barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak mowilem on sie nie nadaje na ŚO pokazal to z realem w rewanzu supercopa i udowodnił to dzisaj, tracąc bramkę.
Pozdro
0
Tools masz prawo jak każdy do swojego zdania :)
Choć nie różni się tyle od mojego bo też uważam, że przez większość Ronaldo jest nazywany pracą przez to, że jest umięśniony... Wielu zrozumiało mnie tak jakobym umniejszał zasługi Ronaldo, ależ skąd twierdze tylko, że według mnie Messi miał trudniejsza drogę, ale niewątpliwe jest to, że Ronaldo też najłatwiejszej nie miał.
Pozdrawiam
0
Ludzie, którzy mówią, że Ronaldo to praca Messi to talent i natura są wielkim błędzie. Czytałem obie biografie i to Messi miłą trudniejszą drogę. Leo musiał opuścić swój kraj w wieku 14lat i żyć w internacie. Niektórzy myślą chyba, że mięśnie biorą się od treningów w piłkę nożną, a tak nie jest Ronaldo chodzi na siłownię, ale w piłce daje mu to przewage tylko czasmi (nie licząc oczywiście różnych rodzai mięśni nóg, które Messi ma też bardzo rozwinięte i wytrenowane).
Niektórzy myślą, że od urodzenia grają tak w piłke i to głownie talent, ale to może 10% talentu, jeśli on w ogóle istnieje bo do dziś biolodzy/genetycy tego nie potwierdzili.
fitsovaty
Jeżeli od 5,6 roku życia przez 14lat to na pewno istnieje prawdopodobieństwo. Uczyć się można całe życie jednak im dłużej tym trudniej do 20 jest najłatwiej, później się już tylko to wykorzystuje lepiej i lepiej, a na koniec jest oczywiście spadek i myślenia i formy fizycznej. Różni starsi ode mnie, bo ja z uwagi na wiek nie mam doświadczenia mówili, że teraz jest im się czegoś dwa/trzy razy trudniej nauczyć niż kiedyś
Pozdro
0
Messi0045 naprawdę wyśmienity, jak coś napisałeś źle to chociaż nie kompromituj się dalej, bo jak to był żart to gratuluję i zarazem zazdroszczę poczucia humoru :)
Pozdro
0
no własnie tytuł źle dobrany. Nie ma w ogóle czegoś takiego jak sędzia przyjaciel albo wróg
0
Hebster
Polecam książkę ,, El Clascico" to zrozumiesz. Nie wiem jak można się uważać za kibica Barcy, a mówić, że ,,więcej niż klub to tylko puste słowa"
Co do newsa po Laprocie można się tego spodziewać, niektórzy go kochają niektórzy nienawidzą. Ale jeżeli to prawda nie zdziwiłbym się
Pozdro
0
W życiu nie widziałem takiego meczu. Piłka nożna jest i będzie zawsze przez takie cuda najlepszym sportem na świecie
0
jeszcze zapomniałem o najważniejszym
Lewandowski po meczu z Ukrainą: ,, byliśmy przemotywowani"
To chyba mówi wszystko na temat jak piłkarze z rep Polski traktują kibiców
0
Gasprar
Dokładnie jaki jest sens tego, że pakuje się tą kasę, jak my teraz wszystko co do ważne przegrywamy? Do tego można dołączyć Zielińskiego, które ledwo co nie wystartował dla Belgii (choć do kraju nie jestem pewien). Nie zgodzę się tylko z tym sportem narodowym, jak już napisał Choise zbyt wielu ludzi w nią gra i się interesuje.
Co totalnie nie zmienia faktu, że piłkarzom niektórym, szczególnie Lewandowskiemu tylko kasa w głowie. Zaraz zostane obsypany minusami, ale jak można tego nie zauważyć skoro on chce opuścić BVB dlatego bo nie dostaje dostatecznie dużo kasy? Ok zgoda jego menadżer Kucharski może mu mącić w głowie, ale wszytko ma swoje granice. Jak gra w kadrze to po postu można się popłakać. Zobaczcie jak Błaszczykowski gryzie trawę, a Lewy czeka aż ktoś mu na pustą wystawi lub postawi piłkę na 11metrze aby wielki piłkarz mógł się przełamać według pseudoekspertów z tvp.
Nie potrafię nie oglądać tej reprezentacji, jak większośc tutaj oglądała Hiszpanie i Argentynę mi pozostawało narzekać :) Ale jeżeli piłkarze jak Robert traktują grę w rep jak łaskę dla kibiców, to już wolę aby kasa z ministerstwa poszła dla innych sekcji sportowych bo i tak i tak przegrywamy. Mało tego może nauczą się, że pwoinni być dumni z takiej możliwości i biegać przez 90, a nie 30 minut chociażby dla kibiców.
