0

taki turniej to ma symbolizować niepodległość (utraconą) Katalonii więc Ci, którzy piszą, że powinno być to rozgrywane w presezonie niech się zastanowią jakie to jest dla nich ważne
Pozdro

0

Piotr1985
,,Przestan byc kibicem Barcy"??? A kim jestes zeby rozkazywac innym? Ok to co pisze 12latek czesto nie jest prawdą albo jest po prostu glupie, ale pisac komus zeby przestal kibicowac to chyba lekka przesada tym bardziej ze gsociu ma 12 lat, a ze internet popularnijszy to mlodsi mają latwiejszy dostep. Moze Ty i ja pisalismy na lepszym poziomie w jego wieku, ale atkich jak on bedzie tylko wiecej ;/ Za miesiac i tak juz go na stronie nie bedzie bo mu sie znudzi, ale zeby 28 latek dal sie tak poniesc emocjom przez mikimessiego?
Pozdrawiam
Dobranoc

0

Messiah16
Dokladnie! Trzeba wierzyc, ale pamietaj pycha nie popłaca i niech ona ich zgubi, a nie nas:) Dlatego lepiej podejsc do spotkania z przekonaniem, ze Braca nie jest faworytem niz pozniej sie zdziwic :) A Niemcy jak Niemcy w takich spotkaniach czesto przegrywaja mecze juz w szatni i czuje ze to bedzie ich piętą achillesową.
Pozdro

0

MESSIah16
Radze naprawde zejsc na ziemie. Uwaga uwaga lepiej usiadz bo to co powiem moze byc dla Ciebie szokujace ... Bayern jest faworytem, gdyby nasi pilkarze podchodzili jak niektorzy tutaj ze wygrają z palcem w dupie no coz skonczyloby sie jak z realem i milanem (p$g mozna zaliczyc jeszcze), problem polega na tym, ze to nie te druzyne sa naszym przeciwnikiem tylko Bayern z ktorymi jedno przespane spotkanie to przegrany dwumecz.
Pozdro

0

Juz czekam na te dziesiatki komentarzy(najbardziej na bar10 czy cos takiego) ze nie ma sie czego bać i wgl przejdziemy bez klopotow. Zejdźcie na ziemie i zrozumcie ze to bedzie bardzo bardzo trudny mecz
Pozdro

0

,,Dlatego moim zdaniem najcenniejszym i kluczowym zawodnikiem, który decydował o powodzeniu drużyny Guardioli był Busquets, czyli człowiek, który działa jak wycieraczka." Cytat miesiąca...
Gratuluje Fcbarca.com 2 lata temu wywiad z jakimś (bez urazy) srednim dziennikarzem teraz z jednym z najlepszych komentatorow :)
Pozdro

0

Pyrzo
Jak znam destro juz jestes sezonowcem i sie nie znasz :)
Pozdro

0

Zimoch najlepszy, ale w tv go nie usłyszymy prędko ;/

0

Kurde boję się, że pieprzeni hejterzy zabiorą Sergiuszowi te emocje, a to JEDYNY komentator n, który potrafi krzyknąć GOL!! i dzięki niemu przeżyłem lepszy mecz BVB-Malaga. Bo jakby nie Ryczel usłyszałbym tylko potwierdzenie, że padła bramka. Ja też nie przepadam za BVB, ale ten komentarz był świetny.

0

MESSiah16
Bardzo dobre postanowienie :)
Co do porównywania Varane i Bartry nie ma sensu. Pierwszy udowodnił, że przed nim kariera jednego z najlepszych obrońcy na świecie z kolei u drugiego nie wiadomo jak to się potoczy. Ale nie mogę się zgodzić, że Bartra jest odpowiedzią na Varane bo Katalończyk szybciej w pierwszym zespole Barcy wystąpił niz Francuz w Realu.

0

destro
Mała poprawka bo Varane już trochę przed tym GD rozgrywał świetne zawody, po prostu po tamtym meczu cały świat o nim usłyszał. Co do Bartry zgadzam się, że należałoby go wypożyczyć. Nie wiem masz prawo do swojego zdania, ale ja w nim widzę zdolnego obrońcę. Pierwszy mecz jaki oglądałem w jego wykonaniu był z Betisem w CdR (chyba wtedy przegraliśmy) i przypominał trochę Pique. Ale jak Tito woli na obronę beznadziejnego Adriano to wypożyczenie jest konieczne, ianczej sobie nie pogra tym bardziej jak przyjdzie obrońca.
Pozdro

0

lechu55
To dzieku za poprawkę bo lezałem w błędzie, z drugiej strony system w BL wydaje się ciekawszy, ale mniejsza o to

0

alano0o1
Świetne wieści, Mallorca to nie drużyna na spadek. Liga z nim jest ciekawsza, gdyż jescze rok/dwa lata temu potrafili nam zabrać punkty. W takiej sytuacji będą grali o 1ligę z 3 drużyną w 2, chyba że tak tylko w Niemczech to poprawcie mnie jeżeli się mylę
Pozdro

