barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze Cie wszyscy wiemy ze polujesz na plusiki. Pewno pamietasz jedynie wyniki i troche meczu z Hiszpanami z MŚ. Wygranie ligi argentynskiej tez nie jest jakims wielkim wyznacznikiem jakosci trenera.
Pozdro
0
Nie ma to jak napisac ze jest swietnym trenerem ogladajac 2 mecze FCB w ktorych on byl trenerem...
0
Dokladnie az sie przypomniala ta symulka na mistrzostwach swiata... Nienawidze takich oszustow
0
Mario
Ogarnij ile rozegral a ile mogl rozegrac to sie dowiesz jakie sa fakty
1 fakt jest taki ze gdyby Tito go wystawil chocby w meczu z Malaga gdzie liga juz byla wygrana to Thiago dzis bylby zawodnikiem Barcy, ale nie jest Xavi...
0
Ale z wolnego petarde walnął
0
Nie masz szans nawet nie szukaj ...
Trzea zainwestowac w zabojadow to bedziesz mial wszystkie ligi +LM
0
Najlepsze bylo jak liga byla juz wygrana a niby trener pykał pierwsza 11
0
Około 1500 minut w lidze daje sobie uciac glowe ze Pep da mu wiecej czasu
0
Szkoda, że Thiago nie dotawał więcej minut skoro Tito tak wierzy w La Masie... Szczerze mówiąc Tito powinien wprowadzić więcej wychowanków w ostatnim sezonie. 4 sezony z Pepem zawsze dawały odkrycia: Busi, Pedro, Thiago, Tello można oczywiście wymienić o wiele wiele więcej :)
Pozdro
0
Bale się focha nie znoszę takich niewdzięczników
0
Akurat R10 i Deco zostali wyrzuceni aby poprawic atmosfere, a nie z powodu wypalenian:) Eto'o tez mial byc wystawiony na sprzedaz ale przekonal Guardiole pracą na treningach i ostatecznie zostal, jednak pod koniec sezonu zaczal sie mniej przykladac i Pep sie go pozbyl.
Co do reszty trudno sie nie zgodzic. A zdecydowanie najlepszym zdaniem jest to ostatnie tak naprawde zaden z nas nie wie jak i co bedzie
Pozdro
0
Angielska piłka ponownie zmiazdzyla hiszpanską jezeli chodzi o przyjemnosc oglądania :) Oglądalem wszystko jak leci Arsenal vs A.Villa najlepszy mecz wedlug mnie.
Pozdro
0
3:0 :)
0
coś Ty Malaga zostanie rozłożona. Zrobiła prawdziwą rewolucję sprzedała najwięcej i kupiła najwięcej muszą miec czas aby się zgrać. Valaencia też sprzedała swoją największą gwiazdę i kapitana jednak aż tk bardzo się nie zmieniła :)
pozdro
0
To nawet mnie zabolało mogł zlamac kregoslup gdyby mu brakowało szczęscia... Strasznie sie wystraszylem, ale dzieki Bogu nic powaznego mu nie jest
Pozdro
0
Nie ma co porownywac BPL z LFP. Nie wiem ktora jest lepsza ale wiem ktora sie przyjemniej oglada: ZDECYDOWANIE BPL. Pilka chodzi szybko i 2 druzyny atakują.
0
Absolutnie nie powinno byc karniaka czysto w pile wszedł :)
Swietny mecz btw.
Pozdro
0
Po pierwsze to jest zabronione
Po drugie co mają powiedziec? Podyktowalem rzut karny bo myslalem ze byl faul, ale nie bylo przepraszam? Po co to komu? Chyba tylko dzieciakom ktorzy mogliby sie tym bronic. Sa pisane protokoły i to absolutnie wedlug mnie wystarczy
Pozdro
0
Przede wszystkim radzę się trochę uspokoić bo zachowujecie się jkaby odszedł Messi. ŚO jest w moim przekonaniu również potrzebny, ale najważniejszą postacią w osiągnięciu sukcesu jest Martino. Zacytuje ,,Chcemy przywrócić dawien pressing i grę". Zdanie oznacza, że kiedyś Barca grała lepiej, a kiedyś był Guardiola. Tito totalnie przemienił tę drużynę zawodnicy którzy konsekwentnie rozbijali obronę rywala pod wodzą Tito nie z co lepszym przeciwnikiem było ciągle to samo: 0 celnych strzałów.
Najważniejszym obrońcą,pomocnikiem,napastnikiem będzie Tata.
