0

Juve BVB Napoli i ktoś z 1 koszyka w jednej grupie.... Jeżeli tak by się stało, a nie jest to wykluczone to ludzie z Uefy powinni się puknąć w głowę. Wiem punkty, ale za co 2 drużyny z Portugalii są w pierwszym koszyku? A później płacz, że świetne drużyny odpadają w grupie istna głupota

0

nemesis :)

0

nei ma co się oszukiwac Busi miażdży Songa nie wiem skąd Kameruńczyk ma tak wielką sympatię u was ... Może mi to ktoś wytłumaczyć?

0

oj będzie się działo nie chciałbym być na miejscu obrońców Atletico

0

czekakam na newsa: ,,Guardiola odszedł bo Messi go wyzywał" Typowe putki czego by nie wymyślili

0

Pep

0

OFICJALNIE nie będzie przebudowy sztabu szkoleniowego :)

:D tak na potwierdzenie

0

catal901
Brawo za skromność

0

Piotr1985 nie dyskutuj z nim.... Nie warto juz dzis pisal jakies glupoty, a jak mu udowodnilem blad to wyzwal mnie od sezonowcow. Racjonalny malo wie o pilce i dzis pisal ze ma 16 lat i nic nie wiem a sam pisze takie glupoty ze Bale dorowna Messiemu co na 100 jest niemozliwe

0

Jak wolisz, ale tak ja mowilem piszac takie rzeczy podpisujesz sie pod tym, ze Messi przegral polfinal LM.
Kazdemu moze sie zdarzyc i Messiemu i Robbenowi pomysl o tym ile zrobili, a potem o tych pojedynczych meczach

0

Mowiac ze Robben przegral MŚ Holandii to tak jak bys mowil ze Messi przegral nam mecz z Chelsea. Rozumiem, ze wielu tutaj po tylu plotach o 100ml uwierzylo,ze ten pilkarz jest niewiadomo jak dobry, ale nie zapominajcie jeden dobry sezon to nie jest jakos wiele. Pilkarz dobry, ale narazie na swiecie nie jest nawet w top 10
Pozdro

0

No nie bylbym taki pewien w sezonie 09/10 to on pociagnal Bayern az do finalu. 2 lata pozniej juz nie tak sam, ale tez dotarl do finalu 3 lata pozniej strzelil najwazniejsza bramke i wygral LM. Teraz tez gra swietnie gol z norenbergią byl niesamowity. Mow co chcesz, ale Bale to dzieciak przy Robbenie
Pozdro

0

Bale to skrzydlowy... no i jest kilka lepszych wedlug mnie Ronaldo, Ribery, Robben ale 4 jest Bale

0

,,Bale jest na poziomie Cristiano czy Messiego." Mocna przesada do Robaldo mu duzo brakuje, a jak Messi prawdopodobnie nigdy nie bedzie tym bardziej ze Bale ma 24lat, a nie 21 tu juz raczej wiemy jaki poziom moglby osiagnac
Pozdro

0

,,Pieniądze zawsze są jednym z najważniejszych czynników, które gwarantują sukces." Tu sie z Toba nie zgodze. Jest Real, Man City, PSG. Monaco, Zenit ok jakies sukcesy maja, ale nie sa ono jakies rewelacyjne, a z drugiej strony jestesmy my np. w 2008 roku, gdzie najdrozszym naszym pilkarzem byl Alves jezeli sie nie myle a cala pierwsza 11 kosztowala nas okolo 80mln. Drugi przyklad to BVB graja teraz swietnie wedlug mnie spokojnie moga wygrac LM, a co jak co, ale kasy to wiele nie wydawali. No i jest jeszcze Bayern finansowo najlepiej zarzadzany klub, ktory jednak 2 lata temu tej kasy jakos wiele tez nie wydawal Gomez byl ich najdrozszym transferem za 33. A jednak wszystkie te zespoly sa w czolowce i jestem pewien ze jeden z nich wygra LM.