0

piachuFCB
Być może, ale gościu jest młody i się uczy. On ma 12lat i moge dac głowę, że maksymalnie po miesiącu mu się znudzi :) Tym bardziej, że na dniach wywiadówka z tego co mi wiadomo :)
Pozdro i naprawdę radze na to patrzeć z przymrużeniem oka

0

Miki_Messi2001
,,i do tego piwko" hahah uwielbiam Cię. To największy troll strony nie będący trollem

0

lechu55
mikimessi chcę na poważnie hahaha Jezu ... Jescze się mnie na pw pyta gdzie można złożyć podanie :D
Pozdro

0

no właśnie fcbarca.com pwonna poszukać moderatorów, którzy mogliby pilnować porządku jeżeli chodzi o spam
Pozdro

0

constantine16
Dokładnie 80%komentarzy gościa to totalne brednie, ale jak coś napisze co w miare ma sens zostaje zbombardowany, jak pyrzo napisał to samo to super. Wyluzujcie dzieciak zaczyna i wyrośnie z tego przecież nie musicie czytać jego komentarzy. Dla potwierdzenia w USA 80-90% ludzi żyje ,,normalnie" z rakiem (suzkałem statystyki dla Polski, ale nietrudno się domyśleć, że jest gorzej niż w stanach)

hebster nie do końca... Przy sposobach zwalczania raka, człowiek owszem cierpi, ale to nie jest zabijanie organizmu (chyab, że Cb źle zrozumiałem)
pozdro

0

N2O
Caly Felix. Choc nie ma co ukrywac sa faworytami, ale mają jedną mega wielka wade zniszczyla ich na euro 2012 i 2008 2012 lm, ms2010 i 2006 ta wada nazywa sie kompleks. Niemcy moga z nami orzegrac mecz juz w szatni i na to po cichu licze
Pozdro

0

EricAbidal
Dokladnie zostalem juz pod tym newsem zjechany ze za duzo wymagam i przesadzam, ale ciesze sie ze tez sa inni ktorzy to widza. Tito jest na rok dwa, bo trzeba przejsc na inny styl albo mocno zmienic obecny. Tito tego nigdy nie zrobi bo nie ma po prostu jaj, udawadnia to nie stawiajac na mlodziez. Postawi w koncowce i w takich mecach jak tenwczorajszy, ale nie tak jak Guardiola ktory odkrywal 1-3 pilkarzy na sezon (Villanova na razie 0) i nie wystawial ich na leszczy tylko np Tello w 11 na real lub cuence na chelsea. Inne klubu juz sie przyzwyczajają do tego stylu, trzeba cos nowego.
No ale jest szansa ze sie mylimy i dowiemy sie tego juz z Bayernem :)
Pozdro

0

elFresco
Co jak co, ale tu sie trudno z Tobą nie zgodzic. Tito jakby z uporem stawia na ta samą 16 odkryl 0 zawodnikow podczas gdy Pep na tym etapie wynalazlby koleją perełke.

0

Avada
Juz daj mu spokoj :) Zwyczajnie sie pomylil, dobrze ze sie chociaz przyznal

0

Messiah16
O Jezu wiedzialem ze to niemozliwe, a juz sie balem :)
Pozdro

0

Meesiah16
Mowimy o tym samym Holendrze?? Bo az mi sie nie chce wierzyc. Chlopie ja tez nie pamietam tamtych czasow, ale sa ksiazki i artykuly radze kilka przeczytac.

0

Avada
Musisz siedziec tu dlugo bo sam mam drugie konto (starsze od tego) gdzie nie ma nic o rejestracji. Na tym mam 900 cos i sie wyswietla wiec ponad 1000 dni juz tu raczej jestes :)

0

Destro hahah slyszales zmien twarz, rozwalilo mnie to. A no zmien o ile to Twoja oczywiscie hahahh

0

Miki_Messi2001
No spoko spoko na pewno bedziemy czekac i bedzie nam niezmiernie milo pogadac.
Dobranoc
(A jednak odpowiedzialem jako pierwszy hah, wyszedlem na glupka :)
Pozdro

0

N2O Nie no zeby Ty tak dal sie mu sprowokowac :DD?? To w sumie tez do reszty, pokazcie troche wiecej inteligencji.
Pozdro i naprawde mu nie odpowiadajcie

0

elFresco
W czasach MVP Messi juz grywal na srodku. Messi zmienil pozycje w połowie sezonu gdzie gral Ibra jest prawdopodobne ze dlatego Ibra odszedl, czasami stawiano go nawet na skrzydle

0

constantine16
Mala poprawka cules to znaczy dupki (wiem ze w nicku mam zle napisane), a glosują socios. I to Rossel dopuscil glosowanie, ale zwracam po czesci honor bo zupelnie mi to wyleciało z glowy :)
Powracajac do Tito owszem ten sezon jest swietny i nie oczekuje 6 pucharow, ale wygral tylko 1 na 6 meczow z Realem. I niemozna tez zapomniec w jakich okolicznosciach awansowalismy do tego polfinalu. Trzeba mocno ulepszyc ten styl gry albo wgl go zmienic bo juz te lepsze druzyny latwo potrafią go wykorzystac. Czy sie myle? Zobaczymy we wtorek :)
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?