barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do czego to doszło żeby człowiek musiał się napić żeby sięgnąć po książkę ... :)
0
Jak nie cofnął bana to nie ma mowy nawet za 33. Takiego zmiennika nie znajdziemy
0
Nowego Messiego hehe chociaz Adama czarny (czarnoskóry dla wrażliwców) to pewno nowy R10 hehe
2
Nic nie podważa umiejętności człowieka który wygrał w swoim 1 roku trenerki w 1 lidze wszystko co było do wygrania i stworzył jeden z najlepszych zespołów na świecie
2
Ja pisze o Barcelonie, a nie o Bayernie...
5
Gdyby Pep nie odszedł to dalej byśmy was miażdżyli w kazdy dzien tygodnia
3
jak coś polecam książkę El Clasico, czytałem już jakoś 5 książek o futbolu i ta jest bogata w wiedzę. Z książki o Xavim i Messim dowiesz się na pewno parę ciekawostek, ale z tej książki można wyciągnąć taką wiedzę, że można kolegom opowiadać bez końca o róznych ciekawostkach :)
0
Adama chociaz na lawie?
0
To sie przyjrzyj następnym razem (i pisze bez złośliwości jakby co :) jal Xavi nie bedzie w pierwszej 11 a pózniej wejdzie od razu spokojna przemyślana gra, w odpowiednim momencie przyspieszy. Rakitic to absolutna pomyłka nie dość ze sie boi grać do przodu to nie potrafi, Iniesta jest cieniem samego siebie. Xavi to oczywscie nie ten sam gracz co w 2009 ale to najrówniej grający pomocnik zawsze otrzymasz od niego pewna jakość.
0
Zacznij oglądać mecze i wszystko sie wyjaśni :)
2
Hahahahahahahahahah ,, nasz najlepszy pomocnik" dzieki za poprawę humoru, na pewno bedzie dopisywał juz do końca dnia :)
0
Xavi tez potrafi. Najlepiej to Cesc, ale my go puscilismy za 33 :(
2
Rakitic nie gra w kratkę. On cały czas gra słabo
0
Hiddink i Capello za to sie nie drapali jak prowadzili Anglię i Holandię
0
Pepa, ale to nierealne :/
2
Ale brama Barkleya
0
Miki na tej stronce robił tyle zamieszania co teraz Ronaldo
Legenda stronki. Był tak sprytny ze raz do mnie napisał na pw jak dostać admina, gdzie nigdy mu nie odpowiedziałem na komentarz. Wtedy jescze to lykalem i odpowiedziałem mu.
Pamietam jak Piotr z nim walczył do końca jego dni
2
W końcu jakiś ciekawy offtop ;)
Nigdy tego gościa z Ewa nie zapomnę i to dochodzenie czy reakcja przypadkiem specjalnie nie reaguje. Cos pięknego hahaha
0
Nie przypominam sobie żeby Henry czy Etoo popierniczali na tyłach :)
Villa to samo, jedynie Pedro był taki
2
Neymar to nasz najważniejszy gracz jest najbardziej perspektywiczny i sprzedaż byłaby głupota tym bardziej ze zaczynamy byc od niego zależni
0
Nie wiem czy twoj komentarz jest przesiąknięty ironia czy naprawde uważasz ze obrona jest nasza najlepsza formacja, a Alexis przyćmił Messigo (w dobrych meczach oczywiście)
0
A ja pisałem ze niespokojna :)
0
Zgadzam sie z Tobą to jest dno ;) ile maja asyst wszyscy razem wzięci 5?10? Smiech na sali
1
Xavi to nasz najlepszy pomocnik i nie mam co do tego wątpliwości. Iniesta gra piach od dwóch lat niestety. Xavi cały czas na tym samym poziomie, rok temu śmiało mozna było Fabsa nazywać najlepszy pomocnikiem ale teraz juz go z nami nie ma. O Rakiticu nie wspomnę...
A Rafinha to zagrałby tak jak Munir zapewne
1
A kto według Ciebie miałby grać za Xaviego ekspercie ? Rakitic ?
8
Jestesmy uzaleznieni od Messiego i Neymara mam nadzieje ze Suarez zacznie cos grac to moze cos ugramy
3
Zaden ze mnie pesymista ale jak przypominam sibie nasze seoznu to zawsze gorzej na wiosne
0
No chyba nie :).
0
:).
0
Kto jak kto ale Getafe potrafi grać z nami i z Realem, nie przypominam sobie sezonu w ktorym nie urwaliby pkt jeden z drużyn