A messiahowi chodzilo chyba o to, ze bedac trenerem realu nie mozna wygrac LM :)
Pozdro

0

Poslugujac sie tym tokiem rozumiewania (przyklad Lameli) Barcelona miala hajs na: Luiza, T. Silve, Mangale i wielu wielu innych. Okarzasz mnie o brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem? To mam pytanie, gdzie napisalem, ze Bale do nich (realu) nie przejdzie?

0

Przepraszam fakt 4 to oczywiscie 20dni jeszcze gorzej heh

0

I widzisz tu sie przejawia Twoj bark argumentow. Uwielbiam jak zostaje zjechany za wiek i uznany za sezonowca kiedy komus udowdnie blad wiec udowodnie Panu Wileki Kibic pilki noznej cos jeszcze.
Fakt 1 Lamela nie jest zawodnikiem Spursow
Fakt 2 William jest juz kilka dni w Chelsea (chyba taki ekspert powinien to wiedziec)
Fakt 3 jak moglo im byc zal wydac 20 mln skoro wydali 73? Klopoty z mysleniem? To tak jakby bylo tobie zal wydac 20zl na twoje filmy a koniec koncow wydasz 70 chyba to nie jest logiczne?
Fakt 4 jestes na tej stronie niewiele ponad 60dni skad wiadomo, ze nie jestes za Barca od 2009?
Fakt 5 po twoich wypowiedziach widac ze nie znasz sie na pilce w Londynie jak i w Barcelonie zabraklo skutecznosci, a nie obrony i dodam jeszcze patrz fakt2
Pozdrawiam wiekiego znawce pilki noznej

0

Fakt jest taki ze nie znasz faktow.
Spursi w tym okienku wydali 69mln zyskali 27 czyli 42 na minusie. Drugi fakt jest taki, ze rok temu wydali 73mln. I moja prosba nie pisz jezeli nie wiesz wprowadzasz ludzi w bląd nie majac pojecia ( a udajac ze je masz) o czym piszesz
Pozdro

0

,,Moją aspiracją jest, aby grał on tutaj przez dziesięć, dwanaście lat, a nie żeby wygrał mi jeden mecz."
Ta wypowiedz mi sie podobala. Pokazala pewnosc siebie i ze Tata nie przyszedl tu na 1 sezon, ten czlowiek ma plan na ten zespol
Pozdro

0

wyglada na to, że się bardzo cieszy : )

0

nie radze Tobie się w to pakować zrobiłem 3 filmy na które mi schodził cały dzień i oczywiście zostały od razu usunięte bo jadna bramka była z LM starsznie denerwujące i demotywujące
jedyny mój filmik który przetrwał

0

Też myślę, ze by Rumunów pokonali grali bardzo dobrze, oczywiście Sevilla okazała się zbyt silna, ale mimo wszystko grali bez kompleksów dobrą piłkę
Pozdro

0

A tak gdybając to jak myślicie? Gdyby Śląsk był na miejscu Legi cieszylibyśmy się teraz z LM?

0

to, że przejda to jedno, ale finalsita z LM nie powinien być losowany z 3 koszyka choć jak to do końca będzie CHYBA jeszcze nie wiadomo bo to zależy od zespołów, które przejda do LM

0

akurat z Interem to my mieliśmy komfort bo strzelił Pedro bodajże w Mediolanie, ale już np, Chelsea w 2012 dzięki temu prsepisowi przeszła :)

0

w sumie tak, ale ile niesamowitych meczów już wszyscy przeżyli dzięki temu przepisowi? Ja podam jeden mój absolutnie ulubiony Chelsea-FCB

0

Iniesta za Xaviego i jedziemy :) Choć ta zmiana nie jest koneiczna, ale lepiej dawać Inieście mecze aby powrócił do tej magicznej formy

0

Ja też jestem kibicem Lecha, a jakoś jestem z L, ale tacy napinacze mają to w naturze nic nie poradzisz...

0

Prezydent zdecydował się na umowę z Qatar Airways, ponieważ – podobnie jak Barça – linie lotnicze „dążą do doskonałości”.

Naprawde jest ktos kto zadal tak idiotyczne pytanie? A jezeli to Sandro sam od siebie to mogl sobie podarowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?