamy sklad na finał lm, ale nie mamy trenera, ktory moglby nam to zapewnic.
,, Real zbroi sie po zeby" wyjasnij mi gdzie ty widzisz ich zbrojenie sie po zeby?

0

Trzeba przyznać, ze ciekawe :)
Choc watpie ze to dojdzie do skutku iz skrzydlowych mamy nadmiar :)

0

1 wpisujesz w google Messi
2 wchodzisz w link do wikipedii
3 patrzysz kiedy ma urodziny
Bolało?

0

Hmmmm. dopoki jest Tito na takie coś bym nie liczył. Guardiola czasami ustawiał Alvesa na skrzydle (raz chyba nawet w GD) i niezle mu szło. Co do samego transferu gracz kosmiczny, ale po odejsciu Abiego, nasza obrona dla rozciągnietej formacji np. 4-2-3-1 (real, bayern) to pikuś. Niestety albo z Albą (tu chyba nikt nie bierze takiej mozliwosci pod uwagę) albo z Alvesem trzeba sie będzie pożegnać, aby nie bylo tak jak w tym sezonie, ze Barca od 11 meczy bez czystego konta była.
Pozdro

0

Jak MŚ beda jak ten turniej to tylko się cieszyć i oczekiwać na 2014

0

i po co taki durny tytuł jakby to już było pewne???? Oj Ola Ola... Nawet jak to jest idealnie przetłumaczone to chyba można dodać znak zapytania czy coś? Bo takie tytuły to na onecie i wp są.
Pozdro

0

Kobieto...
Niekedy piszesz po prostu cos kompletnie nie zrozumiałego cytuje
,,Przez cały mecz otwarcia komentatorzy truli o tym, jaka to piękna była jego bramka. Była, rzeczywiście, ale cholera, czy ktoś coś wspomniał o indywidualnej akcji Oscara? O tym jak prostopadle zagrał do Jo niczym Xavi za swoich najlepszych lat? Albo o strzale Alvesa z fenomenalną rotacją, w meczu z Meksykiem?"
Przeciez to jest jasne jak slonce, ze zapamietamy bramke a nie pojedynczą akcje. Wymagasz od komentatorow zeby zachwycali sie strzałowrzutką Alvesa przez 20min??
Co do regularności jak mozna nazywać kogoś nieregularnym skoro w 37meczach zaladował 24 bramki. I nie grał zle wiec Twoje przemyslenia na temat tego, ze dopiero na PK zalpał regularnosc sa tez niezrozumiałe ( nie wspomne o porownianiu do Lewandowskiego, bo juz gorszego chyba nie moglas znalezc).
Gdzie footbolowy swoat powiedzial ze dorownał Messiemu????
Mam wrazenie, ze jestes jakby nieswiadoma jego umiejętnosci, a całkiem nieslusznie bo Ney nie jest zadnym kotem w worku, jest takim duzym jeszcze nie do konca oszlifowanym diamentem, ktory ciagle rosnie i teraz jest pytanie jak wilele urośnie :)
Pozdro

0

Zainteresowania: matematyka... No to wiadomo musiałeś mi udowodnić twój niesamowity kunszt liczenia. Niestety to ma się nijak do tego co próbowałem przekazać
cytacik roku (jezeli to nie ironia), a matematyk by sobie na nią przeciez raczej nie pozwolił
,,dochodzi jeszcze fakt,że grał za słabo nawet na tyle minut,co dostał"
Dziękuje
Dobranoc

0

sorki constantine16
Xavi.
Sezon 99/00 -> PD - 45 minut, CL - 533 minuty (20 lat)
Sezon 00/01 -> PD - 1336 minut, CL - 262 minuty (21 lat)
Sezon 01/02 -> PD - 2696 minut, CL - 968 minut (22 lata)
Sezon 02/03 -> PD - 2506 minut, CL - 1032 minuty (23 lata)

Thiago.
Sezon 10/11 -> PD - 668 minut, CL - 90 minut (20 lat)
Sezon 11/12 -> PD - 1825 minut, CL - 431 minut (21 lat)
Sezon 12/13 -> PD - 1414 minut, CL - 116 minut (22 lata)
Thiago już jak Xavi cierpliwy był :(
Pozdro

