0

nsslook
Co do odepchniecia jezeli puscisz po klatce zobaczysz ze po odpechnieciu Cesc się usmiecha, wiec tu nie ma nic do gadania.
Cesc na 90% byl zyczeniem Pepa a nie Rosslea/laporty jak ktos tu napisał. Uwazam ze z Fabsem akurat mial dobre stosunki i nie chcialby go sprzedac

0

constantine16
Jak juz tu ktoś napisał byl specyficzny. I Ibra i Bojan wyraźnie dali do zrozumienia, ze ten czlowiek zle ich traktowal. Mysle, ze posprzedawał R10, Deco, Etoo, Zlatana. Bo nie lubiał ,,gwiazd" kochał skromnosc i spokoj. Zauwazmy, ze odpowiedizal tylko jeden jedyny raz na zaczepke Mou, ale na reszte oskarzen nie reagował. Mogl po prostu nie lubic tych pilkarzy ze wzgledu na charakter, ale od razu ich sprzedawac? My mozemy tylko przez nastepną godzinę wymyslac teorie i zlozyc wedlug upodoban najlepszą ale jaka jest prawda tego sie byc moze nigdy nie dowiemy.

Co do Rossela to prawda swietny ekonomista, pierwszy raz klub wyszedl na plus po sezonie od dawien dawna. Jednak Laporta juz cos udowodnił strzał jak powiedziales w dziesiatke z Guardiolą i z R10. Rossel na razie tych strzalow w 10 ma 0 bo nie powiesz mi chyba ze Tito to byl najlepszy wybor juz teraz wystarczy zajrzec w przyszlosc i wyobrazic sobie jak to Barca ledwo przechodzi przez 1/8 i 1/4 finalu dokonyjac kolejne Remontady. Do tego dochodzą Katrscy sponsorzy ja tam nic do tego nie mam bo w koncu mamy kase z tego i to nie małą ponad 30mln/sezon, ale niektorzy za to bardzo go nie lubią, uwarzają ze narusza to MéS.

Pozdro

0

Gaspar
Często się z Tobą zgadzam, ale teraz nie mogę. Ta teoria spiskowa jest naprawdę mocno wątpliwa. Niewątpliwie Guardiola mógł chcieć odejść z powodu Rossela, gdyż ten chciał koniecznie pokazać, że jest równie dobry (lepszy) jak Laporta. Ale sprzedać 4 piłkarzy (w tym wszyscy sprowadzeni na jego życzenie)? Poza tym Bartra spokojnie mógłby grać razem z Pique, bo to już bardziej wina Tito, że pod nieobecność Tarzana i tak woli stawiać na Adriano, a wcześniej na Songa.

kuba1624 rzeczywiście ja pomyślałem o Hummelsie, a zupełnie wyleciał mi z głowy bramkarz.

Miki_Messi2001 you made my day hahahah. reojs, hunnels Mintoya jeszcze Bale na ławce. Oj weź lepiej idź już spać

0

Piotr1985
A no tak dzięki za wyjaśnienie, ludzie na zdjęciu jest Hummels więc sie nie rozmyślajcie Piotr nam wszystko wyjaśnił
Pozdro

0

elFresco
typowe jesteś na stronie, gdzie przesiaduje 2000 ludzi piszesz głupoty, a jak ktoś do Ciebie napisze głupotę, robisz spam i mówisz, że ostro przegiął pałę. Człowieku pierwszy raz jestes w internecie???? Ja już kończę tą konwersację bo od czasu kiedy to napisałeś 9 na 20 komentarzy jest o Twojej sprawie życia ...

0

elFrasco
już nie przesadzaj prowokujesz a później sprzedajesz.
,,Alves na sprzedaż. Trzeba go opchnąć na allegro. "
,,Thiago tak masz grać bo cie sprzedamy. "
,,Sanchez co bydle podłe. "
,,Zobaczycie że w ważnych meczach i tak Adriano będzie grał na CB a nie Marc. Tito dimisio! Kto za?"
,,Alexis i tak wypad Barcy robi po sezonie."
Nie wiem czy to żarty czy nie (raczej tak), ale prowokujesz a później płaczesz i każesz banować. Ja mimo wszystko pozostawiłbym gościa bo to po pierwsze priv, a po drugie elFresco też świętoszkiem nie jest.
Pozdro

0

belekfcb mylisz się całe 121 bedzie ciezko

0

Elfrasco
naprawdę jak mozna postawic tego czlowieka na ŚO??? To jakas kpina
Pozdro

0

Adriano na obronie Tito jest ślepy...

0

MikaMessi2001
Czlowieku, taki mistrz Wloch to wstyd???? Najszybsze mistrzostwo niemiec, strzelą najprawdopodobniej najwiecej bramek i zdobeda najwiecej pkt. Twoim tokiem myslenia (NIE POPIERAM) co osiagnela Barca w tym sezonie???? (To pytanie retoryczne, nie chcem kontynuowac bo az bolą oczy jak sie takie cos czyta)

0

Messimilian
Nie wiem czy wiesz, ale Bayern w finale zawsze kiepsko gra. Mają jakieś kompleksy i przegrywają już w szatni więc dla Nas finał z nimi byłby znacznie prostszy.

