barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no tak za dziwne zeby Alves tak wrzucił :D
0
poszukajcie jakiegoś moderatora jeżeli sobie nie radzicie... To wstyd żeby taka strona nie mogła sobie poradzić z takim spamem...
Pozdro
0
znak zapytania po pierwszym zdaniu zamiast kropki oczywiście :)
0
Też macie spóźniony dźwięk. Ja już słysze podanie zanim ono następuje, nw cmu, ale strasznie mnie to irytuje. Dobry mecz Naymara jest najbardziej aktywny na boisku.
Pozdro
0
zaraz pseudokibice powiedzą, że redakcja nas przekupiła i propagujemy złe cechy narządu. Jest wiele osób, które nie widzą wad zarządu i jeszcze wczoraj mówili, że redakcja postąpiła chamsko i ich teksty (iceman, Challeger) są pełne propagandy. Być kibicem klubu nie znaczy nie widzieć w nim żadnych wad
Pozdro
0
1. To nie jest zaden kult
2. Jako ludzi ich nie znam. Ale trener ma wieksza odpowiedzialnosc niz zmiennik. A Tito jest zlym trenerem potrafi stawiac na Adraino na SO (co by zaszkodzilo gdyby zagral tam Abi). Dzisiaj tez sie popisal i nie wystawil Thiago (jak odejdzie to przez Tito). Nikt by nie wywalal Vilanovy, gdyby byl 2 trenerem, ale nie jest.
Pilkarza mozesz posadzic na lawce kiedy chcesz,a z trenerem odczekac musisz co najmniej rok.
Pozdro
0
Masa11
Czy ktos tu do jasnej cholery pisze, ze Abidal gralby w 1. 11???? NIE. Mamy takiego polmozga na lawce, ktory potrafi postawic Adraino na SO wiec zamiast tego postawilby na Abidala w 5-10 meczach i byloby dobrze
0
Shadow_Man
Wywalenie Rosella spowoduje wywalenie Tito co w koncu zapewni nam jakas nadzieje na lepsze jutro. Bo niektorzy nie zdaja sobie sprawy jak mozemy wypasc za rok z tym balwanem na lawce. Ludzie mogli sie mylic i łudzic przed meczem z Bayernem, ze wygramy (chyba byles nawet jednym z nich,ale mniejsza o to), ale teraz juz powinno byc lepiej, a ja tu nadal widze optymistow...
Pozdro, madre slowa napisales calkowicie popieram
0
Jaka propaganda, wiesz co piszesz?
Niby gdzie wedlug Ciebie artykul ma elementy propagandy?
0
Wracał przez pieprzony rok zeby uslyszec ze nie jest przydatny dla klubu. Jakbys sie czul, gdybys przez 1 rok walczył, wszyscy Cie by wspierali, wyszedlbys po takiej walce zwyciesko, a potem mowia, ze nie jestes juz przydatny dla klubu. Ja bym sie poczul jak szmata.
Pozdro
0
Rossel jeszcze ujdzie (choc tez nie łatwo), ale niby trener zamyka wszystkie drzwi na których widnieje napis Mistrzowie. Z taką grą nie ma co liczyć na dotarcie do 1/2lm ani na wygranie ligi. Nawet dziś mogliśmy dostać po dupie
Pozdro
0
Powinnien zostac ukarany.
Nie wiem co dokładnie grozi za ucieczkę z miejsca wypadku+ znaczne przekroczenie prędkości, ale powinien ponieść karę
http://barnat.pl/ucieczka-z-miejsca-zdarzenia/ tak jest w Polsce
Tacy ludzie to świry, które zagrażają życie innych. Pewno po pijaku jechał bo po co miałby zwiewać?
Pozdro
0
No to kolejny sezon w plecy...
Witaj Adriano na nowej pozycji ŚO
A Thiago niech się przyzwyczai do ławki bo Tito nie ma jaj i wystawi go dopiero jak Fabsa Inieste Busiego Xaviego dopadnie kontuzja, która definitywnie nie pozwoli im zagrać (mówię o ważnych meczach)
Pozdro
0
Kiedy wybory na prezesia? Bo co Rosell odwala i przede wszystkim coTito robi jeszcze na lawce to komedia
Pozdro
0
Wgl Uefa też nieźle ludzi kręci. Pieprzą o tym finansowym fairplay pod tym pretekstem wywalają Malagę, ale już PSG, Man City to nie wywalą bo hajs by sie nie zgadzał.
