0

Żadne transfery nic nie dadzą dopóki Tito będzie siedzieć na ławce. Wczoraj zobaczyłem 11 graczy, którzy chyba nie oddali ani jednego celnego strzału i żadne Neymary Ronalda Casillasy i Martinezy by w tym nie pomogły. Po prostu jak się nie gra do przodu to nie można się dziwić, że nie pada bramka.
Pozdro

0

Wow jeden z jajami przyznal nie zwalal na sedziow. Jestem pewien, ze juz lepiej Xavi by przygotowal zespol niz Tito.
Pozdro

0

Nawet Messi sie wypwie, ale nasz swietny trener nie, on sie woli chowac.
Nie ma co przegralismy. Nadzieja umiera ostatnia,ale nie widze tego nie z taka gra nie z taka charyzmą poszczegolnych ludzi
Pozdro

0

Choise
Dymisje to dla Tito za to, ze niby nie moze wyjsc na konfe i przyznac ze przegralismy, ale nie on ma chorobe i moze tylko trenowac bo jak bedzie gadac to sie przewrazliwi
Pozdro

0

WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI
Pozbylismy sie Miki_Messiego2001 :na dlugei lata :)
Pozdro

0

Destro
Oczywiscie nic do sedziow jednak pan w newsie cos do nich ma :)
Najistotniejsza sprawa klubu jest to czy Tito odejdzie.
Pozdro

0

Sawik
Mocne slowa. Daja do myslenia :) Widze ze nie tylko ja wspomnialem Ibre
Pozdro

0

Messiah16 obeiktywizm to sie by przydal niktorym przed meczem :) (ostatni raz obiecuje:)
Destro
Byc moze masz racje, ale postawa W i sedziowanie to inna rzecz, a beznadziejna taktyka i beznadziejna bezradnosc to druga i o wiele istotniejsza
Pozdro

0

malutkifcb
Marzenie oby sie spelnilo, jeden problem brak jaj zarzadu i trenra. Po takich seriach kompromitacji powinien sie zwolnic, ale on nawet na konfe nie przyszedl bo niby chory (co ciekawe bo jakos trenowac jezeli mozna to tak nazwac potrafi). A Rossel coz... Jak sam go nie zwolni to dolacze do tych ktorzy wczesniej pisali, ze jest beznadziejny. Przed meczem uwazalem ze Tito jest kiepski wolalem sie wstrzymac, teraz tez sie wstrzymam z najazdem na Sandro.
Pozdro

0

Swietne pier**lenie glupot. Czy mamy tak gownianego trenera ktory nie moze wyjsc i przyznac z honorem ze przegralismy polfinal. Tak oczywiscie zaraz wszyscy ze ma chorbe, to trenowac moze a gadac nie? Zwalanie na arbitrow? Niech zobaczy powtorki i 2 reki w polu karnym wgl jakby to zmienialo postac rzeczy. Zagralismy zle, a kogo to wina? Trenera. Problem polega na tym, ze tym razem Xavi i Puyol nie usatla taktyki za niego.

Sorki za wulgaryzmy, ale w tej wypowiedzi muszą byc zawarte wiec prosze o wyrozumialosc adminow..
Pozdro

0

Malo ciekawostka z połzaufanego zrodla, wiec moge sie mylic
Barca jest pierwszym zespolem ktory przegral 4-0 w polfinale.
Pozdro

0

Messiah16
Sorki za ten najazdna Ciebie, ale musze :) Naprawde nie jestes jedyny tutaj wielu ludzi pierdoliło za przeproszeniem, ze Bayern nie jest taki dobry i nic nie wygral i nic nie pokazal. Teraz jest zawod, Ja wiedzialem ze Barca ten mecz przegra i przyjalem z zadowoleniem porazke bo przynajmniej jak jest 4-0 to wywala Tito, a tak to by jeszcze 2lata potrenowal. Po porazce z Chelsea poplakałem sie bo bylismy lepsi, tu bylismy dla nich kolejna niemiecka druzyna z ligi po ktorej sie przejechali.
Jaka lekcja? Zawsze patrz najpierw na swoich (psg, real milan), a dopiero pozniej na innych
Pozdro

0

Madridista4eva
Dokladnie pol strony zapewnialo ,,wystarczy ze zagramy jak z milanem i jest po Bayernie" zapamietalem 2 nicki bo jak tu bywa teraz nagle kazdy tak bedzie sie wypierac. messiah16 juz szuka nowego trenera, a jeszcze tydzien temu ze nie taki Bayern straszny
Pozdro

0

Messiah16
Jak tam Twoje zapewnienia ze Bayern jest w miare latwy do przejscia? Pytanie retoryczne
Pozdro