Bar
,,Panowie i Panie nie możemy się obawiać Bayernu"
,,Zgodzę się, że Bayern jest mocny ale napewno (błąd powinieneś napisać na pewno:) nie tak, że Barca musi zagrać na sto %"

Człowieku, a przed meczem z PSG czy Milanem napisałeś, żeby wystawić Barce B albo zagrać bez Messiego czy Iniesty. Rozumiem być optymistą, ale nie przesadzajmy nie gramy tak jak kiedyś i pierwszy raz od 2009 po meczu z Manu prawdopodobnie nie jesteśmy faworytami. Nie twierdze aby nie wierzyć bo oni nie są znacznymi faworytami, ale pisanie, że to będzie łatwy mecz jest nie na miejscu.

0

VillaMaravilla5000
już po Twoim nicku można wywnioskować czemu Ci się ocena nie podoba. Za przespacerowanie całego meczu i jednej asysty miałby dostać ocenę wyżej od Messiego, który jak wszedł to drużyna zaczęła grać?

0

eh Valdes powinien dostać tylko ZM, nie jedno oczko w górę, ale niech juz będzie.
Song- też nie wiem jaka argumentacja Was przekonała.
Reszta poprawek bardzo dobra
Pozdro

0

Messiah16
Jeszcze go nie poznales slynny klitschko byc moze najbardziej znany i niemile widziany uzytkownik w Polsce. Slynnie z tego ze podaje czyste statystyki w ktorych sie niewątpliwie orientuje, jednak czesto sa one prowokacyjne :)
Pozdro

0

Messiah16
Jezeli w tej sprawie nic sie nie zmieni to tak.

sojerrr caly ty wchodzisz na strone i w polaczeniu z N2O tworzycie eksplozje ktora pochlania za soba 10tki ofiar i zaczyna sie gadanka o polityce :)
(Oczywiscie wgl nic do tego nie mam, sam chetnie poczytam co tam ludzie myslą :))))
Pozdr

0

Macierewicz ma rezczywiscie nie pod sufitem, ale tusku i spolka to totalna kompromitacja. Do czego to doszlo zeby ruscy trzymali ten samolot przez pieprzone 3 lata i nadal nie dopuszczali wstepu? Polowa samolotu zostala sprzedana przez ruskich na złomie, a tusku dalej swoje zeby zakonczyc rozmowe. Polska lezy tam na kolanach i czeka, az ktos ją podniesie, ale nikogo tam nie ma. Tu raczej zamachu nie było ale naprawde trudno jest wytrzymac kiedy ruskie plują nam w twarz, a PO swoje....

Co do Pique pewno prawda, teraz juz wystarczy ze ktos ma komorke i mozna go podsluchiwac namierzac i wszystko. Mysle ze nie byl jedynym

Pozdro

0

Kolejny raz adminy zawodzą jeżeli chodzi o spam. Na pewno nie jest to super trudne aby wprowadzić natychmiastowy ban, więc nie wiem czemu to się co pewien czas powtarza.
Ps. Nie wiem może tylko u mnie tak, ale na zdjęciu piłkarze mają przekształcone twarze (drobny szczegół, ale jakbyście chcieli to też można poprawić:))
Pozdrawiam

0

,,Pytanie nasuwa się nieuchronnie: komu w tym spotkaniu będzie kibicować Guardiola?"
Najgłupsze pytanie roku. Katalończyk, całe życie w Barcelonie, która go wykreowała, wychowała. On kocha Nas my Go, w Katalonii był ważniejszy niż Messi (w Polsce jest CHYBA na odwrót), a tu taka głupota...
Pozdro

0

Co do W zm to nie jestem przekonany. Dlaczego? Przede wszystkim pod koniec zaliczył bardzo niepewną interwencję, gdy Lavezzi prawie odebrałby mu piłkę (przypomniał się Di Maria). Jeszcze stracona bramka, która była jak najbardziej do wyciągnięcia. Pastore mógł strzelać tylko przy bliższym słupku, zupełnie tak jak wcześniej Lavezzi, gdzie W juz dobrze zareagował.

Jednak z drugiej strony rozumiem osoby wnoszące o ZM bo jak nie on to kto? W takim wypadku należy jednak zmniejszyć Inieście ocenę o 0,5 (na co zasługuje) i wtedy przyznać tytuł bramkarzowi.
Pozdro

0

Iniesta- Rzeczywiście był głównym reżyserem gry i on ją ciągnął w Naszej drużynie, ale na 8 nie zasłuzył z powodu naprawdę bardzo bardzo prostych strat. Przez to czasami drużyna wyglądała bezsilnie

Villa- sory, ale za co te 6,5? Za asyste czy za to, że przeszedł cały mecz? Niewidoczny tak można świetnie podsumować jego występ.

Xavi- Też nie rozumiem oceny jego gra nic nie dawała zaliczył z tego co pamiętam jedną poważniejszą stratę, a 100% celności podań absolutnie nic nie dało drużynie.

