barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
natall11
Nie mów żebym uwierzył bo wiemy tyle samo o tym czyli nic.
Mówisz, że Bartra ma za mało doświadczenia obroń swojego ulubieńca (Tito) odpowiadając na pytanie: dlaczego Adriano gra na ŚO, nie wymagajmy od Bartry, że wystrzeli jak Varane bo trzeba mu dawać szanse.
Tito nie powinien trenować, być może będziesz myśeć inaczej bo jesteś dziewczyną, ale nawet gdyby miał jaja to odszedłby już w NY, albo nie przyjąłby posady. Jak wiedział, że będzie mógł być nieobecny przez pechową chorobę i ZASZKODZI to klubowi powinien odejść. Ale główną przyczyną 7-0 (jeszcze odpowiednio 2-1, 2-2, 1-1, 3-1, 2-1 z Realem, 2-0 z Mialnem, 2-2 i 1-1 z Psg)z Bayernem jest według mnie po prostu brak umiejętności trenerskich
Pozdro
0
natall11
Ok czyli według Ciebie Guardiola gówno zrobił jeżeli chodzi o wyszukiwanie przyszłości wszystko było na wyciągnięcie ręki(wyjaśnienie Busiego zniszczyło), szkoda tylko, że sądzisz iż Tito nie mógł odkryć nikogo za żadne skarby.
U nas nie gra się za nazwisko? Pique, Alves, VV mogę dalej wymieniać, ale zsoatne tu zbombardowany odpowiedziami/minusami, ze i tak ten i ten mieli świetny sezon i powinienem się cieszyć, że jest chociaż liga.
Pozdro
0
natall11
Jak już ktoś tu napisał to Mourinho przynajmniej nie wystawia za nazwiska tak jak mamy obecnie w naszym zespole, dzięki naszemu świetnemu trenerowi odkryliśmy 0 talentów.
Wymienię tylko kilka Guardioli: Thiago, Tello, Pedro, Busquets
A, gdyby nie Lopez to Real by Manu nie przeszedł.
Pozdro
0
Pyrzo
Nic dodać nic ująć, dopóki nie będzie inny trener żadnej 9 proszę
Pozdro
0
Jeszcze nie podoba mi się jak ludzie traktują BVB. Oni nie są jakimś sklepem i nie oddadzą nigdy Hummelsa, Lewego, Gotze w jednym sezonie będą o nich walczyć i życzę im tego aby wygrali (oczywiście Mario już ich nie jest:). Nie jestem żadnym ich fanem (w Niemczech jestem za HSV), ale wiem, że niektórzy piłkarze potrzebują bardziej tego klubu niż myślą (szczególnie Lewandowski)
0
Oscar i Lucas sobie poradzili, a było o nich o połowę ciszej niż o Neymarze. Szczególnie Lucas ośmieszał naszą obronę jak chciał, kiedy chciał. Neymar na pewno jest dobrym zawodnikiem i to nie polega żadnej wątpliwości. Ma bajeczną technikę, szybkość, drybling. Pytanie jest tylko jedno: jak bardzo dobry jest??
Pozdro
0
Jeżeli Son nie zostanie sprzedany z HSV to Bojana na pewno nie wezmą.
Son może zostać pozyskany przez BVB w przypadku stracenia Lewego.
Pozdro
0
Maciejson
tu chodzi o to ze to prezydent moze zwolnic trenera i on jest glownie odpowiedzialny za transfery wiec nie gadaj mi tutaj o twoim zdaniu tylko sie przyznaj ze nie pomyslales
0
Maciejsonfcb
Pomysl dwa razy i pozniej sie wypowiadaj
0
A kiedy konferencja najlepszego trenera na swiecie?
Liczen na slowa
,,kibice sa zadowoleni"
Gralismy dobrze ale przegralismy 3:0"
,,Bez Messiego to juz nie to samo"
0
Tito wypierdalaj
0
Fcbarcelona4eva
No z Bayernem to udowodnili
0
Powiedzcie kto w histori odrobił 4 bramki będę wdzieczny (pytanie retoryczne)
Pozdro
0
Czekam na slowa ,,bedziemy grac jak zawsze i nic sie nie zmienilo przez ostatnie 2-3 miechy przez wyniki "
Niedlugo na czlowieka bez jaj beda mowic Tito
Pozdro
0
,,Myślę, że kibice są zadowoleni"
,,Wszystko jest takie samo, jak dwa czy trzy miesiące temu i nic się nie zmieniło ze względu na wyniki."
,,Bayern osiągnął swój najwyższy poziom, a my, nie grając źle, nie dorównaliśmy mu. Powinniśmy byli przegrać, ale nie czteroma bramkami, szczególnie po obejrzeniu powtórek."
Dalej mi się nic chce czytać bo mnie ten człowiek po prostu mocno wkur***. Po drugim cytacie można stwierdzić jaki to trener bo brzmi to tak ,,Po złym meczu z Milanem (2-0) po 2złych meczach z Realem i dwóch z PSG postanowiłem, że nic nie zmienię taki ze mnie trener w sytuacjach kryzysowych nic nie zmieniam" To mnie po prostu powaliło miałem nadzieje, że po Milanie i PSG z Bayernem zagramy na wysokim poziomie, a tym czasem NIE ATAKOWALIŚMY ponownie pisze: Nie ma cudu żeby strzelić bramkę nie grając piłki do przodu.