Teraz przejdę do innej kwestii która będę konsekwentnie powtarzac (mimo, że bambardujecie mnie minusami) Alves niestety pwoinien według mnie odejść. Za Pepa było zawsze 3 z tyłu 2ŚO i Abi +ewentualnie Busi. Po przyjściu Alby sytuacja się zmieniła i teraz zostaje 2+ewentualnie Busi. Skrzydłami z kontrataku można nas kłoć i kłóć aż padniemy wykorzystały to wszystie lepsze drużyny (PSG, RM, FCB, ACM). Nawet jak Alves zostanie to wierze, że Tata usprawni tą obronę w końcu to on jest trenerem nie ja(my). Zdecydowana większość wydawała wyroki rok temu, że z Tito będzie świetnie, że on wszystko poprawi. Niestety prawie wszystko jakby się pogorszyło więc teraz nie powinniście wydawac też wyroków że będzie źle
Pozdro
0
DO ADMINÓW
CO Z LIGĄ TYPERÓW ???
Przepraszam ze capsem ale na pw nie dostaje odpowiedzi, a ludzie też czekają bo już jutro mecze
0
natall11
Może 4lata temu nie był, ale teraz zjada Benzeme na śniadanie. Zresztą zobacz obojetnie jaki mecz Realu tam czasami Di Maria jest ważniejszą postacią na boisku od samego Ronaldo. Ma świetną technikę, drybling i szybkość. Benzema natomiast szuka formy i w Realu sprzeciętniał.
Pozdro
0
bez przesady nie moge nawet na siłę znaleźć jakiegoś aspektu bo z tym trzeba poczekać. Raczej Pepowi długo nikt nie dorówna, ale miejmy nadzieje ze Tata zajdzie jak najdalej
Pozdro
0
Błagam Was tylko nie wierzcie w te brednie które wypisuje sport... Wydaje mi się że chcą zrazić kibiców do Pepa
Pozdro
0
Już nie mają co wymyślać takie ploty w tym okienku.
top 4 to na razie
1. Ronaldo do Manu
2. Silva do Barcy
3.Luiz do Barcy
4. Fabregas do Manu
Nie wiem dlaczego tworzą się takie artykułu skoro piłkarze i wszyscy dookoła mówią ze zostają
0
DO tych ktorzy wyjezdzaja ze Mangala jest nie do wyciagniecia przez klauzule.
Zrozumcie ze pilkarza mozna wyciagnac za mniejsze pieniadze niz ma zapisane w klauzuli. Klauzula jest po to zeby uniknac negocjacji z klubem i od rrazu przejsc do zawodnika (choc on musi wyrazic zgode). Mysle ze 30mln by w zupelnosci wystarczylo
0
nie wspomniałeś mikim, ale nawiązałeś do tego, że chce ściągnąć wszystkich co zagrają lepszy mecz do Barcy. No, ale ok ja już nie będę się czepiał pisz co chcesz
0
Piotr1985
Twoje żarty Tobie nie wychodzą... Uwierz ze irytujesz tutaj wszystkich tym ze ciągle nawiązujesz do mikiego i ciągle mu odpowiadasz, nie dziw się ze Cibie minusują bo kazdy już tym rzyga
0
prorokk
To jest jego idol i jego obsesja. On już cały czas o nim pisze, a jak Miki coś napisze to zawsze mu odpowie, często na siłę. No cóż taka pasja 28latka odpowiadać 12latkowi co zrobić... Są siebie warci:)
pozdro
0
To jest klauzula nie musimy tyle dawac aby go wyciagnąć jestem pewien ze Porto by 30mln zadowoliło. Jeżeli chodzi o Vertoghena to się zgadzam że jest mało prawdopodobne ze Spurs by go nam oddali. No, ale jest jeszcze Koscielny, Vermalen, a nasz zarząd nie robi nic oprócz negocjowania z szejkami, którzy nie oddadzą nigdy swoich najlepszych piłkarzy.
0
Jest tyle świetnych obrońców do wyciągnięcia, ale nasz zarząd jest niestety jednym wielkim nieporozumieniem. Mógłbym wymienić N'Koulou(2 razy z rzędu najlepszy piłkarz Ligue1) 15mln powinno załatwic sprawę, Mangala- około 30 i byłby nasz, choć uważam, że to trochę za drogo. Więc mamy 4 opcje w tym 2 (N'Koulou i Sakho) tanie i dobre