barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze allahy chociaz dwa żółtka załapią to mi chociaz zakład wejdzie bo innych pozytywów z tego meczu raczej nie wyciągnę
0
Higuain nie jest aż tak słaby nie przesadzajmy, ale te 60 to smiech na sali
1
Hahahaha i to ma byc 60mln to jest 20 max
1
Nigeria Iran był dwa razy nudniejszy
0
Higuain to byłby najgorszy zakup w historii jak sb tak ogladam jego grę to wola o pomstę do nieba
0
Problem w tym, że jak on przyjdzie szanse na odejście Alexisa wzrastają 2krotnie, ja osobiście jestem na nie jeżeli nasza 9 ma odejść w zamian za Cuardado (ktory jest rowniez swietnym, jak nie lepszym, ale starszym graczem)
0
Za 10 puścić on jest tutaj uwielbiamy jak Afellay, całkiem niesłusznie bo oprócz wyglądu dobrego silnego piłkarza nic nie pokazał w Barcelonie, kompletny niewypał transferowy
0
Całkiem serio już (bo to zwykla gierka psychologiczna) Messi zdobywając MS (co jest malo prawdopodobne) bedzie prawdopodobnie za 10 lat nosil tytuł najlepszego w historii
0
No tak, ale Illara raczej w jego ślady nie pójdzie :) mimo wszystko nie ma sensu sie nabijać z transferów po jednym roku skoro obie drużyny przeprowadzają często absurdalne (np. Czygra )
2
Nie ma to jak nabijać sie z jednego nieudanego transferu przez 1 rok, wyluzuj Barca tez przeprowadzała śmieszne transfery
0
Nigeria to raczej pewniak 10 postawiona :)
0
Ma ktos linka do meczu ?
0
No Bośnia +2 obstawiona, wejdzie ?
1
No sam już nie wiem którego bym wolał, serio. Sterling ma 19lat, a kiwa obrońców jakby miał 27 lat i ZP w gablotce z LM. Strasznie mi się podoba jego gra, ale to tylko marzenia ;)
1
Dadzą Sterlinga za Alexisa będzie ok ;)
0
Powinni kogoś innego na te różne grać bo ktoś tu chce powtórzyć ronneya
1
Przesadzasz zaczynaja grać lepszy futbol
0
30 do wygrania niech Szwajcarzy biorą sie zanodrabianie strat
0
Rzeczywiście trudno się domyśleć, ze to specjalnie. Mam nadzieje, że ten komentarz spełnia Twoje najskrytsze oczekiwania.
0
hahah kompletnie zapomniałem o najważniejszym, oczywiście ŚO to priorytet
1
Rakitic i Bravo prkatycznie ofiszial, czekam jeszcze na prawego obonce i megahit typu Reus
1
Piszczu dobry, ale o wile za stary
0
3 drużyna z Hiszpanii/Anglii/Niemiec nie musi się kwalifikować?
0
Jak odejdzie Alexis za 20 mln to sie poplacze, a następnie zrobię jakiś zamach na Zubiego
0
Jakiś dyrektor z BVB wlasnie powiedział ze nie bedzie żadnego transferu, zobaczymy jak to sie potoczy
5
Nie jest to może nasz najważniejszy gracz i nie jest może ostoją defensywy, ale ma jaja jak mało kto (po odejsciu Puyola chyba najwieksze ;P) To co powiedział na końcu sezonu, że potrzebne są zmiany, a ci ktorzy mowia ze nie sa w duzym bledzie tylko to potwierdza
0
ciekawe jak wygląda podział procentowy u innych reprezentacji, nie wydaje mi sie zeby bylo inczej
0
własnie Eto'o pierwszy oburzony
0
dokładnie, a najśmieszniejsze jest to, że na czele tego stoi Eto'o, jak go nazwałem sprzedawczykiem 4lata temu to dostałem groźbę od samego Ice'a ze mnie zbanuje, jak widać miałem racje, dla niego pieniądze są zdecydowanie na pierwszym miejscu
0
mam nadzieje, ze jednak pojada zaklady na ich nieszczescie juz obstawione ;)