Ronaldo, Neuer, Silva, Neymar (wstawcie kogo chcecie) nie pomogą dopóki Tito nie odejdzie
Pozdro
0
a jednak juz sie skonczyla konfa zero rewolucji Tito zostaje :(
0
piachu
Dokładnie nawet jak bramkarzem byłby Casillas obrońcą Silva pomocnikiem D.Silva i Mata napastnikami Neymar i Ronaldo to z Bayernem byłoby tak samo nie można nie grać do przodu i liczyć na wygraną i gole. ciekawe jak tam konfa tito bo teraz jest
Pozdro
0
Nie chcę przechodzić przez 500 komentarzy napaleńców którzy wierzą, że Mundo to zaufane źródło. Zejdźcie na ziemie to jest nierealne i bardzo dobrze wolę przegrywać 8wychowankami niż wygrywać, ale kupionymi zawodnikami.
Pozdro
0
jakis livestream konfy tito?
0
Gaspar
Pisałem już odpowiedzi do takich komentarzy sporo więc posatram się jescze raz.
LUDZIE postawmy sprawę jasno 70% meczy Barcy nie oglądamy z przyjemności co kiedyś. Tito się trzyma tej tiki taki i dobrze, problem polega na tym, że wprowadził zbyt mało innowacji, a rywale nie stoją w miejscu i mają coraz lepsze sposoby, dlatego trzeba to zmienić!
Powtarzam mecze z ogórkami decydują o mistrzostwie, jest bardzo fajnie być mistrzem oczywiście, ale wolę 10000x przegrać tak jak rok temu Guardiola niż wygrać jak teraz Tito.
Problem powstaje, gdy spotkamy lepszą drużynę, gdzie prawie zawsze jesteśmy gorsi
Real- Za Tito 1wygrana 2remisy 3porażki rewanż w SPH okropny i spokojnie mogło się skończyć gorzej niż z Bayernem
Milan- Wydawało się, że słaba ekipa pierwszy mecz dla nich totalnie. Drugi mecz to jedyny(2max) dobry z silniejszą drużyną za Tito.
PSG- Kupiony klub wszyscy się zgrywali, a byliśmy gorsi w dwóch meczach, sraka do ostatniego gwizdka.
Bayern- Ronaldo Ramos Silva Casillas nikt by nie pomógł bo nie można strzelić bramki grając do tyłu każdy głupi to zrozumie. reszta bez komentarza .
Pozdro
0
Astad
Porównywanie gryzienia i symulki jest jak pobicia i zabójstwa. Symulki używa 70% piłkarzy może nie takiej jak Alexis, ale każdy piłkarz wykorzystuje szarpnięcie, kopnięcie. A gryzienie świadczy o tym, że ten piłkarz ma coś z głową jak to miało pomóc jego drużynie? To psychol i tyle
0
Miki_Messi2001
Najlepszy Twój komentarz w historii. Nic dodać nic ująć
pozdro
0
Astad
Sory, ale jakim za przeproszeniem trzeba być debilem żeby kogoś ugryźć ??? To niczym palec w dupie. Niewielu będzie chciało takich piłkarzy w Barcelonie oni zniszczyliby reputacje i bylibyśmy obiektem pośmiewisk.
Pozdro
0
jutroIV
Po pierwsze to nie pierwszy mecz: SPH rewanż (moim zdaniem mogliśmy wtedy przegrać spokojnie wyżej niż z Bayernem), 2 razy Real, Milan (I), PSG(II). Jeden może dwa dobre mecze z silniejszym zespołem.
Na Twoim przykładzie można potwierdzić stereotyp Polaków: minimalistyczne myślenie. Tak jak komentator po 1 golu Mullera już się zastanawiał czy to wystarczy na wyeliminowanie Barcy, gdy do końca zostało 155min... Co zrobili ambitni Niemcy? Strzelili jeszcze 3.
Pozdro
0
Nie wiem czy tak ciężko jest zrozumieć, że Tito jest głównym powodem? Pozwolę sobie też wypunktować
1. Wielki(kiepski) taktyk
Największy głupek zrozumie, że trzeba grać piłkę do przodu aby strzelić bramkę, a nie do tyłu i tam ją klepać, a później dziw, że nie strzelamy
2. Brak ,,jaj"
Jaki to trener skoro może trenować z rakiem, ale na konferencje pomeczową daje Roure pod odstrzał? Jeżeli jest trenerem to ma tez bronić klubu, a nie siedzieć cicho.
3. To drugi trener.
Wystarczy zobaczyć jak stał bezczynie z Bayernem
Mamy świetnych piłkarzy, ale trzeba coś zmienić wprowadzić cos nowego nie hejtuje Tito, po prostu nie nadaje się na tę rolę i trzymanie go NIE MA SENSU
Pozdro
0
Niech zostanie w BVB ma tam wszystko i gra mu wychodzi jest razem z Reusem ich Messim. A u Nas by się zmarnował już byli różni napastnicy bez sensu marnować kolejnego.
Pozdro
0
Jeszcze dodam, że mam nadzieje, że Tito pierwszy raz pokaże, że ma jaja i sam się zwolni inaczej na najbliższą LM, a nawet Ligę przyjdzie nam poczekać przynajmniej 750dni
Pozdro
0
Suavemente
jak Ty go nie doceniałeś to puknij się w głowę
Pozdro
0
najgorsza wiadomosc od odejscia Guardioli. Jak trenerem może być ktoś przez którego nie oddaliśmy ani jedengo celnego strzału i NIE GRALIŚMY DO PRZODU. Mogę przegrywać 4-1 jak Real grali do przodu był fajny mecz, ale przegrać 4-0 jak Barca jest dla takiego klubu niedopuszczalne. Sandro nie ma jaj, Laporte poproszę .
Pozdro
0
I tak Klopp na konferencji zniszczył: Gotze zawsze chcial grac z wybitnym trenrem, ktory go czegos nauczy ja takim nie jestem za to Guardiola nauczy go tikitaki.
Szczerze mi sie to spodobało, Gotze zachowal sie (oczywiscie nie az tak) jak Figo.
Pozdro