0

Pique w sumie też

0

Te MEs Que un Club odeszło wraz z Laportą, ale wmawiam sobie, że to dalej więcej niż klub

0

Szkoda ze sie nie sprawdziło

0

Racja,

;)
Pytanie tylko czy słusznie, nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale Messi to najbardziej niebezpieczny zawodnik jeżeli chodzi o rzuty wolne na świecie, na MS wychodziły mu świetnie (z małym wyjątkiem w 122min ;)

1

szczerze mówiąc twoje przeczucia są gówno warte, ważne jest jak będą się prezentować na treningach/meczach

0

Może coś zaświta ;) To był mecz USA z Panamą i mikimessi napisał, że nikogo oprócz Cibie nie interesuje ten mecz, ja napisałem podobnie, odpisałeś coś w stylu: trudno nie będę się przejmował opinią jakiegoś trolla, jak wam coś nie odpowiada to nie czytajcie. Nie wiem dlaczego to mi zapadło tak w głowie, ale pamiętam jakby to się stało wczoraj ;)

4

To samo z Higuainem co za geniusze tam siedzą?

0

Taka opcja też oczywiście istnieje, ale moim zdaniem Busi z Masche na dmie gwarantują spokój z tyłu nawet z taką obroną jaką mamy teraz

0

chyba zapomniałeś jakie komentarze dodawałeś przed mundialem ;)
Również pozdrawiam

1

Już nie przesadzaj, jak USA gra z jakąś Jamajką, a Ty piszesz GOOOLLLLLL to nikt nie pisze, że to strona o Barcelonie a nie o reprze USA. Zwykły ciekawy off top i tyle

0

no jutro pewnie 1 będzie, ale nie myślę żeby pokazał więcej niż Stegen czy Bravo. Szczerze mówiąc myślę, że Stegen pokaże najwięcej

0

A tak poza tematem podobno Messi ma pójść na SPO i gralibysmy 2 SPD formacją 4-2-1-1-2 szczerze mówiąc w obecnej formie Masche podoba mi się to rozwiązanie i to bardzo

0

no to jak rosnie drugi Pinto to pierwszy nie bedzie ;)

0

,,On zawsze wierzył w młodych" mam nadzieje, że to prawda, Lucho mnie nie przekonuje, ale zobaczymy jak to będzie Tata i Tito mnie przekonywali, a wyszło jak wyszło

0

Jest już prawie pewne ze Mathieu jest nasz. Mam jednak nadzieje, że przyjdzie też ktoś jeszcze no i w zależności od decyzji Xaviego ew. pomocnik

3

No tak przecież kibicowanie Niemcom po tym co zrobili nam w 2 wojnie to grzech i zdrada narodu polskiego

1

Myśle ze 100 lat od razu żeby sie opamiętali, a moze na zawsze ?

4

Odpuśćcie sobie te tekstu typu ,,co sie dziwić to Niemcy" itd. 2 wojna sie skończyła a wy obojętnie co zobaczycie to wielki wylew ze szwaby, nazisci itd. Przynajmniej jakby wykonywali gesty nazistowskie albo spalili koszulkę Argentyny i krzyczeli Deutschland uber alles, ale oni jedyne co zrobili to powtórzyli przyśpiewke która jest oczywiście idiotyczna i piłkarz który jest MS nie ma prawa takiego czegoś robić, ale to jescze długo nie znaczy żeby wyzywać ich od nazistow i pisać ze całe Niemcy to taki naród, II WW pamiętamy. OPANUJCIE SIE

1

Ale najdziwniejsze jest to ze zawsze ma racje. Miał racje co do sprzedaży Messiego (temat na inny dzien), teraz nie zdziwiłbym sie gdyby znowu miał racje, tyle gwiazd w zespole to stanowczo za duzo. Bądźmy jednak dobrej myśli

1

Głos na Ruch Narodowy oddany? Jak polecasz taki komentarz ,,Mam nadzieje ze Messi i Masche przywitają tego naziste ter Stegena tak ze po pól roku spakuje manatki i wtoci do swojej rzeszy." to nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo zachowujesz się tak jakby wzięli argentyńską maskotkę i strzelili jej w głowę. Fakt zachowali się karygodnie, ale jakby istnieli na świecie tylko tacy ludzie jak Ty to wojny byśmy mieli co miesiąc

0

Pkt 10 raz piszecie ze namówił go na pozostanie (tak tez mówił Zubi itd) a teraz ze niby powiedział mu aby rozważył odejście

0

te prawie to naprawdę na wyrost, oni mogli się modlić, że wgl była dogrywka

0

to mam Ci przypomnieć, czy wiesz?

0

ale nie widzisz tego, ze jest kompletnie innym czlowiekiem i pilkarzem. Biega mniej i to o wiele mniej niż w sowich najlepszych czasach. Gdyby finał odbył się 4 lata wcześniej Messi po takim finale by płakał. To już nie jest ten sam człowiek dla którego piłka była tlenem, on wyluzował ,,znormalniał"

0

tego juz nigdy nie ujrzysz, moze za 20-30 lat ;)

0

Hiszpania z Holendrami to najnudniejszy finał w historii, nie oglądałem wszystkich a jestem tego pewien nikt nie przebije tej nudności

0

Niestety cos koło 30 mln euro

0

Tam pewno Blatter w ręce juz 1000 ojro trzyma he he he

0

No bo trener i obrona lepsza, ale Teves jest x razy lepszy id Palacio

0

Co z tego ? Maja to co najważniejsze. Oczywiście beda spory kto był lepszy nawet jakby Messi nie doszedł do finału, ale jakby zdobył ten puchar argumenty byłby po jego stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?