barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sojjer
Ah szkoda że ja jakoś nigdy nie potrafie oglądac nagranych meczy :) Jak dla mnie to już wgl nie to samo :) Widze tez ze obaj życzymy Argentynie jak najlepeij na MŚ 2014. Może im się uda, ale na razie to nie jest drużyna na 1 miejsce, chyba że Messi będzie w formie życia
0
niech Lewandowski spieprza z tej reprezentacji jak mu Kucharski w głowie namieszął i tylko widzi kase zamiast orła to nie robi nam żadnej łaski, pieprzony nierób. Boruc jest prawdziwym zawodnikiem reprezentacyjnym, który został źle potraktoway, ale i tak płacze jak przegrają i daje z siebie wszytko, a gra dla niego to największe wyróznienie podobnie Błaszczykowski świetny kapitan
0
LaChupacabra
Na pewno czasmi będzie próbowac, podobnie Alexis też lubi sobie zanurkować, są świetnie piłkarze którzy to robią/robili często (używajac tego okolicznika nie wsomne o Busquetsie, który tą jedna symulką już zrobił siebie ikone symulki dla tych którzy nie interesują sie aż tak bardzo piłką) Ronaldo/di Maria/ Gotze. Ale możesz mi uwierzyć że HeilRJ03 wyciągnął wszystkie najgorsze symulki Neymara, a wszyscy wiemy jak łatwo jest zrobić taki film oczerniający piłkarza
Pozdrawiam
0
el polaco
dwie zupełnie inne historie, nie ma nawet co porównywać
A Ci którzy piszą kto jest lepszy od Neymara zachowują się tak jak Ci którzy porównują go do Messiego i Ronaldo, założę się, że większość z was zna go tylko z yt i meczu Santos-FCB. Wysuwa nam się wniosek, że na oceny Neymara trzeba poczekać ąz przyjdzie do Europy (najlepiej do Nas), ja osobiście mam nadzieje, że powróci ta magia R10 nawet w małym stopniu bo żeby zobaczyć jakiegoś tricka w meczu FCB to trzeba poczekać na Thiago, który czasami się skusi :)
Pozdro
0
N2O
rdzenny Amerykanin się odezwał
0
,,Były sędzia z Turcji rozpoczął swoje śledztwo po tym, jak rezultat losowania 1/8 finału był identyczny jak w losowaniu próbnym."
A przypadkiem Barca nie trafiła na Gala w próbnym?
Brashearr jak nam sędziowie pomagali to pewno cicho siedziałeś i wyzywałeś tych którzy mówili jak Ty teraz.. Po co takie spekulacje, losowanie może usatwione ale mecz przez taki faul ????
0
tylko się cieszyć i liczyć ze nie wejdzie na jego msc. jeszcze wiekszy zlodziej, bo te łapówki i wszysko co się dzieje w FIFIE to jest już szczyt. Beckenbauer na pewno zaprowadziłby porządek
Pozdro
0
KonioFcb
To jakis zart? Jeden mecz a ty chcesz Fabiana? Moj kolega dzisaj mial tez forme zycia moze go sciagniemy na rezerwy?
Co do newsa niestety bedziemymusieli przyjac poniewaz W mowiac to publicznie wynizyl swoja cene o 5 mln.
0
Pyrzo
Taka gra niepopłaca i coraz to bardziej widac na naszym przykladzie.
Z milanem wprawdzie gralismy tymi ofensywnymi, ale Alba twardo stał z tylu i dzieki temu bylo 4-0. Gdy gramy Jordim i Danim i dolaczaja sie oni oboje do ataku prawie zawsze tracimy bramki. Z Abim np to swietnie funkcjonowalo i W nie wpuszczal nic nawet przez ponad 1000 minut.
Pozdro
0
I miss you Pep...
Tito/Roura jakby nie mieli takich jaj jak Guardiola i tylo stawiali na tych samych zawodnikow, ani jeden zawodnik w tym sezonie nie zostal odkryty !
0
0
test 123
0
GeneralXavi
Bez przesady akurat nigdy (a przynajmniej ostatnio) nie mamy pecha do losowan :)
Najbardziej chcialbym uniknac Realu, Bayernu i Juve.
Pozdro
0
ok po ,,cieszynce" na 4-1 widze ze wynik z meczow poprzednich i wynik w dogrywce sa jednak zalezne miedzy sobą sorki za 2 komentarze pod rzad
0
usłyszałem że jak Inter w dogrywce przegrywa 1 bramą musi strzelic 2 żeby wygrać, to prawda, czy nie? Bo wydawało mi się że dogrywka już jest niezależna od poprzednich wyników
0
mi wyszło tak
Barca PSG
Juve Real
BVB Gala
Bayern Malaga
Ogólnie takie losowanie byłoby idealne ponieważ odpadłyby te gorsze drużyny czyli PSG Malaga i Gala mielibyśmy jeden hit w ten sposób uzyskalibysmy najmocniejsze półfinały i najmocniejszy finał :D
Pozdro
0
Po tym newsie w komentarzach widac ze to Polska
X komentarzy mysli jakby tu przekrecic aby dostac 120mln i wystawic 2 sklad. Naprawde myslicie ze jestescie sprytnymi liskami i nikt nie napisze w umowie o tym ze 1 skald ma grac ????