Tak samo FIFA byłem w Zurychu w ich głównym budynku. Na prezentacji mówili ile to oni pieniędzy na Afrykę wydają (200mln rocznie),a po chwili przeszliśmy z grupą zobaczyć ich budynek za 250mln ojro.
Piłka nożną powoli rządzi mafia, dla której liczą się tylko pieniążki...
Pozdro
0
Aha czyli wolisz jak kluby BEZ JAKIEJKOLWIEK historii zostały sponsorowane przez tych szejków i kupowały piłkarzy za 60 i 80mln? Przez takie kluby są właśnie takie niezrozumiałe wielkie kwoty w piłce nożnej i będą one stale rosnąć (transfer Falcao 75 000 średnich miesięcznych (3200zł) w Polsce) .
Skoro Monaco daje więcej to czemu np. Santos miałby sprzedać Barcelonie Neymara za ok. 30 skoro mógłby dla Monaco za 90? Te kluby (city chelsea monaco) robią właśnie to czego Ty się obawiasz kupują lepszych piłkarzy nawet jeżeli mają już 5 na takiej pozycji, a kluby z historią które rozwinęłyby gracza musza obejść się smakiem i szukac kogoś kto nie leci na kasę, a dziś o to trudno.
SZEJKI NISZCZĄ PIŁKĘ !!!
Pozdro
0
Co Ty gadasz za głupoty? W jaki sposób się to zmieni? Teraz to Monaco i City to robią 10x gorzej niż giganty typu Barcelona, Bayern. Przykład? Falcao, w końcu powstawała lepsza drużyna w lidze, a tu nagle 60 i nie mają swojego najlepszego zawodnika. Więc wytłumacz mi z czego się cieszyć?
Pozdro
0
I dobrze bo najlepszy trener na świecie i tak będzie stawiać Adriano na pozycji ŚO
A za rok i tak wywalą go i Bartra wróci
Pozdro
0
Mam wrazenie ze Tito to jakis tchorz i sie boi konferencji
Pozdro
0
Tito najlepszy trener na świecie...
Już trzeba mieć coś z bania (bez urazy dla fanboyow) zeby Adriano na srodek dawac
0
Ola jest autorem...
Przypadek?
Ale z dugiej strony każdemu może się zdarzyć
Pozdro
0
taj jak to było z Ibrą też więcej strzelał i podobno Messi się fochnął, ile w tym prawdy nie wiem
Pozdro
0
tak powiedizał Valdes, że jego następca musiałby mieć taki numerek bo to dla niego ważny w życiu, dlaczego? nie wiem poszukaj w necie jak znajdziesz napisz na pw.
Pozdro
0
Nie ma, prawdopodobnie Neymar będzie grac własnie z 1 po odejściu Valdesa, Ter Stegen miałby wtedy 7 po Villi lub 69
Pozdro
0
to kibice na Camp Nou zobaczą freestyle niezły :)
A jak już przy freestyle
Pozdro
0
Krótko powiem o Tito bo już się wiele razy rozpisywałem. Drużyna musi się rozwijać, z Tito jest to niemożliwe. Czy ktoś wyobraża sobie Tito na 4lata? Pewno zdecydowana większość nie. Tito to jest po prostu strata jednego sezonu.
Pozdro
0
Tito oprócz tych kilku wad które ma (ale juz sie nie bede rozpisywal, bo mnie krew zalewa jak o tym mysle)ma jeszcze jedną wielką, wciska nam jaki to on jest dobry, praktycznie w każdym wywiadzie mówi, że wykonał dobrą pracę nawet po mecz z Bayernem.
Pozdro
0
No chyba tak
0
co ty pieprzysz????? Możesz kibicować sobie nawet 100lat, ale to co napisałeś to głupota dnia.
Jak strzelił z manu to pewno płakałeś ze szczęścia, jak Real ukuł 2razy w 2010 to też. MVP pracowało perfekcyjnie więc tu nie ma co gadać Villa to dobry (nie świetny, ale DOBRY) transfer
Pozdro
0
Pozdro