Pozdro
0
SinMistico
Jeżeli chodzi o umowę z Man U to się pospieszyłeś :) Dostajemy o milion więcej na rok od szejków, oczywiście sponsor gówniany (przepraszam,ten wygląda nawet ładnie, ale quatar airways to jakaś porażka) i Nasza umowa jest o dwa lata krótsza
Pozdro
0
filmik nagrany kilka dni przed meczem z Mallorcą to Sanchez pewno obejrzał :)
Oczywiście włączcie napisy :)
Pozdro
0
daro2
odpowiem Ci szczerze, zawsze wezmę sobie kilku piłkarzy pod obserwacje, Alcantary po prostu nie obserwowałem więc nie chem nikogo oszukiwać i się nie wypowiadam :) Fakt pamiętam jedną jego głupia stratę zdarzają mu sie takie często (np. z Malagą w I meczu CdR), ale widzę w chłopaku przyszłość klubu, ma też w sobie procent R10 jeżeli chodzi o styl gry (chyba, że to tylko ja tak widzę), oczywiście prawdopodobnie nie osiągnie nigdy takiego poziomu, ale jego grę się przyjemnie ogląda. Popracuje nad podaniami i będzie gitara :) Pokazał, że nabrał umiejętności, aby grać w Barcelonie. Dobrze widać to było jak wszedł Dos Santos i potrzebował sekunde na podanie i zastanowienie się, za to Thiago robił to szybciej :)
+ dla redakcji za ocenę Abidala, który grał kipsko więc tak jak ktoś napisał albo 10 albo nic i bradzo dobrze, że ocena zosatła zmieniona
Pozdro
0
Alexis- o jedno/pół oczka za wysoko. Jeżeli założymy, że oceny nie są za nazwisko to nie zasłużył na 9. Zawodnik, który gra 45 minut, a w drugiej połowie się nie pokazuje nie może dostać tak dobrej oceny, mimo że wszyscy się cieszymy i był to naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu.
Bartra- zasługuje na 1/0,5 oczka w górę. Grał na stoperze przez cały czas w przeciwieństwie do Pique. Niektóre wślizgi też bardzo imponujące, chyba ten z 80 minuty był najważniejszy i uratował drużynę od straty gola. Mimo strat grał pewnie i zdecydowanie
Montoya- tu tylko bym obniżył ocenę o 0,5 bo Alves grał lepiej a ma tylko o pół lepszą.
Szkoda, że Deulofeu zawodzi każdy go tak chwalił w dziennikarze w gazetach, komentatorzy, a tu się okazuje, że jeżeli nie zmieni myślenia (bo tu nie chodzi o umiejętności) to niestety nie osiągnie tutaj, ani w ogóle w tym sporcie wielkich sukcesów
Pozdro
0
Cochise
Ale on juz nie pierwszy raz tak pisze i jest to zupełnie niepotrzebne,. Tak jakCi ktorzy piszą pozdro dla kumatych lub kto kocha swoją mame lajkuje, bez sensu sa te jego oskarżenia. Niedawno pisal ze starcił cierpliwosc do Alexisa i Pedro, Alexis pokazal sie z dobrej strony w meczu z Mallorcą wiec teraz juz pisze tylko o Pedro. I co mamy sprzedac Pedro przez to, ze jakiemus typowi nieodpowiada ?
Pozdro
0
Adriano - nie radzi sobie na tej pozycji najlpeszym przykladem jest rewanzowy mecz o SPH z realem kiedy mogli w pierwsze 20 minut strzelic 4 bramki, moze zabrzmi to naprawde paradoksalnie, ale jak zszedł (z powdu czerwonej kartki) to biali juz tak latwo nie stwarzali sytuacji
Song- jak pierwszy, Roura juz powiedzial ze nie beda go wystawiac na tej pozycji, wielu tutaj o meczu z Mallorcą, tylko ze tam gral na ŚPD
Busi- lepszy jako ŚPD jednak jezeli bylaby taka koniecznisc to zagralby i tu a Songa wtedy na pomoc przesunąc
Bartra- jedyny prawdziwy obrońca, jedyna perełka do oszlifowania z tych zawodnikow, jednen z meczow ktory moglby mu bardzo pomóc. Prolemem Tito jest ze nie robi tego co Guardiola i nie stawia na młodzież, czas najwyższy postawić :)
Pozdro
0
Pax cytat z wypowiedzi z destro w moim poprzednim komencie nic do Ciebie praktycznie nie napisalem :)
Destro
To byla odpwiedz na Twoj komenatrz: ,,bo brak ci argumentow tyle"
najpierw nie chcesz zebym odpisywal pozniej chcesz, a nastepnie znowu nie
Pozdro
0
Pax
Masz prawo do swojego zdania, byc moze masz tez racje jezeli mialbym Ci odpowiedziec to dolączam sie do destro ponizej
Destro
Nie poniewaz nie potrafisz (raczej nie chcesz) czytac ze zrozumieniem nie napisalem ze Messi to maszynka wręcz przeciwnie to Ty bardziej kreowałeś taką opinię.Ot dowód :) ,, Ty uwazasz ze dopoki jest Messi to maszynka dziala w 100%. Jest fajnie haruje za 3 w ataku.