0

Ja moze wyjasnie skad sie wziela ta niechec Avady do Oli (przynajmniej wedlug mnie). Wiec 1-2 miesiace temu Ola rzezcywiscie wstawiala najnudniejsze newsy. O tym, ze pilkarz juvenil A nie podpisal kontraktu itd. Przyznam odobiscie, ze probowalem w jakis sposob dac do zrozumienia, ze te newsy nas raczej nie interesują. Po 2 tygodniach bylem naprawde mile zaskoczony Ola zaczela tlumaczyc o wiele ciekawsze artykuly pod ktorymi pisano setki komentarzy, wiec tu moge tylko pogratulowac. Ale z dugiej strony potafie tez zrozumiec Avade, mimo to uwazam to za wscibskosc tak jakby czekal az sie okaze, ze jednak sie nie zna (ja uwazam inaczej :) i jakby to zmienialo postac rzeczy. Ola dla nas tlumaczy i powinnismy do docenic a nie doszukiwac sie jakis wad.
Pozdro

0

pax
Z tria Villa Pedro Alexis David jest najlpeszy. To jest gracz na ktorego mozna liczyc w waznych spotkaniach z Milanem, z Realem, z Manu, wyczytasz to nawet w wywiadzie z Laskowskim ... Mozna wymieniac bez konca. Pedro jezeli chodzi o to tez nie zawodzi w przeciwienstwie do Alexisa ktory za Tito jeszcze waznej bramki nie zdobyl.Osobiscie nie jestem fanem Villi, najbardziej ciesze sie jak z tych trzech wychodzi Alexis, za Guardioli grał swietie powoli zdaje sie ze odzyskuje ta forme. Mam swoje zdanie, ze jezeli z nami bylby jeszcze Pep to kazdy z tych gracz mialby okolo 5 bramek wiecej, to nie jest przypadek ze Pedro jedzie do rep. walnie 2 bramy i pozniej musi czekac znowu na eliminacje do Brazylii aby zaladowac dublet.
Pozdro

0

duch toma joad
uwierz to nie troll
Pozdro

0

sorki dopiero po odświeżeniu strony pojawił mi się komentarz ściaha
Pozdro

0

Ariano w dół jak Leveante strzeliło prawidłową bramkę, to on złamał linie spalonego, gdyby nie błąd arbitra przegrywalibyśmy przez to 1:0

0

już czekam na wywiadzik z el jarkiem i propagandę Mou, teorie spisków...
Tutaj niezły wywiad, ale przez banalne pytania mógł być lepszy. Dobrym przykładem jest jakie pytania zadawała redakcja fcbarca.com Laskowskiemu, a jakie ten człowiek Challengerowi, mało wyciągnął tak naprawdę 2 fajne pytania o Ibrze i o stoperze.
Pozdro

0

Wszystko fajnie uwielbiam jak gra na PO/LO, ale na ŚO nie da się go po prostu oglądać... Tito chyba nie rozumie, że niektórzy nie mogą grać na wszystkich pozycjach, które on pragnie załatać. Podsumowując Adriano naprawdę świetny obrońca, ale nie ŚRODKOWY
Pozdro

0

BRAVO Tito, który musi być ślepym, aby wystawiać Adriano na ŚO

0

Brashearr spróbuj przeczytać z wiekszym zrozumieniem to co napisał TheKronos. Jakoś nie wiem czy pamiętasz, ale w tamtym sezonie mieliśmy 3miejsce. Era R10 była piękna, ale dobiegła po prostu końca i w perfekcyjnym momencie przybył Pep i stworzył coś nowego.

kibicbarcy678 każdy może mieć swoje zdanie :) Dla mnie osobiście Busi jest top1. Oczywiście po stronie Yaya jest siła, główki,strzał, ofensywa, ale tak jak Sergio czytać grę nikt nie potrafi ten zawodnik jakby miał nieskończone Daja Vu, a jego elegancja to prawdziwa wisienka na torcie :) Tak jak powiedziałem to tylko moje zdanie wielu się nie zgodzi, wielu mi przyzna racje :)

Pozdro

0

Cule80
Źródło: AS
Pozdro

0

oj przepraszam :D po dwumeczu z realem liga hiszpanskia w ostatnich 3 latach zawsze traciła :)
Jeszcze raz sorki
Pozdro

0

sojerrr
Po dwumeczu

0

Panowie z wyrokami lub pochwałami pracy Tito poczekajmy do 1maja (choć głowa podpowiada, że będziemy narzekać)
Pozdro

0

Świetny tekst, choć zabrakło mi kilka słów o BEZNADZIEJNEJ postawie Adriano :)
,,Myślę, że przed tygodniem Barça wyszła „jak po swoje”, ze zbyt dużą pewnością siebie. Uśpiona tym, że „to tylko PSG” cytat dla wszystkich ktorzy nie obawiają się Bayernu, a o dziwo jest wielu takich na stronie.

Mam też ochotę mocno ponarzekać na sztab szkoleniowy, ale na to jest jeszcze za wczesnie :)
Pozdro

0

scorpion mu jeszcze rok pozostało :)
Pozdro

0

Pitinho#10
rok temu jak ogłosił Rossel, że zagramy Barcą B to odwołali 9chyba ze się mylę to mnie popraw :)
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?