0

DO ADMINÓW
Pytanie w ankiecie jest trochę niejednoznaczne.
,,Czy odejście Thiago to słuszna decyzja"
Ale słuszna dla samego Thaigo czy dla Barcelony ?

0

polska życzliwość...

0

0

1, Podatek razem wyszłoby coś koło 36mln
2. Guardiola postawił na Busiego za Toure, który wydawałoby się jest nietykalny, to tylko jedna z wielu takich sytuacji
3. Thiago dostał więcej minut za Pepa, nawet z proporcji (gdzie uwzględnimy kontuzje) wychodzi, że Pep dawał mu więcej minut.
4. Nie chciał zostać przez Tito bo wiedział, że baran będzie stawaił na Xaviego.Na miejscu Bartry też bym stąd uceikał skoro nibytrener woli Adriano.
5. Tello dostaje swoje minuty, ale zobaczymy jak to będzie w następnym sezonie. Jeszcze jedno czy on przypadkiem tez nie miał tego z 60%? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie
Pozdro

0

osiągnąłeś teraz maksymalny poziom głupoty

0

Powiedz mi człowieku czego on ma żałować.

0

sant11
Dobrze, że wasze 60mln zostało przemyślane...
Choć z tym nibytrenerem na ławce będzie ciekawie. Macie lepszego trenera, ale wasi zawodnicy już totalnie się wypalili. Jestem pewien, że żadna z tych 2 drużyn nie zdobędzie LM. Moim zdaniem rozstrzygnie się to pomiędzy Chelsea, BVB i Bayernem

0

FC1899Barca Bayern bez watpienia jest top 1

0

dlugi20
Ściągnął Lewego w tym sezonie moim zdaniem :)
A wgl jak oceniacie ekipe BVB? Moim zdaniem jak jakoś zatrzymają Lewego to spokojnie mogą myśleć o powtórce z poprzedniego sezonu. Dwa naprawdę mocne wzmocnienia. Szczególnie Mkhitaryan zapowiada się świetnie, moimm zdaniem zastąpi Gotze lub da jeszcze więcej.
Pozdro

0

Thiago nie przeszedł przez to, że Bayern to lepsza drużyna, ale przez to że niemiecki klub da mu większa szansę rozwoju
Pozdro

0

Banda hipokrytów na tej stronie. Najpierw wróżą mu top3 na świecie, a teraz że sobie nie poradzi i nie pogra. Przypominam Guardiola to pieprzony mistrz w wprowadzeniu zawodników, u niego nie gra się za nazwiska.
Przykład taki prosto z brzegu: Busi, który wygryzł Toure.
Pozdro

0

weź już skończ. Twoich głupot już się nie da czytać

0

Zamkinj ten swoj glupi ryj bo gadasz takie glupoty juz...
I po co masz w nicku maradone skoro on nawet z twojego stulecia nie jest? Zeby wyjsc na eksperta? Cos Ci nie wyszlo

0

Nie moge przejsc na piersza strone komentarzy. Ma ktos to samo, czy tylko u mnie tak?

0

Taki zarcik Rosella :)

0

No brawo 5 mln max... Masakra

0

Wiekie sory nie ogarnalem :/
Pozdro

0

Perez raczej Barcelonie swojego swietnego stopera nie sprzeda :/

0

Dobra riposta :D widze, ze nie przekonam :)
Pozdro

0

Jak sie ogląda 2 mecze to był

0

Teraz to dowaliłes, chyba nie oglądasz Bundesligi, Schweini ma juz swoje lata, coraz czesciej przegrywa pojedynki 1v1 i ratuje sie glupim faulem.

0

jeżeli uważasz, że Lewy jest drewniakiem to puknij się w głowę kolego
Pozdro

0

a wiadomo co z Di Natale ??

0

Czy ktoś mi może wytłumaczyć czemu nie gra Di Natale i Cassano? ? ? Się zastanawiałem i nie moge znaleźć odpowiedzi. Z góry dzięki
Pozdro

0

Proszę Cię ich groźne sytuacje można policzyć na placach jednej ręki, Urusi zagrali słabiutko, powinni atakować bo w tym są najlepsi. Brazylia to nie Hiszpania, że nie wolno do przodu iść kilkoma zawodnikami
Pozdro

0

Julio Cesar zawodnikiem meczu według FIFY

0

mój komentarz kierowany do użytkownika ,,mavix107". Nw dlaczgo źle się dodało

0

to nie realowcy to po prostu dziwny poziom inteligencji userów. Jak Neymar ładuje bramki i aktorzy to się spuszczają na samą myśl, że zagra w następnym sezonie w FCB, a teraz jak gra poniżej swoich możliwości i przyaktorzy to nikt go nie chce i do sprzedaży ....
Pozdro

0

To ulubiony piłkarz (nie z FCB)Tito więc kto wie. Ja osobiście jak najbardziej jestem na nie

0

Widzimy się o 22 45 zobaczymy czy miałeś racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?