barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique w sumie też
0
Te MEs Que un Club odeszło wraz z Laportą, ale wmawiam sobie, że to dalej więcej niż klub
0
Szkoda ze sie nie sprawdziło
0
Racja,
Pytanie tylko czy słusznie, nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale Messi to najbardziej niebezpieczny zawodnik jeżeli chodzi o rzuty wolne na świecie, na MS wychodziły mu świetnie (z małym wyjątkiem w 122min ;)
1
szczerze mówiąc twoje przeczucia są gówno warte, ważne jest jak będą się prezentować na treningach/meczach
0
Może coś zaświta ;) To był mecz USA z Panamą i mikimessi napisał, że nikogo oprócz Cibie nie interesuje ten mecz, ja napisałem podobnie, odpisałeś coś w stylu: trudno nie będę się przejmował opinią jakiegoś trolla, jak wam coś nie odpowiada to nie czytajcie. Nie wiem dlaczego to mi zapadło tak w głowie, ale pamiętam jakby to się stało wczoraj ;)
4
To samo z Higuainem co za geniusze tam siedzą?
0
Taka opcja też oczywiście istnieje, ale moim zdaniem Busi z Masche na dmie gwarantują spokój z tyłu nawet z taką obroną jaką mamy teraz
0
chyba zapomniałeś jakie komentarze dodawałeś przed mundialem ;)
Również pozdrawiam
1
Już nie przesadzaj, jak USA gra z jakąś Jamajką, a Ty piszesz GOOOLLLLLL to nikt nie pisze, że to strona o Barcelonie a nie o reprze USA. Zwykły ciekawy off top i tyle
0
no jutro pewnie 1 będzie, ale nie myślę żeby pokazał więcej niż Stegen czy Bravo. Szczerze mówiąc myślę, że Stegen pokaże najwięcej
0
A tak poza tematem podobno Messi ma pójść na SPO i gralibysmy 2 SPD formacją 4-2-1-1-2 szczerze mówiąc w obecnej formie Masche podoba mi się to rozwiązanie i to bardzo
0
no to jak rosnie drugi Pinto to pierwszy nie bedzie ;)
0
,,On zawsze wierzył w młodych" mam nadzieje, że to prawda, Lucho mnie nie przekonuje, ale zobaczymy jak to będzie Tata i Tito mnie przekonywali, a wyszło jak wyszło
0
Jest już prawie pewne ze Mathieu jest nasz. Mam jednak nadzieje, że przyjdzie też ktoś jeszcze no i w zależności od decyzji Xaviego ew. pomocnik
3
No tak przecież kibicowanie Niemcom po tym co zrobili nam w 2 wojnie to grzech i zdrada narodu polskiego
1
Myśle ze 100 lat od razu żeby sie opamiętali, a moze na zawsze ?
4
Odpuśćcie sobie te tekstu typu ,,co sie dziwić to Niemcy" itd. 2 wojna sie skończyła a wy obojętnie co zobaczycie to wielki wylew ze szwaby, nazisci itd. Przynajmniej jakby wykonywali gesty nazistowskie albo spalili koszulkę Argentyny i krzyczeli Deutschland uber alles, ale oni jedyne co zrobili to powtórzyli przyśpiewke która jest oczywiście idiotyczna i piłkarz który jest MS nie ma prawa takiego czegoś robić, ale to jescze długo nie znaczy żeby wyzywać ich od nazistow i pisać ze całe Niemcy to taki naród, II WW pamiętamy. OPANUJCIE SIE
1
Ale najdziwniejsze jest to ze zawsze ma racje. Miał racje co do sprzedaży Messiego (temat na inny dzien), teraz nie zdziwiłbym sie gdyby znowu miał racje, tyle gwiazd w zespole to stanowczo za duzo. Bądźmy jednak dobrej myśli
1
Głos na Ruch Narodowy oddany? Jak polecasz taki komentarz ,,Mam nadzieje ze Messi i Masche przywitają tego naziste ter Stegena tak ze po pól roku spakuje manatki i wtoci do swojej rzeszy." to nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo zachowujesz się tak jakby wzięli argentyńską maskotkę i strzelili jej w głowę. Fakt zachowali się karygodnie, ale jakby istnieli na świecie tylko tacy ludzie jak Ty to wojny byśmy mieli co miesiąc
0
Pkt 10 raz piszecie ze namówił go na pozostanie (tak tez mówił Zubi itd) a teraz ze niby powiedział mu aby rozważył odejście
0
te prawie to naprawdę na wyrost, oni mogli się modlić, że wgl była dogrywka
0
to mam Ci przypomnieć, czy wiesz?
0
ale nie widzisz tego, ze jest kompletnie innym czlowiekiem i pilkarzem. Biega mniej i to o wiele mniej niż w sowich najlepszych czasach. Gdyby finał odbył się 4 lata wcześniej Messi po takim finale by płakał. To już nie jest ten sam człowiek dla którego piłka była tlenem, on wyluzował ,,znormalniał"
0
tego juz nigdy nie ujrzysz, moze za 20-30 lat ;)
0
Hiszpania z Holendrami to najnudniejszy finał w historii, nie oglądałem wszystkich a jestem tego pewien nikt nie przebije tej nudności
0
Niestety cos koło 30 mln euro
0
Tam pewno Blatter w ręce juz 1000 ojro trzyma he he he
0
No bo trener i obrona lepsza, ale Teves jest x razy lepszy id Palacio
0
Co z tego ? Maja to co najważniejsze. Oczywiście beda spory kto był lepszy nawet jakby Messi nie doszedł do finału, ale jakby zdobył ten puchar argumenty byłby po jego stronie