0

Co do Xaviego to nie mam nic do niego i broń Boże nie skreślam go :) Chodziło mi bardziej o to, że Tito na siłe na niego stawia.
Nie ma miejsc na eksperymenty? No nie wiem, te ,,eksperymenty" dały nam tyle wychowanków w jednym składzie. Gdyby ktoś się mnie zapytał z czego jestem najbardziej dumny jak oglądam Barcelone to odpowiem: z wychowanków. Ok moje ego zostawmy, ale musisz przyznać po prostu trzeba stawiać na młodzież i Guardiola robił to świetnie Pedro/BUSI/Tello/Thaigo/Pique można by jeszcze wymieniac :) A niestety Vilanova zaprzestał z korzystania z perełek. Najlepszy przykład to ostani mecz ligowy z Malagą ( i ogólnie mecze przed którymi liga była już wygrana) dlaczego do cholery Thaigo/inne talenty nie grał od początku (argument 100pkt odrzucam z miejsca :) ?
Pozdro

0

@destro
Wiele razy się z Tobą nie zgadzam, ale tu muszę Ci przyznać racje. Brakuje smutnego Tito i Abidego+jakiś mało używanych słów i metafor w artykule aby zmienić zdanie 90% użytkowników. Przykład? Wczorajszy artykuł Cochise, który nagle przemienił spostrzeżenia 90% userów w sprawie Abiego.
Ok skoro Choise mógł napisac swoje (inne) zdanie to niech jakiś Redaktor napisze artykuł przeciwko Tito.
Pozdro

0

Thiago.
Sezon 10/11 -> PD - 668 minut, CL - 90 minut (20 lat)
Sezon 11/12 -> PD - 1825 minut, CL - 431 minut (21 lat)
Sezon 12/13 -> PD - 1414 minut, CL - 116 minut (22 lata)
Popatrz jaki wzrost i nagle taki spadek. Nawet jeżeli ułożymy proporcje uwzględniając, że Thiago miał kontuzje przez 2 miechy i tak Pep na niego więcej stawiał.
Guardiola potrafił postawić na Tello w meczu o Ligę z RM lub na Cuence w 1/2 LM. Tito najwyżej postawi na Xaviego heheh
Pozdro

0

nie do zatrzymania??? Jakoś przed meczem z Bayernem twierdziłeś, że nic nie pokazali, a jak przegraliśmy 7-0 to, że nie do zatrzymania? Barca za Guardioli była wyraźnie najlepszą drużyną na świecie, nie było mocnych, nawet jak przegrywali to (zacytuje tutaj Xaviego) byli lepsi :) Przyszedł Tito i śmiało możemy powiedzieć, że nie jesteśmy najlepsi.
Pozdro

0

wierz w propagandę. Wkleję to co odpisałem innemu użytkownikowi, nie będzie to idealnie pasować, ale nie mam czasu na edycje, mam nadzieje, że się połapiesz.

Sezon 11/12 -> PD - 1825 minut, CL - 431 minut (21 lat)
Sezon 12/13 -> PD - 1414 minut, CL - 116 minut (22 lata)
Oczywiście argument Thiago miał kontuzje 2 miechy, ok pobawmy się w statystyków.
Załóżmy, że sezon trwa od września do czerwca (wliczając wrzesień, ale nie czerwiec) czyli 9 miesięcy.
Załóżmy też, że w sezonie 11/12 był do dyspozycji przez 9miechów, teraz niestety przez kontuzje mógł zagrać tylko 7miesięcy.
Ustawmy proporcje
9-2250 (minuty które zagrał Thiago przez 9miechów za Guardioli)
7-x (za Tito zagrał 1520, ale chcem udowodnić, że powinien więcej)
Po chwili liczenia wynik to 1750! To znaczy, że za Pepa zagrałby przynajmniej o 200minut dłużej. Problem polega na tym, że on potrzebuje więcej jestem przekonany, że Pep by mu dał więcej niż te 1750. Jak podał Cochise Xavi zagrał ponad 200% więcej minut z wieku 21 na 22. Może Pep 200% by mu nie dał, ale ze150% na pewno, Tito za to dał mu mniej. Gdzie jest logika??? Nie ma. Wniosek? Tito to beznadziejny trener
Pozdro

