barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uważasz ze kupno Neymara było błędem ?
0
Gadka gadką ja czekam tylko na zmianę zarządu i nowego trenera, mogę się założyć z każdym, że nasza gra nie ulegnie jakiejś specjalnej poprawie, tu trzeba znaczącej przemiany. Nigdy nie osądzałem Martino przed nigdy Tito przed, ale teraz to zrobię po raz pierwszy, bo jeżeli ktoś bredzi o tym posiadaniu to mnie krew zalewa. Jeżeli będę się mylił to zapamiętam ten błąd na długie lata, ale nie przewiduje takiego scenariusza
0
Eh problem jets taki, że trochę pewnych spraw nie rozumiecie. Wymieńcie mi nową erę, która nie zażegnała starej epoki (w pilce czy w historii) jezeli chcemy byc znow na gorze musimy sprzedac tych wielkich i wstawic nowych. Tak jak zrobił to Real sprzedając Raula RVN Sneijdera Robbena i kupując na ich meisjce nowych, tak jak to zrobił Bayern kupując swoich skrzydłowych. Przykład drużyny która tego nie zrobiła? Milan czekali aż do końca (wyjątek Kaka) i teraz mają swój klub. Czy tego chcecie czy nie, ale Barca następnym razem wygra LM mając inną posatć kierującą zespołem niż Messi mogę się założyć z każdym z Was o każde pieniądze
1
Aha ofiarą rewolucji ma być pomocnik, który nadaje się najbardziej do wspomnianej rewolucji (nawet Busi i Iniesta nie są w stanie wprowadzić tyle nowego ile on) głupota. Odejść powinni przede wszystkim
1) Dani Alves
2) Pedro
3) Xavi (chyba, że ławka)
(mamy oczywiście też na uwadze, że odchodzą Puyol, VV (niestety) i Pinto.
Dodatkowo można się zastanowić nad sprzedażą
Messiego i tylko Messiego. Żeby była rewolucja musi być zmiana króla tak jak zmiana była Ronaldinho na Messiego tak jak teraz też powinna być to jest tylko moje zdanie ;) Uważam, że przedłużenie kontraktu z wypłatą 20mln/rok to był duży błąd
40
Co jak co, ale od dzisiejszych newsów aż głowa boli ;)
1
Pogbe poproszę ;)))
0
mała poprawka era się zaczyna i nie kończy, powinno być epoka (to się tyczy również redaktorów oficjalnej strony Barcelony)
0
Wypowiedz tego tłustego lenia
0
Zobaczycie za rok znowu w dupę na wszystkich frontach, dopiero ZMIANY W ZARZĄDZIE beda mogły spowodować powrót na sam (albo nie sam ) szczyt.
Zubi powie ze transferem jest Messi a podpisane z nim umowy na 20 to jedna z licznych głupot jakie zrobił ten zarząd
0
,,Jestem fanem barcy od 6 lat takiej barcy nie widzialem powoli te moje kibicowanie barcelony wschodzi w ruiny'' ah te 7latki :) no, ale nic nie zrobimy dzis dowartosciowanie sie tymi plusami to dla niektorych piorytet :/
0
bez przesady byl komunikat zubiego, tez go nie chce, ale niestety wszystko na to wskazuje
0
BRAWO
0
Strach sie Was bać he he
0
Przeczytaj mój komentarz skierowany do skubiego ;)
Jeżeli przejdzie ten drugi, młody zdolny, ok zwrócę honor i przyznam Wam racje, ale to musi być ktoś typu Mangala, a nie jakiś pierwszy lepszy z LFP. Ja nigdy nie powiedziałem, że obrońca jest nam niepotrzebny ;) Czytaj ze zrozumieniem, wręcz przeciwnie jest nam potrzebny obrońca, który poradzi sobie z tą rolą lepiej niż Luiz ;)
0
aha czyli według Ciebie wystarczy zrobić jeden ruch transferowy i już mamy być w 7 niebie? To minimalistyczne myślenie, a minimaliści nigdy nie będą najlepsi, a przecież tacy chcemy być, prawda? Jest naprawdę tylu świetnych obrońców z prawdziwego zdarzenia, którzy są przede wszystkim TAŃSI i mają większa wiedze o grze na tej pozycji.