Nie ma co wystawiać dobrych ocen do złej gry
Pozdro

0

destro
To nie Fifa mamy długi i one same się nie spłacą. 100-150 mln to może Laporta by wydał, ale na pewno nie Rossel. 50 to absolutne maximum na transfery. Każdy lubi wiązać nie wiadomo jakich piłkarzy ze swoim klubem, ale trzeba zejść na ziemie i pomysleć o kwestiach finansowych

0

N2O
Nom tylko zdobył najszybciej Mistrzostwo Niemiec, ma najlepszy bilans bramkowy, 4-0 z Juve w dwumeczu, ale co tam nic nie udowodnił i przejdziemy ich bez większych kłopotów. Naprawdę zejdźmy na ziemie i zauważmy, że nie jesteśmy faworytami tego meczu, ale jednocześnie jesteśmy drużyną, która by ich pokonała najprędzej
Pozdro

0

MESSIah16
to co było w xx w. do śmierci Franco (75 jeśli sie nie mylę) nawet nie można porównywać z tym co jest teraz. Po przeczytaniu książki El Calsico, zacząłem szczerze rozumieć dlaczego Katalończycy nie kibicują Hiszpanii i jak ich krzywdzono (również piłkarsko).
Krótko mówiąc kiedyś wszyscy mogliśmy wybrać żonę, czerwono-granatową albo białą. Na szczęście wybraliśmy tą lepszą, bez złej przeszłości i nie najlepszej teraźniejszości :)
Pozdro

0

choise
Dokładnie El Jarek mąci większości polskim fanom realu w głowie. Niczym za komuny wprowadza pewną propagandę władzy (czyt. Mou). Ostatnio napisałem, że Real był faszystowskim klubem to dostałem bana do 2033. Nie mogłem się oczywiście niczego innego spodziewać, ale ciesze się, że nasza kochana redakcja taka nie jest :)
Pozdro

0

kra
,,pókni"?????? Na miłość Boską proszę redakcję zbanujcie typa albo coś bo to przechodzi ludzkie możliwości

0

O proszę kra mistrz ortografii powrócił może dam cytat ulubionego błędu w komentarzu ,,zeson" :) Proszę Cię przeczytaj komentarz zobacz co jest podkreślone i chociaż połowę popraw.

A tak bez spiny już nie wiem czy ludzie nie zrozumieli konferencji czy nie przeczytali. SONG JUŻ NIE ZAGRA NA ŚO!!!!! Jakby Tito stawiał na Bartre to moglibyśmy być pewniejsi, a tak sam sobie jest winny i my tez nie możemy być pewni jego postawy.

Co do Piszczek vs Lahm. To prawda Polak jest bardzo dobry i wielu w to nie wierzy, nie wiadomo dlaczego. Mimo wszytko to jeszcze nie poziom Lahma.
pozdro

0

Gaspar
Racja, nie wiem skąd ten wielki optymizm tutaj. Ważniejsze od obrony jest właśnie ten element zaskocznia, trzeba zmienić styl lub przynajmniej wprowadzić świeżość do obecnego. Jak ktoś nie pamięta to odpowiednio SPH rewanż z Realem (wiem, że Tito tutaj zaczynał, ale nie zapomnę tego, szybko Real spokojnie mógł prowadzić w 25min 4-0), rewanż CdR i ostatni potyczka z białymi w lidze. Tito nie radzi sobie z trenowaniem Barcy, zostanę zbombardowany minusami, ale prędzej czy później wspomnicie moje i Gaspara słowa. Jak może grać Adraino zamiast Bartry w obronie ja się pytam???? Brazylijczyk już grał w meczu SPH z realem i wszyscy wiedzą jak to się skończyło... W Katalonii nie jest traktowany jak tutaj, tam nie mają takiego zaufania do niego, teraz już to się poprawiło oczywiście. To może być właśnie przyczyną tak rzadkiego stawiania na młodzież trenera Barcy, boi się że jeżeli mu nie wyjdzie eksperyment to krytyka spadnie na niego.
Pozdro

0

alianta2
Dokładnie tutaj nie wielu chyba ogląda mecze Bayernu. My mamy problem duży z Psg i Milanem, bo nie wiem jak inni ale i z tymi i z tymi bałem się do ostatniego gwizdka o awans. Za to Bayern gra wyśmienicie, przechodzi po pierwszych spotkaniach praktycznie do następnej fazy, jedynie z Arsenalem się w rewanżu pogubili. Ale 4-0 w dwumeczu ze starą damą powinno wystaczyć. Ja osobiście modle się za BVB. Największym nieszczęściem będzie Bayern.

0

antymadridistaFCB jak będzie grał Adraino to na pewno, wszedł Bartra i był spokój
Pozdro

0

gbarca
nie kompromituj się, a Bayern zjedziemy 6:0? M z PSG czy Milanem juz mielismy duze problemy, co dopiero z drużyną ktora pokonało Juve 4-0 w dwumeczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?