0

spokojnie już niedługo nie będziesz musiał wysilać wyobraźni dzięki Tito.
Pozdro

0

A co Muniesa to jakis filar druzyny?
30mln koszykiem gruszek tez bym nie nazwał.
I jeszcze za co Cesc ma dostawac wsparcie to chyba nie job Rosella, jezeli juz to Tito.
Zapomniales o najistotniejszym (wedlug mnie) :pozostawienie Tito na lawce ... To co ten czlowiek wyprawia jest niezrozumiale.
Pozdro

0

Szkoda ze 90% uzytkownikow fcbarca.com zmienia zdanie bo wydaje im sie, ze jak ktos potrafi ladnie napisac to koniecznie ma racje...
Ok to naprawde dobry artykul, ale prosze trzymajmy sie swoich zdan, powrocmy do artykulu http://www.fcbarca.com/48469-mniej-niz.html i poczytajmy komentarze, nagle wszyscy teraz sa przeciw Abiemu ? Nie mowie aby zadne argumenty nie zostały uwzględnione, ale bez przesady. Pobawcie sie w prokuratora bedzie latwiej :)
Pozdro

0

vitaja79
To ty się zastanów proszę, wystarczy spojrzeć co napisał nam Cochise
Sezon 11/12 -> PD - 1825 minut, CL - 431 minut (21 lat)
Sezon 12/13 -> PD - 1414 minut, CL - 116 minut (22 lata)
Oczywiście argument Thiago miał kontuzje 2 miechy, ok pobawmy się w statystyków.
Załóżmy, że sezon trwa od września do czerwca (wliczając wrzesień, ale nie czerwiec) czyli 9 miesięcy.
Załóżmy też, że w sezonie 11/12 był do dyspozycji przez 9miechów, teraz niestety przez kontuzje mógł zagrać tylko 7miesięcy.
Ustawmy proporcje
9-2250 (minuty które zagrał Thiago przez 9miechów za Guardioli)
7-x (za Tito zagrał 1520, ale chcem udowodnić, że powinien więcej)
Po chwili liczenia wynik to 1750! To znaczy, że za Pepa zagrałby przynajmniej o 200minut dłużej. Problem polega na tym, że on potrzebuje więcej jestem przekonany, że Pep by mu dał więcej niż te 1750. Jak podał Cochise Xavi zagrał ponad 200% więcej minut z wieku 21 na 22. Może Pep 200% by mu nie dał, ale ze150% na pewno, Tito za to dał mu mniej. Gdzie jest logika??? Nie ma. Wniosek? Tito to beznadziejny trener

0

To co mowilem Guardiola by go juz wprowadzil do 1 składu, a Tito to czlowiek bez jaj i bedzie stawiac na Xaviego ograniczajac rozwoj Thiago

0

Seba
Człowieku chodzi o to ze gdzyby wiecej grał to by z Barcy nie odszedl.
Kontuzja? On nawet w ostatnim meczu nie wyszedl w podstawowej 11, badzmy troche obiektywni... Spokojnie Thiago mogl zagrać 60% spotkań.

0

Nic dodac nic ująć
Pozdro

0

A co bys zrobil na jego miejscu??? Został u kompletnego durnia Tito ktory i tak mu nie da grać, bo sie boi? Vilanova to totalnt tchorz, to nie jest Guardiola, ktory potrafił postawic na Tello w GD i Cuence w 1/2 lm. Pep juz by odkryl z 2-3 nowe perełki, Tito odkrył 0.
Ja mysle ze Thaigo odejdzie bo wie ze tylko lepszy trener moze mu pozwolic stac sie jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie.
Pozdro

0

Wiecie komu mozecie przede wszystkim podziekowac? Najepszemu trenerowi Tito, za to ze dawal mu tyle grac nawet jak tytul byl juz wygrany to go nie wpuszczał. Tito to totalny duren i tyle w tym temacie

0

Pomocnik jest nam niepotrzebny. jak przyjdzie Mata to Thiago odejdzie więc tym berdziej jestesm przeciw.
Plotki, plotki, plotki
Czas wzmocnić obronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?