0
problem polega na tym, że to nie jest do końca SO ;(
0
Oj Zubi, Zubi ty durniu (bez bana poproszę tym razem;).... Zamiast ściągnąć obrońce z prawdziwego zdarzenia ściągamy gościa, który jest wszechstronny, ale w obronie to się gubi jak Zubi hehe (przypadek?)
0
Czemu Ty im wgl kibicujesz ?
0
Martino zostań. Może miałbym inne zdanie, gdyby nie fakt, że prawdopodobnie zastąpi go GORSZY trener, który w dodatku nie ma ani jednego roku przepracowanego z Barca.
Dzięki Zubi za te jajca...
0
Pierwsze porównanie zasługuje na jakies wyróżnienie ;)
1
Liczba 7 nie da Ci gwarancji sukcesu, a poza tym proponowane przez cb transfery nie sa takimi jakie zrobil Pep (brak duzych nazwisk)
Moim zdaniem piwinni odejsc
Xavi(bez niego zmienimy styl)
Pedro
Alves
Masche
Do tego dochodzi bramkarz
+Tello, Song, Pinto, Cuenca, Boysn, Ibrahim
Zastanowic mozemy sie nad sprzedaza
Fabsa
Messiego (naprawde ciezka decyzja Boski Johan twierdzi ze nalezaloby tak zrobic, jasie nad tym nawet nie zastanawiam bo bie chce myslec jakby wygladala Barca bez swojej najwiekszej gwiazdy, ale paradoksalnie mogloby to dac nam wielka korzysc)
0
0
hahah chodziło mi o młodszego z braci, bo ten straszy to już raczej nie do wyciągnięcia ;) Tak czy inaczej Thiago odszedł tylko i wyłącznie z głupoty Tito, bo gdyby mu dał zgarać z Malaga kiedy liga była wygrana prawdopod0bnie dziś nie cieszyłby się z 1/2 LM
0
Xavi
Alves
Masche
(valdes, ale to jego decyzja)
Tych zawodników na 100% trzeba pożegnać. Pierwszy to legenda, ale nie zmieni się sposób gry dopóki będzie w klubie.
Fabs
Pedro
Tu należy się porządnie zastanowić.
W ostanich 3 meczach grali tylko
-Neymar (widac, że przyszlosc klubu)
- Jordi Alba
-Iniesta
-Busi
To by było na tyle 4 z 11.... załamka
A najgorsze jest to, że jeżeli nam nie odwołają kary to gówno zrobimy. Gracze jak Reus, Pogba, Mangala, młody Alcantara powinni dołączyć do drużyny oczywiście porządny trener (żaden drugi trener, żaden Argentyńczyk, który nic nie osiągnął, żaden Enrique). Bez REWOLUCJI to może nam pomóc tylko Pep, a że to niemożliwe to rewolucje muszą nastąpić.
2
Bardzo lubię Tate i nie uważam, że to zły trener, ale ma jeden duży minus, który posiadał również Tito boi się postawić na młodzież. Potrzebujemy faceta z jajami, takim jak Guardiola, który nie bał się stawiać na młodzież efekty? Zawodnicy młodzi do dziś stanowią trzon drużyny (chodzi przede wszystkim o Busiego i Pique)
0
Sezon z Tito był zdecydowanie gorszy pod względem gry niż sezon z Martino
0
fajnie ze was teraz eksperci wzięło za najeżdżanie na Zubiego, bo przed porażką były żarty hihi śmichy a teraz ostry bol. Ja nawet nie bede czytac komentarazy przez nastepny tydzień, bo i tak przy zwyscięstwie (daj Boże) z realem zmienią sie one diametralnie
1
Messi jaki biceps ;P
1
dobre foto ;)
1
Ktoś wie może kiedy mniej więcej można się spodziewać decyzji na temat odwołania?