Gdybym nie byl fanem Barcy to zyczylbym takim kibica jak ty aby Messi doznal na tyle kontuzji abys w koncu zrozumial ze jak Messiego nie ma nie ma 60% Barcy. " (tutaj jeszcze zyczenia nie mają sensu, jak mozna wgl komus zyczyc kontuzji?)
Messiah16
No wlasnie czaly czas probuje wytlumaczyc ze nie :) Byc moze przez te 2 lata MVP sie zmienilo, ale zeby az tak ?? Ok są lepsi skrzydłowi niz Pedro/Alexis, ale Ci dwaj szczegolnie ten pierwszy nie znaleźli sie tutaj przypadkiem.
Co do Leo jest jeszcze Don Andres więc myślę, ze jednak podważalnie :), ale kazdy ma swoje zdanie (ja np Busquetsa bardzo cenię i jest w mojej pierwszej 3 najlpeszych)
Pozdrawiam
0
pax
Spodziewałem się, że prędzej czy później ktoś nie zrozumie do końca mojej myśli, więc postaram się wytłumaczyć jaśniej, ponieważ wiem, że komentarz zabrzmiał tak jakby to wszytko wina Leo. Broń Boże :) Leo jest prawdopodobnie jednym z lepszych na świecie i to jasne, że dominuje najbardziej w naszym ataku. Problem polega na to, że za bardzo. Czego jest to winna? Są tylko dwie opcje
1. Piłkarzy
2. Taktyki
Powtarzam jeszcze raz Pedro strzela jak na zawołanie w Hiszpanii, jedyne czego nie możemy być pewni to Davida z uwagę na wiek, ja uważam, że jego froma jest zbliżona do tej którą miał dwa lata temu. Jednak w strategii Tito nie ma dla niego miejsca. Oczywiście ani Pedro ani Villa nie strzelą w każdym meczu, ale stać ich na wiele więcej niż teraz. Prawdą jest, że Alexis dochodzi do najczęściej do sytuacji i tutaj ja też nie wiem czy to dzięki jego wystawianiu się na pozycję czy roli (choć jedno nie eliminuje drugiego).
Jestem jednak pewien, że jeżeli Tito by zmienił nieco strategie, to Pedro i Villa na pewno by się odblokowali. Pytanie tylko po co skoro nam dobrze idzie? Ja tutaj moge tylko dodać od siebie, żebyśmy wrócili do meczów z tego sezonu w kótrym Messi był dobrze kryty (Real, Milan). A teraz wróćmy do meczów z dalszej przyszłości, przegraliśmy ,,tylko" 2 ważne półfinały (chyba że jeszcze CdR z RM zaliczymy) , oprócz tych dwóch spotkań nie było potrzebnych żadnych remontad :)
destro
ja z takimi jak Ty też niechętnie więc po prostu nie odpowiem :)
Pozdro
0
destro
uwierz nie jestes jedyny, który ogląda mecze Barcy na tej stronie
a słynne MVP (w Twoim stylu się zapytam) pamiętasz? Messi strzelał najwięcej, jednak Pedro i Villa mieli około 15. Sezon z Ibrą też Leo tak nie dominował. Jeszcze legendarny rok 2008/09 Eto'o Henry niby już inna bajka, ale nie było takiego grania na Messiego jakie jest teraz. Pedro nie w formie? Te bramki z reprezentacji przypadkiem strzela? Zgadzam się co do Alexisa jest bez formy i nie wykorzystuje szans. Ale przy odpowiedniej zmianie taktyki Messi już nie strzelałby z taką przewaga nad kolejnymi ofensywnymi graczami i to jest fakt Barca ma zdolnych ludzi w ataku, czemu więc stosuje tą a nie inną strategie? Odpoweidź jest prosta: póki działa jest dobrze więc po co zmieniać.
