0

Szkoda, że dla niektórych jest to zbytny wysiłek aby przeczytać newsa.
Smutne to

0

super filmik jednak moim zdaniem porównania nie mają większego sensu. Dla każdego obiektywnego kibica Messi jest po prostu lepszy i nie chce mi się rozpisywac dlaczego bo jeżeli ktoś oglada mecze obu ekip to to dostrzega.

0

Byłoby świetnie ściągnąc takiego obrońcę. Jest szybki, silni i przede wszystkim młody. Może stać się naprawdę jednym z najlepszych za kilka lat. Na dodatek stać nas na niego kontakt ma do 2014 więc około 15mln powinno załatwić sprawę. Niech nas zarząd (jeżeli to co pisza te hiszpańskie dzienniki to prawda) zejdzie w końcu na ziemie i zapomni o Luizie, a ściągnie Sakho za 15 lub N'Koulou też za podobną kwotę (wolałbym drugą opcje 2 razy z rzędu został wybrany do 11 roku w L1, ale Sakho też by mnie bardzo zadowolił)
Pozdro

0

Pewno zostane zjechany, ale uważam ze sprzedaż Alvesa byłaby dobrą opcją już pisze dlaczego.
Rok temu nasza defensywa była słaba i nie ma się co oszukiwać 40bramek straconych w lidze i 17 w LM.
Teraz weźmy sezon 2011/12 w Lidze o 11straconych bramek mniej w LM tylko 10 straconych bramek.
Co się zmeiniło między tymi sezonami? Jordi Alba.
Zawodnik który zastąpił Abidala. Problem polega na tym że Katalończyk lubi iść do przodu podobnie jak Alves. Dlatego zostaje nam w obronie Pique-2 obrońca (np. Masche)+ DP. W sezonie 11/12 mieliśmy do tego jeszcze Abidala co dawało nam 3 obrońców+ DP. Stąd tez lepsze wyniki jezeli chodzi o stracone bramki. Nie możemy grać 2 obrońcami albo Alves albo Alba powinien odejść. Dodatkowo moglibyśmy od szejków wyciagnąc niezłą kasę, którą moglibyśmy dodać na transfer środkowego obrońcy
Pozdro

0

Hahaha Mangale za 50...
Czlowieku zejdz na ziemie

0

Powiem tak wszyscy którzy wierzą w jego sprowadzenie radze przestać. Ot dlaczego. Romek jest mega bogaty na kasie mu nie zależy to tak jakbyście chcieli kupić ulubioną zabawkę bogacza. Nie sprzeda jej wam poniewaz nie potrzebuje kasy ani nie chce oddawać swojej zabawki.
Jeżeli nadal wierzycie przeczyatjcie ostatnią wypowiedź Mou.
Jeszcze wierzycie? No cóż na to już nic nie poradzę, ale uwierzcie ze ani Luiza nie ciągnie jakoś szczególnie do Barcy ani hiszpańskie dzienniki nie są wiarygodne

0

4mln? Chyba snisz, zarabia co najmniej 7
Pozdro

0

Piotr
Jestes zalosny. Nazywasz mikiegi idiotą (mylisz sie) a nastepnie w glupi sposob sie wykrecasz zamiast sie przyznac.
I mam propozycje do redakcji zbanujcie go pod kazdym mozliwym newsem odopwiada mikiemu i tworzy smietnik w komentarzach, a skoro ja dostalem bana za nazwanie kogos ,,bałwanem" to on za ,,idiote" (na dodatek wyzywal nie skusznie) tez powinien
Pozdro

0

Jestes starszy z 2 razy od mikiego a nie jestes ani troche lepszy od niego. Odpowiadasz mu zawsze mimo ze juz nie raz mowiles ze konczysz dyskusje. Radze sie ogarnac i mu nie odpowiadac
Pozdrawiam

0

Bale 80-90mln? Człowieku Ronaldo kilka lat temu jako najlpeszy piłkarz na świecie mając 24lata został kupiony za tcohę więcej niż 90. Bale jest wart maksymalnie 60mln

0

źródło?