Po drugie niektorzy tu pisza o sprzedawaniu sie. Na litosc wy pewno za 1000zl Bog wie co zrobicie wiec zastanowcie sie ze to nam moze pomoc wyjsc z dlugow przez ktore (prawdopodobnie nie,ale mozliwosc jest) moze zbankrutowac nasz klub, wiec lepiej zebysmy zagrali dla szejkow 4 turnieje niz potem jakis szejk byl wlascicielem klubu...
Jedyny minus to pilkarze, ktorym sie skrocą wakacje, no ale w koncu 10mln za darmo nie dostaja...
Pozdro
0
jezeli prawda nawet za 90 brac oferte jak nic. Poradzilibyśmy sobie raz na zawsze z długami w 3-4 sezony :)
Pozdro
0
działa wam? bo mi nie i nie wiem czy szukac błędu u siebie czy to norma :)
Pozdro
0
Dziwny i chyba niepotrzebny news ale dobra co racja to racja fuksa mielismy, ale ile razy nam tez go zabraklo ...
Pozdro
0
Jestesmy coraz blizej finalu !!!
Visca el Barca
0
Barcabest
Hahaha zartujesz sobie? Moze jakies argumenty podasz? Jak wol pisze na poczatku.
Pozdro
0
mam wrażenie że redakcja daje od razu 1-3 oceny w góre za wygraną bo jeżeli byśmy mecz zremisowali/przegrali to ani Song ani Tello nie mieliby 5 tylko co najwyżej 2/3
Pozdro
0
Oby się nie zakończyło na słowach albo na innym rozumieniu słowa rewolucja.
Od 2006 roku kiedy kibicuje nie pamiętam żeby była aż taka presja, powróci ta adrenalina to szybsze bicie serca to niesamowite uczucie :)
Pozdro oby sie udało
0
miałem sen że Barca wygrał 5-2 :D nierealne ale czasami cuda się zdarzają :)
Pozdro
6
2013 i czytam :D Przyjemne
0
Pingwinek byłem na Camp Nou 3 razy podczas jednego meczu max 10 razy krzyczelismy BARCA BARCA itp, więc dopingh jakiś jest ale nie porównywalny do polskiego. Nie wciskaj kitów że zdzierają gardła. Mi osobiście podobało się lepiej bo mogłem delektować się grą a nie robić meksykańskie fale itd.
Pozdro
0
Gallaret
Eh nadal uwazam ze BVB to nie najlpeszy przyklad ale trudno jest mi sie nie zgodzic ze u nas takiego czegos nie ma, ale dzieje sie tak glownie dlatego ze jest/bylo wolne msc do rywalizacji tylko na 1 skrzydle, bo Iniesta czesto zajmuje/zajmowal lewe
Napisales ,,Jak Villa i Tello strzelali bramki i wnosili sporo świeżości, to w nagrodę przez kolejne 3 mecze grzali ławkę, a szczególnie w tych meczach prestiżowych." Kosztem kogo? Alexisa.
Nie chem dalej ciagnac konwersacji bo i tak mamy swoje zdania i chyba siebie nie przekonamy :)
Pozdrawiam
0
Gallert
Pytanko sadzisz ze Alexis jest teraz lepszy od Pedro? (Jakbys mogl odpowiedz tak/nie)
A co do BVB to jakbys chcial wiedziec oni maja stala 11-14 i dalej dlugo dlugo nic. Jak mi nie wierzysz to poczytaj sobie jak sie skarza na brak zmiennikow na poziomie wiec argumentu nie rozumiem. Jszcze lepszy przyklad jak Lewy nie jest w formie to co niby robia?
0
Ogarnijcie sie jak gra slabo to narzekacie jka dobrze to piszecie ze zawsze w niego wierzyliscie i jak zagra Pedro to lipa bedzie. Kolejny raz Alexisowi wystarczy jedno dobre spotkanie zeby zdobyc zaufanie wiekszosci i wymazac 7 ostatnich BEZNADZIEJNYCH meczy z pamieci kibicow.. Czy wyjdzie Alexis czy Pedro nie bedzie mialo wiekszego znaczenia graja podobnie (takie jezdcy bez glowy) wiec zadecyduje Tito, ale nie piszcie ze jak Pedro wejdzie to bedzie placz i smutek. Najwazniejsze zeby wyszla taka obrona jak dzis bo w koncu mamy czyste konto a jest to niezbedne aby przejsc Milan
Pozdro