0
destro
mamy juz zawodników, którzy potrafią strzelać bramki co innego jest jak gra się na Messiego, to nawet Villa nie pomoże.
Co do wyższości Silvy nad Hummelsem, nie wydaje mi się aby Silva był o WIELE lepszy niż Niemiec. Wolałbym również Brazylijczyka, ale niczym to klubu go nie przyciągniemy. Można wymieniać jak Leo.Messi.10, ale nie można zapominać, że tam ma pozycje i rządzi (co było widać w meczu 1/4)
Pozdro
0
Koriolan
Irytujace sa takie komentarze skoro Turek popelnił błąd to teraz kazdy musi dawac kartki czerwon/zolte za takie zagrania???
A spalony byl metrowy (i tak jest to wystarczajaco duzo aby go dostrzec), ale na pewno nie 3. Becks i czerwien,.....??? Jakby tak sedziowali to ja dziekuje za taki sport w ktorym 3 zawodnikow wylatuje za wslizgi.
Lepeij grajmy swoje i wygrywajmy bez sedziow. Bo od narzekania na nich sa biali
Pozdro
0
juanito1234
50:50??? Bez przesady, znowu czesc strony panikuje nie wiadomo dlaczego szanse sa jak 10/90 jezeli Messi bedzie grac
pozdro
0
O Messiego bym sie nie martwił. Gdy sie zwijał z bolu to pauzował 10dni teraz zszedl nie kulejąc, bez zadnej opieki medycznej.Kto wie byc moze tylko przez rozcięcie.
Co do meczu mam mieszane uczucia z jednej strony PSG musi nas pokonac aby awansowac, z drugiej jestem po raz kolejny zniesmaczony tym, ze nasi zawodnicy chcą wygrywac nie wkładając wielkich sił, z Milanem wpadli z PSG sie udało, a jak trafią na takIe BVB i tez ich zlekcewazą to bedzie prawdopodobnie papa LM
pozdro
0
mati1515
już jest :D jak się odwracała strona na 1 kwietnia to on się pytał, czy u innych tak samo, pół dnia lałem :)
btw fcbarca.com zawsze bardzo kreatywne żarty wymyśla za to szacun dla redakcji :)
Pozdro
0
zdzidek2
ogarnij się to nie chatbox tylko miejsce ma sensowne komentarze więc nie spamuj bo trudno się dobić do jakiejś wartościowej opinii :)
Pozdro
0
,,koszmar" to duza przesada. Gral w 3, 2 przegrane 1 remis takie ,,klątwy" mozna wymyslac bez konca
Pozdro
0
Netu
Jednak nie grasz w piłkę (pewno jesteś dziewczyną), a jak jednak grasz stan sobie na bramce, która bedzie miała nawet tylko 2,5m szerokości. Daj koledze rozpędzić się z 30m i później jeszcze zwolnić. Zobaczysz ze to bylo nie do wyciagnięcia.
0
Sojerrr
Mnie akurat duzo nerwow ten mecz kosztowal o czym mozesz sie przekonac czytajac moj komentarz przed Twiom o Argentynie (tak nieskladne dawno juz nie pisalem ). Mimo wszystko jakos nie moge ogladac innych podczas gdy gra Polska i jestem tego swiadom ze trace ,,lepsza pilke" moze kiedys mi przejdzie :). Nasza grupa zapowiada sie bardzo ciekawie i zeby z niej wyjsc bedziemy musieli byc moze nawet wygrac na Wembley, ciezko to okreslic gdyz 4 druzyny sa bardzo blisko siebie. Na szczescie Czarnogora i Anglia juz graly 2 razy z San Marino.
Pozdro
0
fidelcule
Dokladnie mozna to wyjasnic w logiczny sposob, wystarczy raz przyjechac do Barcelony (po avku widze ze byles) i wtedy sie zrozumie dlaczego zle zycza :)
Cos podobnego jak nazwanie nas Ruskimi lub Findlandczykow Skandynawami, ale to tak bardzo uproszczono wytoumaczone :)
Pozdro
0
Sojerrr
ja ani tego ani tego bo naszych kochanych darmozjadow ogladalem. Jednak nadal sa nasi wiec dla mnie zawsze beda piorytetem nawet jezeli gra Hiszpania lub Argentyna :) I nawet jak strace wszystkie nerwy
Pozdro