0

najbardziej sie opłaca w kwestii finansowej przegrywać finały bo nie trzeba płacić premii piłkarzom, mam jednak nadzieje że w tym sezonie trzeba będzie tą premię dać :)

0

do przejścia, ale będzie mega trudno

0

Strangefruit dokładnie radze czytać więcej, a mniej gadac

0

ludzie jeżeli ważycie poniżej 60kilosów przy wzrostach po 180 to radze się ogarnąć lub jeszcze raz zważyć bo mężczyzna trochę mięśni powinien mieć

0

Messiah to jest niedowaga brakuje Tobie z 10kilo musisz być naprawde patyczakiem

0

mój komentarz do DK10 admini powinni naprawić ten problem dodawania odpowiedzi w komentarzach bo często tak jest, że dodajemy do innych

0

pierwsza opcja

0

starcił 7kilo musi trochę odzyskać, jednak aby nabrac masy mięśniowej i schudnąć tak aby konie końców wyszła teraźniejsza waga plus 7kilo mięśni musi najpierw 10kg przytyć aby później miał właśnie dawną masę z rożnicą że troche tłuszczu zamieni na mięsnie. Jetsem pewien, że dietetycy i trenerze wiedzą co robią i Neymar na pewno nie straci na szybkości

0

Jak to UE, gyby to byli żabojady lub Niemcy pewno nic by im nie zrobili, ale że nie to już trzeba kasy szukać

0

masz w newsie, chyba ze chodzi Tobie o jakość to poszukaj na innych stronkach np dailymotion, ale myślę że tą bramką nie ma się co ekscytować :)
Pozdro

0

Fajna jest tez sytuacja w ktorym ludzie mieli watpliwosci co do Taty, a po 2 meczach rozpisują sie ze juz ich nie mają i ze to strzal w 10. Przypomina mi sie tylko jedno: propaganda co do umiejetnosci trenerskich Tito rok temu, napisalem ze przesadzają mialem z 15 minusow, po meczu z Bayernem wszyscy jezdzili po Tito.
Uwazam ze Tata gorszym trenerem od Tito byc nie moze, ale niektorzy tutaj po 2 meczach i 10 newsach tracą glowe.
Radze sie wstrzymac przynajmniej do lutego z ocenami.
I tak samo jest z pilkarzami ludzie tutaj zmieniają zdanie 20razy raz kochają raz nienawidzą.
Pozdro

0

To śmieszne... Czy zarząd klubu nie rozumie, że Romek ma kase gdzieś i nawet jakby dali 40 to by się nie zgodził. To tak jakby chceić kupić od bogacza jego samochód, po co ma go sprzedawać skoro jest dobry, a kasa jest mu niepotrzebna?
MANGALA i niech się biorą do roboty on jest do wyciągnięcia w przeciwieństwie do Luiza, a tym bardziej Silvy
Pozdro

0

jego odpowiedz byla pewno do usera skrystian czasmi sie zle dodaje :)
Pozdro

0

Tak, ale czy Cadena Ser wie lepiej niz Sandro, ktory zapewnial o transferze przed 31 sierpnia lub Fausa ktory rowniez potwierdzil to co mowil Rosell z tym ze dodal iz bedzie to obronca ?
Pozdro

0

A czemu miliby nie byc jedną z najlepszych druzyn? Wymien 4 ktore sa od nas lepsze

0

niestety szkólka w Warszawie mija się z celem. Mają z tego co słyszałem 2 treningi tygodniowo. Szkołka kosztuje kupe kasy, a wiadomo, że po 2/7 nic z tych dzieci nie będzie

0

pewnie, że wam go nie szkoda skoro po finale z MU zaczęliście kibicować Barcelonie, a jeżeli się mylę to jesteście niewdzięcznikami, którzy zapomnieli co on dla nas zrobił

0

popełniam sporo błędów z małą różnicą: mój komentarz przeczyta może z 20userów,a newsa ponad 1000

0

do Eoren
Bardzo Ciebie szanuje, ale mogłabyś sprawdzac dokładniej swoje przetłumaczone teksty, często Tobie się zdarzają literówki, a przecież nie zaszkodzi przeczytać 2 razy i dodać trochę później zamiast raz i dodać artykuł z lierówkami :)
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?